Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Ponieważ cierpię ostatnio na skarpetkowy deficyt (jak zrobiłem przegląd w szufladzie ze skarpetkami, to się okazało, że większość dziurawa na amen, nawet cerować się nie opłaca :P ), zażyczyłem sobie od "Mikołaja" skarpetek. I dostałem trzy pary. :)))
Oprócz tego nowy tom GTO i czekoladki od dziewczyny.

Ogólnie w tym roku większą radochę miałem z dawania upominków, niż z ich otrzymywania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam pewnie niewiele dostane, chyba że sam sobie bede mikołajem - to i tak wcale nie jest złe, Ale tak czy inaczej bede mikołajem ( wujkiem jestem) to mnie nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Niektórzy to mają fajnie ;P. Moi rodzice już dawno uznali mnie za "dorosłego" i nie kupują mi prezentów w takie dni jak Mikołajki. Chciałbym znów być dzieckiem ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:56, 8bit napisał:

Eh... Niektórzy to mają fajnie ;P. Moi rodzice już dawno uznali mnie za "dorosłego" i nie kupują
mi prezentów w takie dni jak Mikołajki. Chciałbym znów być dzieckiem ^ ^



Eh...ja też, tęsknie do tej beztroski..........ale pracuje to mam co chce w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:59, I Borys I napisał:

A ja nic nie dostałem, bo sam jestem dzisiaj mikołajem ! :P

Czyli byłeś niegrzeczny i dlatego nie dałeś sobie prezentu?
Ja też od wielu lat "robię za mikołaja", ale prezenty dostaję. W tym roku: "Daemon Vector", piwo, wafelek, batonik i sezamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:05, minimysz napisał:

Czyli byłeś niegrzeczny i dlatego nie dałeś sobie prezentu?


No coś w tym stylu, samego siebie przecież nie oszukam :)

Dnia 06.12.2006 o 13:05, minimysz napisał:

Ja też od wielu lat "robię za mikołaja", ale prezenty dostaję. W tym roku: "Daemon Vector",
piwo, wafelek, batonik i sezamki.


<leci ślinka> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:10, I Borys I napisał:

No coś w tym stylu, samego siebie przecież nie oszukam :)

Wystarczy trochę poćwiczyć i na pewno zdołasz sobie wmówić, że przez cały rok byłeś idealnie grzeczny ;)
Ja sobie wmawiać nie muszę - gdybym nie dostała prezentu, to mąż i syn by protesty zgłaszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba możemy sobie powiedziećdo zobaczenia za rok w tym temacie :)Teraz trzeba sie przeżucić na temet o wigilii :) (o ile taki istnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do klasowych Mikołajek, zażyczyłem to samo, co zawsze, czyli nową edycję Wielkiej Encyklopedii Gier Komputerowych z numerkiem 2007. Nie śmiem prosić o książki, bo drogie jak jasny gwint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dostałem zestaw dezodorant Adidasa Action 3 & żel do kąpieli (zestawik co reklamuje Zizdane :)). Natomiast w szkole płyn po goleniu, również Adidasa. Jednak z tym drugim prezentem (ten szkolny) jest problem - ja się nie golę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować