Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Muzyka w grach - najlepsze kawalki

754 postów w tym temacie

hm...
- twórczość radosna Marka Morgana (Fallout, Planescape)
- OST z Baldurs Gate 2 Cieni Amn i ToBa
- OST z Burnout: Revenge
- OST z Ninja Gaiden Black
- OST z Soul Caliburów
- no i oczywiście twórczość pana Nobuo Uematsu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:54, Rga napisał:

FlatOut 1(niestety nie gralem w dwójkę)- fajny robi klimat
HoMM5 - w zamkach, najlepszy kawałek jest w zamku Przystani
W NeverWinter Nighs

Zapomnialem o gothicu, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobał się taki kawałek z Prince of Persia: SoT zagrany na gitarze elektrycznej, a szło to jakoś tak: trtttu-tu-tu, tu-tu-tu-tu-tuttu. Dla ułatwienia powiem, że grał podczas sekwencji walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości gier dają rocka, w raymanie 3 w 1 poziomie pod koniec dali fajny kawałek takie "Dance" i tak śpiewali: Hudyt hajdee, Hudyt hajdee. Chciałbym to mieć na mp4 ale nie mogę znaleść w folderach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:55, W.S.A.D napisał:

A jeżeli chodzi o muzę rockową no najlepsze kawałki we wszystkih grach z seri Tony Hawk''s

hej, czy do ktoregos Tony Hawka nie nagral kawalka zespol Suicidal Tendencies, tytul kawalka to "Cyco Vision".Dobry kawalek i wyczesana kapela , stara jak swiat zreszta, jak nie wiesz to niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu słucham muzyki z Fable''a i zdaje mi się bardzo miodna, nie najgorszy soundtrack był też w Arcanum, ale jeśli chodzi o mocniejsze uderzenie to jeszcze nie znalazłem muzyki która by przebiła ścieżkę dźwiękową z destruction derby 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ta. Cała ścieżka dźwiękowa do The Elder Scrolls III Morrowind jest cudna. Tak samo jest z tą z gry Neverwinter Nights - dla mnie jest absolutnie genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:07, LordYoghurt napisał:

Nie tylko ta. Cała ścieżka dźwiękowa do The Elder Scrolls III Morrowind jest cudna. Tak samo
jest z tą z gry Neverwinter Nights - dla mnie jest absolutnie genialna.



Z NWN tylko ta przy panelu. A i z BGII jest genialna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze kawałki są w Gothic 3 w menu, w miastach i podczas walki po prostu cudo xD
Zajefajna też jest w menu Gothic 2 Noc Kruka po prostu cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem inna i powiem, że strasznie mnie zachwyciła muzyka w FFVIII. Tym bardziej, że tam nie ma głosów, tylko największą rolę odgrywa właśnie muzyka. A już Eyes On Me to po prostu obłęd... W FFVII też - One Winged Angel, chociaż bardziej mi się podoba wersja z gitarą elektryczną (FFVII:AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było wymieniane ale dorzucę. Devil May Cry 3, w sumie cała ścieżka ale najbardziej wpada w ucho kawałek, który towarzyszy walkom. Naprawdę fajna, ostra muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie bardzo jestem sobie w stanie przypomnieć, w których grach muzyka mnie zachwyciła. Na pewno świetnie nagrana jest ścieżka dźwiękowa w serii Gothic, Hitman i Devil May Cry 3. Jest to profesjonalnie zrobiona muzyka, która perfekcyjnie komponuje się z klimatem danej gry. Łagodne gotyckie brzmienia albo japoński ostry metal to rodzaje muzyki bardzo różniące się od siebie, oba te style przypadły mi jednak do gustu. Jeśli przypomnę sobie jeszcze o jakiejś grze ze wspaniałą ścieżką dźwiękową to napiszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować