Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2011 o 19:54, Alehor napisał:

Szukam jakiejś gry RPG z turową walką lvlowaniem i grindem, podobną do Final Fantasy lub
Legend of Dragon - freeware, z niskimi wymaganiami


Dodam że oprawa grafciczna ma mniejsze znaczenie, ważne żeby gra miała klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:42, HomoNomo napisał:

Siooom.
Szukam jakiejś w miarę NOWEJ gry od Gwiezdnych Wojnach.
KotOR-y już przerobiłem.


Obie części The Force Unleashed są chyba najnowsze... no i jeszcze ten KotOR MMO, ale to nie wiem czy już była premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam gry... lecz nie pamietam nazwy wiem że w jednej misji trzeba chronić ze snajperkom swojego który naprawia cos. I trzeba go chronić ze snajperkom przed takimi potworami podobnymi do chodzących Lwów . Wiem też że w ostatniej misji sa prowadzone eksperymenty nad stworzeniem i ono później zabija wszystkich ale anie tego kim sie steruje. I trzeba go tak zranic az odpadnie mu ręka którom moze my go zabic jako bron . może ktoś wie jaka była tej gry nazwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 13:51, zinderoxi napisał:

żeby widzialo to wiecej ludzi chyba oczywiste bo moze ktos tam jest a tu kto inny


Możliwe, ale ty szukasz gry, ale nie znasz nazwy, a nie szukasz gry podobnej do tej której nazwy nie znasz. Zgłaszaj się do jednego odpowiedniego tematu, bo takie coś wydaję mi się za Spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 17:18, zerohunter napisał:

Mój kumpel szuka gry historycznej w której można kierować polską, obecnie gra w Ogniem
i mieczem - znacie coś takiego?

Strategia wchodzi w grę? Kozacy! Dla mnie genialna gra, a Polska jest jedną z najlepszych nacji w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 17:18, zerohunter napisał:

Mój kumpel szuka gry historycznej w której można kierować polską, obecnie gra w Ogniem i mieczem - znacie coś takiego?

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu
Kozacy: Sztuka Wojny
Kozacy 2: Bitwa o Europę (można kierować Księstwem Warszawskim, więc jakby nie patrzeć - Polską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 17:18, zerohunter napisał:

Mój kumpel szuka gry historycznej w której można kierować polską, obecnie gra w Ogniem
i mieczem - znacie coś takiego?

Seria Kozacy
Seria Total War (Medieval, Medieval II, Empire)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry kosmicznej, w galaktycznej iście skali, coś w stylu początku Gwiezdnych Wojen: Zemsty Sithów w otoczce Sins of the Solar Empire. I nie chodzi mi tu o ten mod, tylko o osobną grę. Istnieje taka? Wielkie bitwy kosmiczne, ogromne krążowniki, stacje kosmiczne, eskadry myśliwców, lasery, wybuchy, bomby protonowe itp. Może to być strategia, właśnie w stylu SotSE, może to być symulator lotów, ale tym punktem kluczowym są ogromne jednostki kosmiczne, które możnaby podziwiać ze skali myśliwca. W ostatnim CDA czytałem coś o X Rebirth, ta gra zdaje się spełniać te wymagania, ale mało o niej wiem. Ktoś zna jakąkolwiek grę, będącą mieszanką GW, SotSE i tego X Rebirth? Albo jakąkolwiek zbliżoną do moich wymagań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 20:05, Richmond94 napisał:

Szukam gry kosmicznej, w galaktycznej iście skali, coś w stylu początku Gwiezdnych Wojen:
Zemsty Sithów w otoczce Sins of the Solar Empire. I nie chodzi mi tu o ten mod, tylko
o osobną grę. Istnieje taka? Wielkie bitwy kosmiczne, ogromne krążowniki, stacje kosmiczne,
eskadry myśliwców, lasery, wybuchy, bomby protonowe itp. Może to być strategia, właśnie
w stylu SotSE, może to być symulator lotów, ale tym punktem kluczowym są ogromne jednostki
kosmiczne, które możnaby podziwiać ze skali myśliwca. W ostatnim CDA czytałem coś o X
Rebirth, ta gra zdaje się spełniać te wymagania, ale mało o niej wiem. Ktoś zna jakąkolwiek
grę, będącą mieszanką GW, SotSE i tego X Rebirth? Albo jakąkolwiek zbliżoną do moich
wymagań? :)


Homeworld lub Gwiezdne Wilki chyba pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homeworld niezły... Z tego co obejrzałem, będzie jakaś 3 część gry? Może z ciut lepszą grafiką? :)

Gwiezdne Wilki znam, z CDAction chyba, nie podpasiły mi niestety.

Empire at War... Zobaczę, wygląda ciekawie :) Ale nie musi być koniecznie w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2011 o 21:10, Richmond94 napisał:

Jeszcze jakieś sugestie?


Ale co w Sins of Solar Empire ci nie pasuje tak właściwie? Tam masz epickie bitwy, krążowniki, myśliwce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować