Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

Jestem mile zaskoczony, data prawdopodobnej wysyłki zstala zmieniona na 7 wrzesień... nic tylko czekać na juz zamówioną paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:42, Keed napisał:

Jestem mile zaskoczony, data prawdopodobnej wysyłki zstala zmieniona na 7 wrzesień... nic tylko
czekać na juz zamówioną paczkę


W Preorderze wysyłają 2 dni wcześniej :D Czyli może jeszcze w tym, a już na pewno w następnym pogramy :) Wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanka:

1. Czy będą jutro wysyłać królestwa do naszych domów ??
2. Czy to prawda, że w kampanii "Krucjaty" będzie można grać templariuszami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:17, Doreczek napisał:

2. Czy to prawda, że w kampanii "Krucjaty" będzie można grać templariuszami ??


Tak bedzie można grać templariuszami, lecz ci nie będa samodzielnym państwem tylko bedą wspierać Królestwo Jerozolimy. Zaś Ksiestwo Antiochi bedzie mogło liczyć na wsparcie Joanitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:43, dante1007 napisał:

> 2. Czy to prawda, że w kampanii "Krucjaty" będzie można grać templariuszami ??

Tak bedzie można grać templariuszami, lecz ci nie będa samodzielnym państwem tylko bedą wspierać
Królestwo Jerozolimy. Zaś Ksiestwo Antiochi bedzie mogło liczyć na wsparcie Joanitów.


Ale to jak ? Będę tylko wspierał Jerozolimę czy będę mógł zdobywać inne miasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:17, Doreczek napisał:

Mam takie pytanka:

1. Czy będą jutro wysyłać królestwa do naszych domów ??


Jutro to pewnie nie, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce (np. 7 września - taki jest aktualny termin wysyłki na sklep.gram.pl).
Na to, że gra pojawi się już wkrótce wskazuje pojawienie się opcji płatności :-)
Ja już zapłaciłem i czekam niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:14, Doreczek napisał:

Ale to jak ? Będę tylko wspierał Jerozolimę czy będę mógł zdobywać inne miasta ??


Zdobyte ziemie będą wchodzić w skład Królestwa Jerozolimy lub Księstwa Antiochi, zakonnicy nie tworzą oddzielnych frakcji lecz walczą dla tych dwuch królestw .Na stronie gram.pl znowu została zmieniona data wysyki gry Kingdoms z 13 na 7 września nawet już potwierdziłem swoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 7:58, a Medieval spakowany i gotowy do wysyłki. Teraz tylko zostało pójść do szkoły ( :/ ) i czekać. Dla Medievala postanowiłem też kupić nowy dysk i więcej ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec to już dziś Premiera Dodatku :). Smuci mnie tylko problem związany z patchem 1.3 który o ile wiem mnie jest zamieszczany w dodatku a potrzebny jest do uruchomienia gry w Wersji Polskiej a także Europejskiej ( EN). Niestety o ile jest mi wiadomo gram.pl nie umieściło jeszcze tego patcha na swoim serwerze więcej
http://www.totalwar.org.pl/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 10:09, Podpułkownik napisał:

Wiec to już dziś Premiera Dodatku :). Smuci mnie tylko problem związany z patchem 1.3 który
o ile wiem mnie jest zamieszczany w dodatku a potrzebny jest do uruchomienia gry w Wersji Polskiej
a także Europejskiej ( EN). Niestety o ile jest mi wiadomo gram.pl nie umieściło jeszcze tego
patcha na swoim serwerze więcej
http://www.totalwar.org.pl/


To raczej niemożliwe żeby w sprzedaży był niedziałający dodatek.
Artykuł na totalwar.org.pl mówi o patchu 1.3 do podstawki, a nie do Kingdoms.

Za niedziałający dodatek CD Projekt by dostał niezłe baty :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porządku patch 1.3 jest w dodatku i instaluje sie automatycznie więc niema problemu. Ci co niezamierzają kupić dodatku muszą sie zadowoloić wersją 1.2 przynajmiej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po kilku godzinach grania w Królestwa w kampanie Ameryki doznałem wspaniałych uczuć. Gra jest o wiele
lepsza wszystko wygląda lepie. Nowe jednostki i to wszystko tak zachwyca że mógł bym w to grać cały dzień.
Narazie nie patrze jak wyglądają pozostałe kampanie jak prxejde tą sięgne po drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kampanie Krzyżowców, już w drugiej turze, musiałem opierać, zmasowany atak Egiptu, na Jeruzalem, znaczy się Jerozolimę (przez te Assassin''s Creed, wszystko mi się myli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cierpię na syndrom Osiołka: nie wiem, od której kampanii zacząć :). Obejrzałem wszystkei wprowadzenia (świetnie napisane!) i nie mogę się zdecydować. Ale fakt, wszystko ładniej wygląda no i miło wrócić na stare jednak śmieci.
Zapowiada sie krwawy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krucjaty rlz, naj, naj, naj :))).

Dnia 07.09.2007 o 19:50, Skie napisał:

ach jeszcze jedno: czy będzie do dostania muzyka z dodatku? Proooosze.... Idealna na sesje rpg...


Niestety nie :(, szkoda, że nie przewidziano, dla kolekcjonerów, muzyki z gry :(. Dla fanów, byłby to miły dodatek ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 19:50, Skie napisał:

A ja cierpię na syndrom Osiołka: nie wiem, od której kampanii zacząć :). Obejrzałem wszystkei
wprowadzenia (świetnie napisane!) i nie mogę się zdecydować. Ale fakt, wszystko ładniej wygląda
no i miło wrócić na stare jednak śmieci.
Zapowiada sie krwawy weekend :)

Ja radze zacząć po prostu od pierwszej amerykanskiej jest wspaniała muza i klimat.
Żałuj że obejrzałeś w każdej kampani jaki jest początek ja tam nie oglądałem bo większą radość mi sprawi jak
przejdę jedną i potem kolejną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować