Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ale pod mój laptop to chyba nikłe szanse?

ASUS K50AB
3GB Ram
AMD Athlon X2 64 QL64
ATI RADEON HD 4570 512mb

Może pytanie jest banalne ale nie siedze w temacie nowych gier już od kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram tak, w grze głosy angielskie dialogi po polsku problem w tym, że czasami nie słyszę wyraźnie tego co mówią postaci dlatego też chciałbym mieć napisy, opcje przeszukałem i nic tam takiego nie znalazłem a ni będę o 3 w nocy puszczał głośników na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 11:28, Wakizashi napisał:

Ale pod mój laptop to chyba nikłe szanse?


Ma szanse na uruchomienie ale nie będą to najwyższe ustawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 11:05, pawbuk napisał:

Na pewno :) gra jest dobrze zoptymalizowana, wbre pozorom i wbrew wcześniejszym grom
Bethesdy :D

To świetnie, zastanawiam sie jeszcze czy kupić na PC czy PS3. Wziąłbym na konsolę ale akurat krucha z hajsem obecnie u mnie, a wersję na PC mam szansę kupić 100 złotych taniej. Nic, jakoś przemęczę się z tym cholernym steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole kupić gre za 140 złotych i pograć na minimalnych niż kupować nowy komputer za kilka tysięcy (czytaj laptop), tylko po to by pograć w jedną jedyną gre na wysokich ustawieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 10:27, Eilene napisał:

Spoiler

Musisz zrobic takie zadanie gdzie pomagasz chlopcu, ktory probowal wezwac mroczne
bractwo by zabic opiekunke sierocinca - ty sie podszywasz w tym zadaniu za czlonka MB.
Chlopak sie nazywa Aventus Aretino, questa bodajze dostalam plotkujac z karczmarzem w
pierwszym miasteczku. Zadanie brzmi cos w stylu znajd Aventusa Aretino. W wykonanych
zadaniach pisze, ze quest nazywa sie innocence lost, ale nie wiem czy to kontynuacja
czy pierwszy quest. W kazdym razie po wykonaniu tego questa nalezy sie przespac...


Spoiler

No ok, ja zrobiłem to zadanie z tym chłopakiem, przespałem się w gospodzie i nic, żadnego zadania z MB nie dostałem. Coś źle zrobiłem czy jeszcze trzeba poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega już odpisał jak można dołączyć do Mrocznego Bractwa, ale ja jeszcze wyczytałem na zagranicznym forum, że

Spoiler

tradycyjne zabijanie niewinnych

też skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie levelscalling''u:
Albo nie ogarniam, albo moja mieszanka mago/wojo/łotrzyka jest do dupy, lv 16 i nie daję sobię rady z questem Stealing Plans (od towarzyszy/w Faldar''s Tooth) i za diabli nie mogę pokonać jednego Silver Hand''a (wali sparkami) ;/...
Odnośnie Quest Log''a, chyba jestem ukażualowiony, ale rany to co jest w zakładce Misc... woła o pomstę do nieba kompletnie nic się nie da z tego wyciągnąć... Niech mi ktoś powie gdzie jest i gdzie jest Hofgrir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 11:29, Malcollm napisał:

Wybieram tak, w grze głosy angielskie dialogi po polsku problem w tym, że czasami nie
słyszę wyraźnie tego co mówią postaci dlatego też chciałbym mieć napisy, opcje przeszukałem
i nic tam takiego nie znalazłem a ni będę o 3 w nocy puszczał głośników na całego ;)

Podczas gry wejdz w ustawienia - grafika - na samym dole po ocpji celownik jest opcja napisy, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że też wam spama puszę ale w ciemno nie chcę kupować.
Pójdzie na takim PC i na jakie ustawienia mogę liczyć ?
E5200
2GB RAM
Radeon HD5670
Windows XP ( czy będzie różnica na 7 którego zamierzam kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wziąłbym na konsolę ale akurat krucha z hajsem obecnie u mnie, a wersję na PC mam szansę kupić 100 złotych taniej. Nic, jakoś przemęczę się z tym cholernym steamem.
Patrząc na to, ile modów wychodzi do TESów, PC to jedyne słuszne rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ramu wiecej imo by się przydało, ale powinno Ci pojsc, bo gra o dziwo jest świetnie zoptymalizowana. Ja na sprzęcie (E7200, 3,5gb ramu, 4850) spodziewałem się niskich ustawień, a gra sama mi ustawiła wysokie i chodzi bez zacięcia. Więc uważam spokojnie na normalnych powinno Ci pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że poziom trudności bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałem się prawie że bezsensownej siekaniny a tutaj okazało się, że trzeba się naprawde nieźle nagimnastykować. O ile pospolite stworki (wilki itp.) nie stanowią problemu o tyle już to co zamieszkuje jaskinie i różne inne przybytki potrafi zaleźć za skórę. I to występując w pojedynczych egzemplarzach. O smaczkach typu bossowie na końcu lokacji nie wspominając, bo Ci to dopiero są przysłowiową wisienką na torcie. A nie gram na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 12:14, Smileyer napisał:

Jak tam z optymalizacją gry? Nie ma żadnych problemów ?


Z tego co ludzie piszą gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, kochani. Gram w Skyrima już od czwartku. Na razie zamiast wykonywania main questu delektuję się poznawaniem tego, jakże przepięknego świata. Jedna rzecz mnie jak na razie tylko zastanawia. O co chodzi z tymi finisherami? Czasem pięknie mi wejdą ze 2 pod rząd, a czasem ubije 10 wrogów i na żadnym nie pojawi się animacja kończąca. Czasami gdy z kimś walcze i ów przeciwnik ma malutko zdrowia - przykuca, aby je zregenerowac, ten moment aż prosi się o jakiś finisher, ale niestety, jak walnę wtedy mojego oponenta to nic się nie dzieje - jedynie już nie wstaje po walce, a animacji jak nie było, tak nie ma. Ta sama rzecz tyczy się smoków - na nich też nie udaje mi się wykonać animacji kończącej, jedynym wyjątkiem jak na razie był smok z wątku fabularnego, pierwszy, którego ubijamy - ten koło Whiterun. Tu pojawia się moje pytanie. Czy jest jakaś umiejętność określająca częstotliwość finisherów, czy są one po prostu bardzo, bardzo losowe?

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam także wszystkich tu obecnych Dovahkiin''ów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jeśli kwestia się już pojawiła wcześniej w tym temacie, ale jak to w końcu jest z polacką wersją Skyrim i rejestrowalnością na Steam?

Czytałem, że Cenega w klasyczny dla siebie sposób poleciała sobie w kulki i zrobiła graczy w konia, blokując możliwość zakupu gry w jakiejkolwiek cyfrowej dystrybucji (Steam czy GreenManGaming niedostępne). Ale czy tym samym ichne wydanie nadal rejestruje się na Steam, lecz pod inną kategorią?

Gdzie właściwie nas przypisali? Razem z Rosją? Wszedłem na Amazon.co.uk i jest tam napisane, że tylko rosyjska wersja posiada blokadę regionalną, więc teoretycznie import powinien działać u nas. Nie chcę jednak ryzykować przedwcześnie, gdyż znając życie znowu będą problemy z zakupem DLC.

Ktoś ma import i może przedstawić sytuację? Jak oznaczona jest polacka wersja po przypisaniu na Steam? (można sprawdzić w purchase history). Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Chętnie bym sobie gierkę sprawił, ale te całe zamieszanie oraz 100% pewne DLC w przyszłości jakoś mnie hamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować