Zaloguj się, aby obserwować  
GandalftheBlack

Bractwo Srebra - Forumowa Gra Fantasy

224 postów w tym temacie

Ach, temat nadaję się do zamknięcia... Nie sprawdziłem się wroli GM''a. Może kiedyś jeszcze coś zrobić spróbuję ale to mi definitywnie nie wyszło... Jeśli do jutra nikt już nic nie napisze poproszę o modków o zamknięcie teamtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:56, DawSolo napisał:

[No to może niech każdy prowadzi swoją opowieść dalej :) Wyszło by ładne opowiadanko :D
Co Wy na to?]


[To wprowadziło straszny chaos. Ale może innym się spodoba.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokój. Czerwony pokój. Bez drzwi. Bez klamek. Psychodeliczna przestrzeń. A własciwie jej brak. Ciemna cela. Szok. Opadanie. Tanis obudził się w pokoju ze snu. Dziwnie się czuł. Nagle pokój przeobraził sie w bibliotekę. Bibliotekę pełną książek. " W bibliotece zazwyczaj są ksiazki! Wogóle nie myslę! Koniec!" - powiedizła sobie w duchu Tanis. Otrząsnął się i zauważył dwie rany na ramieniu, jakby po ugryzieniu węża. Zrozumiał że poszczuli go jakimś wężem z jadem halucynogennym. Ruszył przed siebie i przypomniał sobie o Bractwie Srebra. O Avradilu. O misjii. O wampirach. Umysł zalał go falą wspomnień. Pzrypomniało mu się szkolenie i wilkołak. Przypomnieli mu się magowie. Postawił krok. Był bardzo osłabiony. Szedł, krok za krokiem. Ciułał metry. W jego głowie odezwał się głos.
- Mhh, nieżle ci idzie. Naprawdę jestem podwrażeniem. Ale i tak zginiesz jak inni. Troche szkoda tak młodego ciała.
Zobaczył leżace tu i owdzie trupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować