Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Najbardziej popularne mody do ET to:
ETpro - standardowa wersja umieszczona na większości serwerów i na nim rozgrywane są wszystkie klanówki
ETpub - drugi najpopularniejszy mod, zazwyczaj umieszczony na serwerach z XPsave albo noXPreset
ETjaymod - mod wprowadzający małe zmiany w uzbrojeniu (m. in. trucizna, strzelba, gaz)
ET NOquarter - najbardziej zmieniający ET mod; wprowadza strzelbę, bazookę, browninga, truciznę oraz kilka innych broni; zaimplementowany mortar i panzer CAM; uaktywniony Goombas; 9lv dla każdej klasy dający nowe umiejętności; canister kick z RtCW;
ETAdmin - mod dający możliwość ustawienia protected userów zarówno jak i graczy z dostępem do kilku poziomów admina (mniejsze możliwości niż rcon, ale znacznie większe niż referee); oprócz tego aktywne killing sprees oraz dźwięki z UT
Insanity - najbardziej hardcore''owy mod; samonaprowadzające się panzery; nielimitowany pasek staminy; instant respawn oraz wiele innych usprawnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:42, spectralheaven napisał:

Najbardziej popularne mody do ET to:
ETpro - standardowa wersja umieszczona na większości serwerów i na nim rozgrywane są wszystkie
klanówki
ETpub - drugi najpopularniejszy mod, zazwyczaj umieszczony na serwerach z XPsave albo noXPreset
ETjaymod - mod wprowadzający małe zmiany w uzbrojeniu (m. in. trucizna, strzelba, gaz)
ET NOquarter - najbardziej zmieniający ET mod; wprowadza strzelbę, bazookę, browninga, truciznę
oraz kilka innych broni; zaimplementowany mortar i panzer CAM; uaktywniony Goombas; 9lv dla
każdej klasy dający nowe umiejętności; canister kick z RtCW;
ETAdmin - mod dający możliwość ustawienia protected userów zarówno jak i graczy z dostępem
do kilku poziomów admina (mniejsze możliwości niż rcon, ale znacznie większe niż referee);
oprócz tego aktywne killing sprees oraz dźwięki z UT
Insanity - najbardziej hardcore''owy mod; samonaprowadzające się panzery; nielimitowany pasek
staminy; instant respawn oraz wiele innych usprawnień

Siema ej znasz moze date premiery ET: Quake Wars??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:49, spectralheaven napisał:

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to I kwartał 2007 roku, powiedziałbym że nawet styczeń 2007 bo
taka data była często podawana, ale wszystko jest możliwe (opóźnienia).

Ta gra się świetnie zapowiada i chętnie juz bym w nią zagrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:20, deput666 napisał:

no quarter rządzi !

co zrobić , by odpalić starwars mod ? wszystko kopiuje i tak dalej , ale wybiera mi tylko mapy
z podstawowego ET


Jesteś pewien, że skopiowałeś wszystkie pliki tak jak należy i nie umieściłeś ich w katalogu ETmain?
Bo jeśli tak to nie mam pojęcia co może być problemem (opisz dokładniej).
Osobiście nie spotkałem się ze starwars modem.

Serwery Noquarter:

83.142.83.166:27960 |aS| Clan NOquarter XPsave 1 miesiąc język obowiązujący: niemiecki i angielski
88.198.39.148:57960 |DWX| Clan NOquarter XPsave 2 tygodnie
85.232.244.12:28000 |BadBoys| Clan NOquarter XPsave ~nie wiem na ile~ polski serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:28, deput666 napisał:

umuiesciłem je w folderze gry. i tyle. i dyuupa , nic nie ma. poszukaj , całkowicie zmienia
grę na klimaty gwiezdnowojene :P


Problem polega na tym, że nie możesz postawić serwera na tym modzie, czy też nie możesz się połączyć z serwerami, które działają na tym modzie? Bo jeśli tylko nie możesz sam postawić to ja bym się tak bardzo tym nie przejmował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z ET, jak wszyscy wiedzą PunkBuster to dobra rzecz i włączony musi być. I tu pojawia się problem: Jak mam go włączyć, jeśli za każdym razem pojawia mi się ten błąd:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, mianowicie ostatnio odinstalowalem ta gre bo potzrebowalem miejsca na dysku.
Wtedy wszystko siwtnie chodzilo, dzis znowu zainstalowalem ale wyskakuje mi nastepujacy blad:
"GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem"
Czy wie ktos jaka jest tego przyczyna??

Moj sprzet to
Athlon 1900+ (1,43 GHz)
256 MB RAM
Windows XP
Radeon 9200 LE
No i to chba wystarczy
Gralem na kompie jeszcze z miesiac temu i potem wyinstalowalem i jak juz pisalem dzis zainstalowalem i nie chodzi wiec jezeli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystcy w tym temacie zachwycają się tą grą. ale ja szczeże mówiąc jej nienawidze. otóż to powód dlaczego: pewnego dnia dowiedziałem się o zawodach counter strike w mojej szkole. kupiłem wtedy właśnie tą grę i zaczełem grać. z czasem stałem się mistrzem snajperstwa szybkiej btoni ciężkiej (tak to sobie nazwałem).
potem ściągnęłem sobie enemy teritory i zaczęłem grać. bardzo mi się podobało z uwagi wielkości plansz, ale ze strategią jest do kitu! jedyna snajperka to snajperka szpiega i jest cieńka jak nie wiem. do tego jeszcze jest to zwyczajna nawalanka bez mózgu. po 2 dniach zagrałem w counter strike... czar prysł. zabili mnie wicej razy niż ja kogoś załatwiłem, a moje techniki poszły się paść. enemy territory dał bym 3/10 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 15:05, sinir napisał:

wszystcy w tym temacie zachwycają się tą grą. ale ja szczeże mówiąc jej nienawidze. otóż to
powód dlaczego: pewnego dnia dowiedziałem się o zawodach counter strike w mojej szkole. kupiłem
wtedy właśnie tą grę i zaczełem grać. z czasem stałem się mistrzem snajperstwa szybkiej btoni
ciężkiej (tak to sobie nazwałem).
potem ściągnęłem sobie enemy teritory i zaczęłem grać. bardzo mi się podobało z uwagi wielkości
plansz, ale ze strategią jest do kitu! jedyna snajperka to snajperka szpiega i jest cieńka
jak nie wiem. do tego jeszcze jest to zwyczajna nawalanka bez mózgu. po 2 dniach zagrałem w
counter strike... czar prysł. zabili mnie wicej razy niż ja kogoś załatwiłem, a moje techniki
poszły się paść. enemy territory dał bym 3/10 punktów

Aaaahh i dlatego ET jest gorszy, bo teraz nie wychodzi Ci teraz gra w CS? Zdziwiłbyś się jak dobry jest karabin snajperski w ET, trzeba tylko umieć strzelać. Myślisz, że na Drugiej Wojnie Światowej żołnierze mieli jakiś wybór? Mogli prosić i blagać o inny przydział ale i tak wszystko zależało od aktualnego zapotrzebowania. Wprawdzie wyszła już gra jeszcze lepsza niż ET (Red Orchestra) ale to był jeden z najlepszych shooterów sieciowych. Ileż to ja mam wspomnień związanych z Oazą. Przekradanie się po murach miasta żeby bez zdobywania starego miasta podłożyć ładunki pod armatami, ehh. Wypij mleczko i idź spać tka argumentacja jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:09, hans olo napisał:

> wszystcy w tym temacie zachwycają się tą grą. ale ja szczeże mówiąc jej nienawidze. otóż
to
> powód dlaczego: pewnego dnia dowiedziałem się o zawodach counter strike w mojej szkole.
kupiłem
> wtedy właśnie tą grę i zaczełem grać. z czasem stałem się mistrzem snajperstwa szybkiej
btoni
> ciężkiej (tak to sobie nazwałem).
> potem ściągnęłem sobie enemy teritory i zaczęłem grać. bardzo mi się podobało z uwagi
wielkości
> plansz, ale ze strategią jest do kitu! jedyna snajperka to snajperka szpiega i jest cieńka

> jak nie wiem. do tego jeszcze jest to zwyczajna nawalanka bez mózgu. po 2 dniach zagrałem
w
> counter strike... czar prysł. zabili mnie wicej razy niż ja kogoś załatwiłem, a moje techniki

> poszły się paść. enemy territory dał bym 3/10 punktów
Aaaahh i dlatego ET jest gorszy, bo teraz nie wychodzi Ci teraz gra w CS? Zdziwiłbyś się jak
dobry jest karabin snajperski w ET, trzeba tylko umieć strzelać. Myślisz, że na Drugiej Wojnie
Światowej żołnierze mieli jakiś wybór? Mogli prosić i blagać o inny przydział ale i tak wszystko
zależało od aktualnego zapotrzebowania. Wprawdzie wyszła już gra jeszcze lepsza niż ET (Red
Orchestra) ale to był jeden z najlepszych shooterów sieciowych. Ileż to ja mam wspomnień związanych
z Oazą. Przekradanie się po murach miasta żeby bez zdobywania starego miasta podłożyć ładunki
pod armatami, ehh. Wypij mleczko i idź spać tka argumentacja jest nie na miejscu.

obawiałem się takiej odpowiedzi... ludzie idą za starociami nie zerkając na nowości... najpierw ZAGRAJ człowieku w counter strike a odejdziesz od ET na zawsze... i jeśli ty przedszkolaku myślisz że 0 16:09 pójde spać to jesteś... ach, nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:15, sinir napisał:

ZAGRAJ człowieku w counter strike a odejdziesz od ET na zawsze... i jeśli ty(co to ma znaczyć?) przedszkolaku
myślisz że 0 16:09 pójde spać to jesteś... ach, nieważne...

Uważaj co piszesz. W CS grałem gdy był on jeszcze zależny od Half Life a przedszkola już nie pamiętam. CSa nie lubię ale kiedyś nie miał dużej konkurencji, wiec grałem w niego. Teraz jako stary wyjadacz po latach gry w różne gry jestem w stanie sam dokonać oceny ale takiej argumentacji to bym się nie spodziewał ze strony największego nawet ignoranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:24, hans olo napisał:

> ZAGRAJ człowieku w counter strike a odejdziesz od ET na zawsze... i jeśli ty(co
to ma znaczyć?)
przedszkolaku
> myślisz że 0 16:09 pójde spać to jesteś... ach, nieważne...
Uważaj co piszesz. W CS grałem gdy był on jeszcze zależny od Half Life a przedszkola już nie
pamiętam. CSa nie lubię ale kiedyś nie miał dużej konkurencji, wiec grałem w niego. Teraz jako
stary wyjadacz po latach gry w różne gry jestem w stanie sam dokonać oceny ale takiej argumentacji
to bym się nie spodziewał ze strony największego nawet ignoranta.

mówisz o czasach starego CSa a ja mówie o source. według mnie jest o wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:31, sinir napisał:

> to bym się nie spodziewał ze strony największego nawet ignoranta.
mówisz o czasach starego CSa a ja mówie o source. według mnie jest o wiele lepszy

A co tu ma do rzeczy silnik? ET chodzi na silniku Q3 zmodyfikowanym na potrzeby RTCW, który był chyba najdłużej rozchwytywanym przez producentów silnikiem ever staruszków się nie obraża. Z resztą source w CS nie zmienia praktycznie nic oprócz ilości hitboxów i szczegółowości grafiki.
Pod jakim względem słabsza jest rozgrywka w ET od CS. Tylko znowu nie narzekaj, że podczas wojny było mało karabinw snajperskich do wyboru, bo takich co tak mówią to sie powinno na stosie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:42, hans olo napisał:

> > to bym się nie spodziewał ze strony największego nawet ignoranta.
> mówisz o czasach starego CSa a ja mówie o source. według mnie jest o wiele lepszy
A co tu ma do rzeczy silnik? ET chodzi na silniku Q3 zmodyfikowanym na potrzeby RTCW, który
był chyba najdłużej rozchwytywanym przez producentów silnikiem ever staruszków się nie obraża.
Z resztą source w CS nie zmienia praktycznie nic oprócz ilości hitboxów i szczegółowości grafiki.

Pod jakim względem słabsza jest rozgrywka w ET od CS. Tylko znowu nie narzekaj, że podczas
wojny było mało karabinw snajperskich do wyboru, bo takich co tak mówią to sie powinno na stosie
palić.

eh... zakończe ten spór tak: może i na 2 wojnie światowej było mało snajperek. ale cholera jasna ja mówie o CS w którym jest mowa o 21 wieku a nie o początku 20. poza tym mi chodzi nie o realistyke ale o generalną frajdę. a na ET są słabe bronie. bo nie jest realistyczne żeby trafić ziomkowi prosto w brzuch a on nawet nie klęknął i jest nierealistyczne żeby szpieg miał snajperę! no chyba wszystcy się zgodzą z tym ostatnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować