Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Muzyka w grach - najlepsze kawalki

754 postów w tym temacie

A ja pamiętam ścieżkę dzwiękową do Frontiera - może nie było to jakieś odkrywcze (bo nikt jej specjalnie nie tworzył do gry bo była to muzyka klasyczna) ale niesamowicie pasowała i tworzyła taki specyficzny klimacik. Od razu lepiej się w nią grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza ścieżka dźwiękowa? Ed Hunter - wszystkie najlepsze kawałki Iron Maiden warte polecenia...

A tak a propo tą grę się kupowało tylko dla tych kawałków bo sam tytuł był nie za długo grywalny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 09:16, siepu napisał:

Absolutnie najlepszą ścieżkę dźwiękową chyba wogóle w historii gier komputerowych ma zapomniana
już nieco gra "Kroniki Czarnego Księżyca" (kiedyś nawet w extra klasyce była) - cała gra cechuje
się niesamowitym wprost klimatem, a jest to zasługa przeze wszystkim muzyki właśnie. O jej
sile niech świadczy fakt, że OST z tej gry był największym hitem mojego dzieciństwa (towarzyszył
mi przez pół podstawówki :P), po prostu niesamowita rzecz.


W Click! również były Kroniki, na dwóch sidikach i tak jak grałem w tą grę to niestety ale nie przypadła mi do gustu, a muzyka mi nie wpadła w ucho... Ja już był wolał SanAndreas gdzie w rzeczywistości tych stacji jest trochę do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanio zakupiłem sobie Hitman Krwawa Forsa i uważam że w tej grze jest jedna z najlepszych scieżek dzwękowych jakie w grach się kiedy kolwiek ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza sciezka dzwiękowa jest w tormencie (mark morgan a nie pan soule jak niektórzy myślą) a z soule''a to uwielbiam motywy przewonie z obu icewind dale (łzy wyciska wręcz jak romansidło jakieś:D) no i genialny jest motyw główny nadchodzącego nightfalla (który możemy już usłyszeć w menu głównym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem różnorodności to najlepsza jest zdecydowanie seria GTA.
Za bardzo klimatyczną uważam ściężkę z Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze fajne jest GTA pod tym względem, że można sobie ustawić muzę jaką się chce. Słuchasz rocka to ustawiasz - wiadomo nie ma jakichś super kawałków ale też nie można narzekać.
Mi się to rozwiązanie podoba bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię muzykę z GTA: Vice City ze stacji Vrock. Dzięki GTA: VC polubiłem starego rocka.
Moje ulubione kawałki Vrock to: Tesla - "Cumin'' atcha live" oraz Iron Maiden - "2 minutes to midnight"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować