Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszyscy pokochają trzeciego Fallouta

147 postów w tym temacie

Dwie wcześniejsze częsci w ogóle mnie nie pociągały, nie wiem... zawsze wolałem fantasy, niż militaria... tak więc chyba skazuję na porażkę odgórnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:12, Stwór napisał:

Tylko niech to będzie fallout! A nie jakiś obliviono-podobny produkt.. Dla mnie Fallout 3 może być zrobiony na starej grafice, a i tak będę grał jak zwariowany:)


Dokładnie. Nowa fabuła czy jakaś kontynuacja i mogę grać. Grafika nie jest tak wazna w przypadku gry tak grywalnej jak Fallout. Jeśłi tylko trzecia odsłona bedzie miała grywalność choćby w przybliżeniu na podobnym poziomie to grzechem bedzie nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:37, HumanGhost napisał:

Dokładnie. Nowa fabuła czy jakaś kontynuacja i mogę grać. Grafika nie jest tak wazna w przypadku
gry tak grywalnej jak Fallout. Jeśłi tylko trzecia odsłona bedzie miała grywalność choćby w
przybliżeniu na podobnym poziomie to grzechem bedzie nie spróbować.


Zgadzam się w 100% procentach:) Dla mnie najważniejsze by to był Fallout;) Taki prawdziwy fallout nic więcej:) Zobaczymy jak będzie choć niestety mam obawy że to będzie kolejny nie-udany remake..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Bardzo pomocne przy tworzeniu kontynuacji słynnej serii może okazać się doświadczenie, nabyte przez programistów Bethesdy przy tworzeniu produktów z serii The Elder Scrolls.”

To tak jak powiedzieć, że doświadczenie nabyte przez programistów podczas prac nad np. Need For Speer przyda się przy tworzeniu GTA5….

Fallout i Elder Scrolls to kompletnie różne gry [i niech nikt nie komentuje, że obie to rpg]

„Patrzymy na nasze poprzednie projekty i oceniamy, co się sprawdziło, a co nie. Wybieramy najlepsze elementy i wcielamy w aktualną produkcję" - dodał Hines.”

Czyli co? Uważają, że jak coś się sprawdzi w jednej [i jak wspomniałem kompletnie odmiennej] grze to musi się sprawdzić w innej…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout z trójwymiarową grafą to już nie Fallout. A zrobiony przez twórców TES to już wogóle. Smutna prawda. Ide sobie zagrać w ostatnią część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm odnośnie tego co napisał pan redaktor w newsie, to z tego co wiem jest wręcz przeciwnie, mianowicie gra sie spodoba osobom ktore z Falloutem nie miały nigdy nic wspólnego, sam fakt że gra jest robiona głównie pod Xboxa 360, jest dośc przekonujący o tym. Po za tym Fpp\Tpp z walkami rozgrywanymi w czasie rzezywistym nie mają zbyt wiele wspólnego z Falloutem, a jakby nie patrzeć bardzo dużo wskazuje, że tak to będzie wyglądać. Oraz patrząc na Morrowinda i Obliviona które są calkiem niezłymi grami Akcji z elementami rpg, a konkretnie na ich questy, fabułę itp. można dojść do wniosku że scenarzyści nie są najlepsi, co stanowi dośc duży kontrast z tymi z jedynki czy nawet z dwójki, którzy byli i są nadal, najlepszymi w przemyśle grotwórczym. Ogólnie zapowiada się gra, która prawdopodobnie zawiedzie większość fanów Fallouta, bo po pierwsze nie jest do nich kierowana, a po drugie jest robiona przez firmę, która nie ma doświadczenia w tworzeniu tego typu rpgów (min. z normalnymi dialogami nie elderscrollowymi Wikidialogami). Aktualnie gdy juz nie ma Troika Games chyba najlepszym kandydatem do tworzenia Fallouta byłby zespół OBSIDIAN Entertainment, założony przez ludzi z Black Isle.
Miejmy nadzieję że się mylę i że będzie to dobry sequel, a jeżeli nie to może zrobienie czwórki jakimś cudem zlecą komuś innemu.

Wszystkich fanów Fallouta pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:34, dagon napisał:

Miejmy nadzieję że się mylę i że będzie to dobry sequel, a jeżeli nie to może zrobienie czwórki
jakimś cudem zlecą komuś innemu.


Oby.. Tylko czemu mam nadzieję która jest już legendą i jedna z najbardziej grywalnych, zostanie popsuta? A nazwa wykorzystana dla celów marketingowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:38, Hubi Koshi napisał:

Weź to proszę na logike, czy TAK wyglądałbym screen z gry która ma być wyposażona w różne bajerowate
dodatki :-> ??

A skąd mam wiedzieć że ma mieć "bajerowate" dodatki...? Jak pisałem, nie grałem w żadną część i nie wiem również jak będzie wyglądała trzecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie najbardziej spodobał się Fallout Tactics wiem, że to nie jest ta cześć która świadczy o tym jakimi >wspaniałymi grami są tytuły z tej serii, jednak 1 i 2 mimo usilnych prób nie pozwala mi się ze sobą bliżej >zapoznać :P

U mnie to samo :)

> Tury w Falloucie umożliwiły wklepanie świetnych tekstów przeciwników m.in.: "Za to wyrwę ci serce". W czasie >rzeczywistym mało kto zwróci uwagę na komentarz wroga.

W Tacticsie gram zawsze w czasie rzeczywistym, a komentarze wroga zauważam :) Chociaż nie uważam, żeby były jakoś specjalnie superowe, chociaż androidy mają ciekawe komentarze :)


Osobiście uważam, że to, co było w Tacticsie jest świetnym pomysłem, czyli wybór pomiędzy walką turową a real timem, widok izometryczny w pełnym 3D (możliwość obracania i przybliżania kamery byłaby miłym dodatkiem), wyższa rozdzielczość (tj. co najmniej 1024x760, bo grafika w dwóch pierwszych Falloutach po prostu mnie odstrasza) i ładne tekstury. No i klimat - w Tacticsie było trochę gorzej niż w Falloucie 2, chociaż i tak był dobry. Do końca gry byłem ciekaw, co tak naprawdę stało się z Barnakym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by się dobrze zastanowić, to istnieje sposób żeby (prawie) wszyscy byli zadowoleni. otóż starczy nie dopisywać 3 w tytule, i wtedy podobnie jak tactics będzie to po prostu gra w świecie fallouta nie aspirująca do miana następcy 2. nowi gracze dostaną radosną siekaninę, starzy ominą bez żalu dalekim łukiem zaś twórcy nie będą dostawać tykających podarunków od "dostawców" odzianych w APA mkII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 14:03, roos- napisał:

Mozna zrobic RPGa w falloutowym klimacie, ale nowego Fallouta Bethesda zrobic nie da rady.
Takie powroty nie udaja sie prawie nigdy.


Tez mam wrazenie, ze ta wypowiedz pracownika Bethesdy znaczy "zrobimy po swojemu a jak sie nie podoba to sie wypchajcie" :)
Jakbym mial zgadywac to bedzie polaczenie Oblivion a ze Stalkerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem jaki miał by nie być Fallout 3, niech będzie... Historia a zwłaszcza sami gracze zweryfikują to czym karmi nas wydawca:) A co do porównania sagi Fallout i Oblivion uważam za ciut nieprzemślane to dwie kompletnie różne gry, choć należące do tego samego gatunku. No ale to tylko moja opinia, z którą nikt nie musi się zgadzaż:) Pozdrawiam fanów obu gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za folloutami nigdy nie przepadałem, ale po obserwacji moich ziomków wynika jasno iz gry są naprawde świetne, czego nie można powiedzieć o grach bethesdy. Seria TEoS jest dobra ale brakuje jej iskry bozej, całej serii brakuje tej iskry. Obawiam się że kolejny follout będzie oblivionem tylko zamiast łuków bedą AK47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie wskazuje.żeby bethesada podołała z F3. po morrowind i oblivion, to mozna spodziwać sie samych najgorszych rzeczy - do bólu schematyczna fabuła, brak ciekawych dialogów, drewniane postacie (skąd oni znają rasiaka?), schmatyczne lokacje. akurat F1 i F2 był kompletnym przeciwieństwem tego. w dodatku F3 nie potrzebuje na siłę unowocześniania. grafika 3d lub perspektywa FPP nic nie wniesie, a tylko zniszczy tą serię.
właściwie to, mam przeczucie, zostanie tylko tytuł, który ma być motorem marketingowym zupełnie innej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:37, Deejay napisał:

A skąd mam wiedzieć że ma mieć "bajerowate" dodatki...? Jak pisałem, nie grałem w żadną część
i nie wiem również jak będzie wyglądała trzecia...


No, ale jak już oglądałeś obrazek to chociaż podpis obrazka też mogłeś przeczytać:) A tam wyraźnie pisze że z fallouta 2;) oj oj panie delegacie, nie czytamy uważnie:P :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:00, Stwór napisał:

oj oj panie delegacie, nie czytamy uważnie:P :) hehe


Tfu czemu napisałem delegacie? Miało być przewodniczący:) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam wszystkie części Fallouta a z tego wynika że i F3 będe uwielbiał mam nadzieję że to co mówi Pete będzie prawadą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować