Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Walisz w łeb aż pasek HP spadnie do zera :D ale walka naprawdę jest ciekawa, szczególnie przez to, że możesz sobie dowolnie przydzielać bronie i czary do obu broni :) moim zdaniem następnym etapem tej gry powinien być system łączenia czarów z Magicki :D
Nie poleciłbym takiej osobie tej gry, bo jest ona niewątpliwie podobna do poprzednich części. Aczkolwiek moim zdaniem nawet lepsza od Morrowinda.
W Morku wolałem robić zadania, a nie eksplorować świat samemu. W Skyrimie świetnie się bawię zwiedzając kolejne gigantyczne podziemia. Szkoda, że nie ma jakiegoś dema. tak by każdy sam zobaczył czy gra mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 22:35, laki13 napisał:

Mógłbyś odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie dotyczące Mrocznego Bractwa? ;)

He, tylko że ja jeszcze tego zadania, o którym Ty pisałeś jeszcze nie wykonałem, mało tego ja go jeszcze nie dostałem i w ogóle nie słyszałem w grze o mrocznym bractwie, no z wyjątkiem tego incydentu z zabójcą z MB i jego zlecenia na mnie. Ach i jeszcze przypomniało się dla mnie że na zleceniu było jakieś imię, chyba na A - muszę sprawdzić, bo dobrze nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymuś wyłączenie w configu ustawień (w moich dokumentach) vsync. Poszukaj kilka postów wyżej.

Mi i BF3 i to chodzi płynnie na full. ;D

To jest chyba jedna z najlepiej zlokalizowanych gier w jakie grałem. Mam pytanie, czy ruchy ust npc są poprawione również względem polskiej wersji? Bo mam takie wrażenie że jak gadają to się zgadza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jeszcze raz poważnie zastanowię się nad zakupem bo świat wygląda pięknie. W Morrowinda i Obliviona grałem raptem z godzinkę więc może po prostu ich nie doceniłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 22:51, Hartus napisał:

Mimo wszystko jeszcze raz poważnie zastanowię się nad zakupem bo świat wygląda pięknie.
W Morrowinda i Obliviona grałem raptem z godzinkę więc może po prostu ich nie doceniłem.
:)


Może warto zaryzykować? Ja zaczynałem od Obliviona, teraz gram w Morrowinda a od wtorku w Skyrima i z tego co widzę to się nie zawiodę, poza tym nie widzę innej gry która by konkurowała z tą produkcją. Wiedźmina 2 nie wliczam bo gra jest dużo krótsza a ja cenię długą rozgrywkę, nawet bardzo długą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może w Morrowinda grałeś już kilka lat po premierze, wtedy już trochę grafika raziła. Dziwi mnie za to, ze się odbiłeś od Obliviona, na początku był naprawdę bardzo fajny. Osobiście Skyrima polecam, gra jest fantastyczna :)
Tak wielkiego świata w żadnej innej grze nie znajdziesz. A w dodatku tak wypełnionego wszelkimi lokacjami. Trochę mi tylko brakuje NPC-ów na drogach, niewielu ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 23:14, Pupu2 napisał:

Jak odłacyzc towarzysza? Jaki on jest irytjacy! Ciagle na mnie wchodzi!


Nie masz opcji dialogowej? Możesz go zabić zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 23:14, Pupu2 napisał:

Jak odłacyzc towarzysza? Jaki on jest irytjacy! Ciagle na mnie wchodzi!

Pogadaj z nim, powinna być opcja dialogowa aby sobie poszedł. Swoją drogą z towarzyszem jest o wiele raźniej, warto było w Whiterun pobić się w karczmie ;p. Czasami są bardzo pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja maguska bojowa w końcu atakuje 2 czarami jeej nie ma to jak podpalać draugi morzem płomieni a jak mana się kończy wyciągam buławę i ciacham do oporu leczyć sie co chwile. W sumie zdziwiłem się gdy przeciwnicy nie atakują na pale jak to w oblivionie falloutach się miało. Tylko ostrzegają apropo olbrzymów to mnie dziś posłał w powietrze a mówili ze latać w skyrimie nie wolno xD

oooo już są nude patche w końcu nie będzie tak że oszabrowane ciała mają identyczne bikini czy przepaskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 23:23, Lucas01 napisał:

Tak. Ale czasami są durni i latają za każdym wrogiem.

Prawda niestety, miałem taką sytuację kiedy (nie wiem czy przypadkiem czy to było zamierzone) trafiłem na

Spoiler

dwa smoki

jednocześnie wychodząc z jakiś podziemi. Kompanka zaczęła walić do nich z łuku kiedy ja dawałem nogę, na szczęście po większym przebytym dystansie zjawiła się przy mnie. Niemniej walka z 10x nieumarłymi jednocześnie... co dwa miecze to nie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 22:51, Hartus napisał:

Mimo wszystko jeszcze raz poważnie zastanowię się nad zakupem bo świat wygląda pięknie.
W Morrowinda i Obliviona grałem raptem z godzinkę więc może po prostu ich nie doceniłem.
:)


Skyrim to typowy sandbox. Masz ogromny świat i rób co chcesz. To jest główna idea całej serii TES, fabuła, czy walka schodzi na dalszy plan. Walka jest lepsza niż w Oblivionie i Falloutach, ale do płynności i radosnej siekaniny Dark Messiah trochę jej brakuje. Mimo to jest całkiem fajnie, walka nie odstrasza. Grafika jest super, muzyka też. Obejrzyj sobie jakieś recenzje, np destructoidu, albo ign i wtedy podejmiesz decyzję.

ps. zakręćcie się w okolicach Falkreatch, bo fajny przedmioty do zdobycia i dwa ciekawe questy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jeszcze jeden patch, bo u mnie gra czasem wywala do pulpitu, przycinanie w dziwnych miejscach, nie działająca podróż wozem, brak czasem tekstur czarnego smoka (wyświetla go na niebiesko czasem), hejt całego miasta za zabicie kury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować