Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2011 o 20:34, Elkhwind napisał:

Nie ma broni drzewcowych? Kij im w oko.

Pytano o włócznie. A odpowiedź, że w klasycznym tego słowa znaczeniu ich nie ma, nie oznacza braku innych broni drzewcowych :P

A serio - akurat mi brak włóczni nie przeszkadzał, zawsze preferowałem zestaw z tarczą (a teraz zdaje się zestaw broń+zaklęcie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne, cudowne, niesamowite, epickie... przeepickie... prze przeepickie, the most prze przeepickie żeby to wyrazić słowami...

Śmiałem się pół godziny temu oglądając "humorystyczny filmik na temat Skyrim" a teraz czuję się dokładnie tak samo xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to pozycja obowiązkowa po Wiedźminie.

A jak nie grałem w zadna gre tych twórców to musze cos znac ?Oblivion tej gry w ogóle nie znam, miałem kupic ale jakos wyszło ze jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:15, MrKubu napisał:

Śmiałem się pół godziny temu oglądając "humorystyczny filmik na temat Skyrim" a teraz
czuję się dokładnie tak samo xDD


W końcu co może być dla prawdziwego mężczyzny bardziej podniecającego od walki ze smokiem?
A trailerek...klękajcie narody. Fajnie to to wygląda i brzmi i zapowiada się tytuł, który poprzestawia mi rozkład dni, a właściwie przynajmniej kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla Bethesdy należy się mistrzostwo świata za przeróbkę hiperrzewnego kawałka z Morrowind, na hiperepicki w Skyrim. Ten sam utwór, a jednak coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:41, karolekx23x napisał:

Jak tak dalej pójdzie to pozycja obowiązkowa po Wiedźminie.

A jak nie grałem w zadna gre tych twórców to musze cos znac ?Oblivion tej gry w ogóle
nie znam, miałem kupic ale jakos wyszło ze jej nie mam.


Nie musisz znać poprzednich TES-ów, żeby się świetnie bawić. Ale jednak warto zagrać w Obliviona, a nawet w Morrowind, który ma już 9 lat, ale uwierz mi, nadal potrafi wciągnąć na długie godziny (o ile trochę już przestarzała grafika Ci nie przeszkadza) :) Jeśli nie masz takiej możliwości, to polecałbym wejść na którąś ze stron o serii The Elder Scrolls (jest ich naprawdę wiele) i poczytać trochę o Tamriel. Dość ciekawa lektura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować