• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.04.2007 o 14:12, Adamoo007 napisał:

Czy nie wiecie jak mi pomóc...przeinstalowałem grę,przywróciłem system i dalej nic:/...a pograłbym
sobie w długi weekend...

Cześć-chciałbym Ci jakoś pomóc ale dwoje się i troje i nic do mózgownicy mi nie przychodzi-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OMG...jeszcze nie widziałem tak zabugowanej gry z tyloma problemami do rozwiązania :/
Mam pytanie czy jak z 512 kb/s na 2 mb zmienię prędkość internetu to da to jakieś zauważalne skutki w grze online ??
Chodzi mi szczególnie o free ride i normalną jazdę z innymi graczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problemy z Tdu. Już uporałem się ze skryptami, gra działa. A czy tylko u mnie zdarzają się samorozpadające się auta? Jadę drogą i auto przede mną rozpada się. Odpadają zderzaki itp. A wcześniej miałem wolniejszy internet nie pozwalający zbytnio na grę w sieci i teraz zmieniłem i mam już profil w którym już sporo przeszedłem, teraz założyłem konto w Gamespy i do gry w sieci muszę zakładać nowy profil, a może ten dotychczasowy da się zmodyfikować.
Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.04.2007 o 20:30, Kristoferson13 napisał:

Ja też mam problemy z Tdu. Już uporałem się ze skryptami, gra działa. A czy tylko u mnie zdarzają
się samorozpadające się auta? Jadę drogą i auto przede mną rozpada się. Odpadają zderzaki itp.
A wcześniej miałem wolniejszy internet nie pozwalający zbytnio na grę w sieci i teraz zmieniłem
i mam już profil w którym już sporo przeszedłem, teraz założyłem konto w Gamespy i do gry w
sieci muszę zakładać nowy profil, a może ten dotychczasowy da się zmodyfikować.
Pomóżcie!!


Z tego co wiem to konto w GameSpy zakłada się automatycznie przy tworzeniu profilu więc nie ma potrzeby zakładania nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.04.2007 o 12:32, vansatan napisał:

/ciach/

Przyjmuje że wybrałeś profil on-line (kumpel nie wybrał a potem do mnie: ''''ty!, nie chce
mi się TDU z netem łączyć!)
Szerze powiedziawszy ja miałem taki problem na początku i nie do końca wiem jak ci pomóc...
ale wiesz co? Może to już próbowałeś: loguj się tak aż do skutku. Mi na przykład czasem profil
loguje się za 4 razem (sic!) A może nie czekasz? Bo z netem profile lubią sie długo łączyć,
nawet do 3 min.

Tak zaznaczylem profil online bo przeciez prubuje sie laczyc do servera Teraz sprawdze kilka razy pod zad sie bede logowal moooze wkoncu ale to jest na to 0,00000001 % ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem przy instalacji. install shield sie przygotowuje, po czym wyskakuje "Instalacja TDU nie zostala zakonczona. System nie zostal zmodyfikowany. Aby dokonczyc instalacje pozniej uruchom kreatora ponownie."
i tak za kazdym razem gdy probuje zainstalowac. wczesniej chodzilo bez problemu, robilem reinstal systemu i teraz klapa :/ wczesniej jak i teraz winxp 64bit. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2007 o 09:10, Gene napisał:

niestety nie pomoglo :(

Powywalaj na czas instalacji wszelkie rezydenty - antywirusy, komunikatory, firewalle, ogółem wszystko co do działania kompa wymagane nie jest. Jeśli to nie pomoże, to nie mam pojęcia, sry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcę grać dalej,biorę Continue Game,a tu się nie da!Próbuję,i nic!Nie chcę,aby tyle dni grania i pełno godzin poszło na marne!Są jakieś savy do ściągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam , próbuje zainstalowac test drive i instalacja przebiega bez zadnych zakłuceń , gdy próbuje uruchomić gre pojawisie czarny ekran i znika i nic więcej . O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wcześniej miałem wolniejszy internet nie pozwalający zbytnio na grę w sieci i teraz zmieniłem i mam już profil w którym już sporo przeszedłem, teraz założyłem konto w Gamespy i do gry w sieci muszę zakładać nowy profil, a może ten dotychczasowy da się zmodyfikować.
Tam trzeba dodać przy zakładaniu profilu GameSpy ID. A ja nie zaznaczyłem tego.
Pomocy!!
Nie chcę wszystkiego od zera zaczynać, a chcę grać w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2007 o 10:17, Kristoferson13 napisał:

Wcześniej miałem wolniejszy internet nie pozwalający zbytnio na grę w sieci i teraz zmieniłem
i mam już profil w którym już sporo przeszedłem, teraz założyłem konto w Gamespy i do gry w
sieci muszę zakładać nowy profil, a może ten dotychczasowy da się zmodyfikować.
Tam trzeba dodać przy zakładaniu profilu GameSpy ID. A ja nie zaznaczyłem tego.
Pomocy!!
Nie chcę wszystkiego od zera zaczynać, a chcę grać w sieci.


Niestety nic nie da się zrobić:(( Musisz zacząć grę od nowa na nowym profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2007 o 11:13, Splinter Cell1 napisał:

> Wcześniej miałem wolniejszy internet nie pozwalający zbytnio na grę w sieci i teraz zmieniłem

> i mam już profil w którym już sporo przeszedłem, teraz założyłem konto w Gamespy i do
gry w
> sieci muszę zakładać nowy profil, a może ten dotychczasowy da się zmodyfikować.
> Tam trzeba dodać przy zakładaniu profilu GameSpy ID. A ja nie zaznaczyłem tego.
> Pomocy!!
> Nie chcę wszystkiego od zera zaczynać, a chcę grać w sieci.

Niestety nic nie da się zrobić:(( Musisz zacząć grę od nowa na nowym profilu...

Ale ten Tdu już mnie zaczyna denerwować, żeby edycji profilu nie dało się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W instrukcji jest napisane ze profiku offline nie mozna kontynuowac online!troszke glupi pomysl ale nic na to nie poradzimy! osobiscie gre zaczynalem ok 4 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.04.2007 o 18:25, Miluś napisał:

OMG...jeszcze nie widziałem tak zabugowanej gry z tyloma problemami do rozwiązania :/
Mam pytanie czy jak z 512 kb/s na 2 mb zmienię prędkość internetu to da to jakieś zauważalne
skutki w grze online ??
Chodzi mi szczególnie o free ride i normalną jazdę z innymi graczami...



siemanko, zmieni na plus, jak najbardziej. jednak nie zmiana predkosci sciagania z 512kb na 2mb, tylko zmiana wysylki ze 128 na 256kb; bo to jest zawsze nasze najwezsze gardlo. takze nie zastanawiaj sie, tylko zmieniaj.

gralem 3 lata w sieci w ut2003 i pare razy zmienialem lacze, wiec wiem, co mowie. teraz mam opcje 6mb i pingi w porownaniu z 2mb sa identyczne bo wartosc uploadu jest ta sama.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować