Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 20:27, WolfClub napisał:

Ja pewnie nic nie dostane jak zwykle zreszta :/

Nie martw się , ja sobie sprawiam sam ten perzent :(, gdzie by mi rodzice kupili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od cioci u wujka dostałem już dziś 50 dych..... a jutro może (nie jestem pewien bo rodzice nie chcieli nic powiedzieć) dostanę Guild Wars: Nightfall ;)))))))))))))))) aaaaa, i troche słodyczy ;))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:30, ciaputek napisał:


Ja niestety nie mam aż tak fajnych rodziców :/Oni nie lubią jak kupuje oraz gram w gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:33, skubsa napisał:

>
Ja niestety nie mam aż tak fajnych rodziców :/Oni nie lubią jak kupuje oraz gram w gry:/

moja mama tesz czasmi nażeka :( - po co w tograsz !! nic ci z tego nie będzie !!!, umżesz jak ten chłopak !!!, wypali ci muzg :(, i takie rużne teksty :) , natomiast z tatom to sobie lubie pograć w strzelanki na śieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:33, Michael1v5 napisał:

Ja dostałem książkę Terry Pretchera (czy jak to sie pisze nie wiem). Już od rana czytam. Tytuł
to "Tylko Ty Możesz Uratować Ludzkość". Co o niej myślicie. Fajna???

bardzo fajna:) polecam. mozna zobaczyc, jak wedlug TP wygladaja gry komputerowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:30, ciaputek napisał:

Od cioci u wujka dostałem już dziś 50 dych..... a jutro może (nie jestem pewien bo rodzice
nie chcieli nic powiedzieć) dostanę Guild Wars: Nightfall ;)))))))))))))))) aaaaa, i troche
słodyczy ;))))))))))))))))))))

Mniemam ze chodzilo o 50 zl bo chyba nie 500zl. Otoz dycha to 10 zlotych wiec 50 dych to 50*10=500zl. A 50 zl to 5 dych. No chyba ze masz wujka Gatesa ktory dal ci 500 zl to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach, zapomnialbym. dostalem(choc nie do konca na mikolaja, mama musiala cos kupic, zeby odliczyc od podatku;) panel lcd "20. w porownianiu do poprzenidego jest GIGANTYCZNY i wyswietla obraz kilka razy lepszej jakosci. poza tym 2 czesci sagi wiedzmina, ale to dopiero jutro:) gier rodzice niestety nie chca mi kupowac, bo ponoc ise nie ucze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:39, Crazy frogus napisał:

50 dych ?! No to ten wujek i ciocia bogaci coś ;) Nightfalla, no to będziesz miał ubaw :D


Dlaczego miałbym mieć ubaw :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:40, ShowMeTheSoul napisał:


Stary to musisz ciskać :)Znasz najnowszą grę zmniejsz i zwiększ kontrast???Stary mam do tego kody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będe teraz miał patent na rodziców :-)Będe się uczył(bardziej niżnormalnie) i powiem że za to mogą mi mały prezencik sprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować