Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 20:09, grunchill napisał:

A ja planuje zrobic sam sobie opozniony prezent mikolajkowy (od siebie) w postaci najnowszej
plyty rammsteina "rosenrot".

SAm Rosenota nie mam ale od czego jest audio teka kumpla :D posłuchałem sobie u niego całej płytki i musze stwierdzić że jest przednia :) a szczególnie "Te quiero puta" czy jakoś tak ale raczej dobrze :D. Cały czas w antyradiu leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:15, grunchill napisał:

co to za antyradio? nie slyszalem o czyms takim?

A gdzie Ty mieszkasz? na Białorusi? :D www.antyradio.pl tam masz namiary :P stacja w której leci rock i metal(ale później) i wogóle czadowe audycje. Jedną z nich prowadzi Wojewódźki i Figurski i dźwonią do kogoś i robią sobie jaja i wogóle :D sam czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kome i dysk twardy o pojemności 160 gb dosyc udanie bo choć to tylko dwie rzeczy to drogie rzeczy.
A najlepszy prezent dala nam nasza matematyczka zrobila nam dzis klasówkę.
Tzn." Egzamin z zakresu funkcji" cokolwiek by to bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akuratnie dzisiaj nic nie dostałem, ale pod choinkę prawdopodobnie szykuje się całkiem pożądny komputerek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:09, grunchill napisał:

A ja planuje zrobic sam sobie opozniony prezent mikolajkowy (od siebie) w postaci najnowszej
plyty rammsteina "rosenrot".
i masz rację bo to świetna płyta mógłbym jej słuchać bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem książkę Terry Pretchera (czy jak to sie pisze nie wiem). Już od rana czytam. Tytuł to "Tylko Ty Możesz Uratować Ludzkość". Co o niej myślicie. Fajna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dzisiaj na mikołaja po ryj*. Oczywiście to był żart, dostałem to co zwykle, czyli: ubranie (jakaś bluza, koszula, sweter i obowiązkowo pare skarpetek :)), coś do jedzenia (standardowo jakieś czekoladki) no i oczywiście pieniądze - 150zł. U mnie mikołaj co roku wygląda tak samo. I już teraz wiem co dostane POD CHOINKĘ: pieniądze, spodnie, bluze i prawdopodobnie w tym roku nową drukarke, dysk, karte graficzną i może nowy rower - bo stary jest strasznie zajeżdżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:33, Michael1v5 napisał:

Ja dostałem książkę Terry Pretchera (czy jak to sie pisze nie wiem). Już od rana czytam. Tytuł
to "Tylko Ty Możesz Uratować Ludzkość". Co o niej myślicie. Fajna???


Wszystko co czytałem Terrego Pratcheta było fajne....czy przypadkiem bohaterem tej książki nie jest chłopiec o imieniu Johny? a''propos Pratcheta polecam Morta i Kosiarza(świat dysku) a i "Dobry Omen" jest całkiem niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na wasze wypowiedzi niektorzy dostaja kase i prezenty takie jak ja dostaje przez caly rok od calej rodziny 400zł w buta i gry i age of empires to niewiem niektorzy rodzice chyba złote jajka znosza albo zarabiaja pół miliona rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:33, Michael1v5 napisał:

Ja dostałem książkę Terry Pretchera (czy jak to sie pisze nie wiem). Już od rana czytam. Tytuł
to "Tylko Ty Możesz Uratować Ludzkość". Co o niej myślicie. Fajna???


pisze sie Terry Pratchett

"Tylko ty mozesz uratować ludzkość" to pierwsza cześci z cyklu o Johnnym Maxwellu, pozostałe to: "Johnny i zmarli", "Johnny i bomba"

inne jego ksiazki tez sa fajne: seria o nomach: "nomów ksiega wyjscia'', ''nomów ksiega kopania'', ''nomów ksiega odlotu''; ''Wolni ciutludzie'' i ''Kapelusz pełen nieba'' (z serii ''opowiesci ze swiata dysku''); ''Dywan'', ''Ciemna strona slonca'', ''Dysk'', 2 cześci ''Nauka świata dysku'' i ok 20 ksiazek z serii "swiat dysku''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:46, DexterWojtek napisał:

Patrzac na wasze wypowiedzi niektorzy dostaja kase i prezenty takie jak ja dostaje przez caly
rok od calej rodziny 400zł w buta i gry i age of empires to niewiem niektorzy rodzice chyba
złote jajka znosza albo zarabiaja pół miliona rocznie


Dlatego takie wątki czyta się na własną odpowiedzialność. Rozumiem, że jest Ci przykro, u mnie w domu też się nie przelewało. Pomyśl jednak, jak bardzo Twoim rodzicom zależy na tym byś miał co jeść, w co ubrać, a jak zostanie trochę forsy np. komputer, grę, rower, pojechał na fajny obóz. I zastanów się komu jest bardziej przykro, Tobie, czy im, kiedy widzą, że do pełni "szczęścia" Ci daleko.

PS. Pocieszę Cię, ja dostałem otwarte pudełko ptasiego mleczka, mniej więcej 1/3 zawartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2005 o 22:17, Pan_Sza napisał:

Dlatego takie wątki czyta się na własną odpowiedzialność. Rozumiem, że jest Ci przykro, u mnie
w domu też się nie przelewało. Pomyśl jednak, jak bardzo Twoim rodzicom zależy na tym byś miał
co jeść, w co ubrać, a jak zostanie trochę forsy np. komputer, grę, rower, pojechał na fajny
obóz. I zastanów się komu jest bardziej przykro, Tobie, czy im, kiedy widzą, że do pełni "szczęścia"
Ci daleko.

PS. Pocieszę Cię, ja dostałem otwarte pudełko ptasiego mleczka, mniej więcej 1/3 zawartości
:)


A ja nic nie dostałem chyba że w mor** od kolegi i kopa na noge tera chodzic nie moge a i wyzwiska od rodzicow :] I nie chodzi w tym ze mam biedna rodzine tylko bardziej w tym ze rodzice nie pamietaja ze istniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:46, DexterWojtek napisał:

Patrzac na wasze wypowiedzi niektorzy dostaja kase i prezenty takie jak ja dostaje przez caly
rok od calej rodziny 400zł w buta i gry i age of empires to niewiem niektorzy rodzice chyba
złote jajka znosza albo zarabiaja pół miliona rocznie


niektorzy tak :)

ja dostałem 2 princepola od dziadka (wartość rynkowa 2x1,19= 2zł 38 gr, ale przecież to nie o to chodzi) :]

nic wiecej nie dostałem :P (bo nic wiecej nie potrzebuje, a jak co to sobie sam kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem zestaw czekoladowych mikołai gdzieś za 5zł skoro już mówimy o kasie :D ale nie narzekam :P jestem przyzwyczajony od małego ze na mikołaja nic szczególnego nie dostaje... odbije se na gwiazdke może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 22:32, lOkErS napisał:

ja dostałem zestaw czekoladowych mikołai gdzieś za 5zł skoro już mówimy o kasie :D ale nie
narzekam :P jestem przyzwyczajony od małego ze na mikołaja nic szczególnego nie dostaje...
odbije se na gwiazdke może :D


Mam podobnie - na mikołaja troche słodyczy, lecz na gwiazdke czasem coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy długopisik Parkera- tata się szarpnął (za co on sobie piwo kupi, chyba muszę ja go zabrać) i herbatkę uspokajającą oraz perfum jakiś niedrogi od mamuśki. Miłe zaskoczenie, bo myślalem, że Mikołaj w tym roku nie przylecie.
Prawde mówiąc wolałbym, aby nie było Mikołejek 6 grudnia, bo kto wtedy prezenty pod choinką zostawia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem od kolegi ze studiów lizaka ;p
W domu to nie mamy za bardzo kasy na to, chociaż jagby się tak dobrze zastanowić można podciągnąć pod to moje nowe łużko kupione jakiś tydzień temu. Ale tu nie było wyjścia stare kilkudziesięcioletnie już się rozleciało.
Za to z lizaka bardzo się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować