Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Odpowiedzi już na swoje pytanie znalazłem ale jest nowe(^^) tzn. W jaki sposób można ulepszać te krzyki? Rozumiem że jedynym sposobem by poznać jest znalezienie(ja w tym momencie już 3 dusze smoka posiadam i nie mam na co wydać). Ulepszyłem jedynie to takie pchnięcie mocą(JEDI) ale to dlatego że było to fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Budo napisał kilka stron wcześniej, warto odwiedzić Falkreath. Trzy (a może więcej?) zadania dla Deadr, dosyć oryginalne (szczególnie jedno z nich), a po każdym dostajemy artefakt.

Za to otwieranie zamków jest kompletnie skopane. W ogóle nie trzeba rozwijać tej umiejętności, szkolenie się w niej to strata kasy. Postać na 1 poziomie może otworzyć każdy zamek, wystarczy mieć kilkanaście wytrychów i chwilę czasu. Ja, z otwieraniem zamków na 20+ poziomie, otwieram mistrzowski przy ok 4-5 wytrychach (najwięcej zużyłem 7, a na ekspercki jeszcze nie trafiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ok, rozwiązałem. Zacząłem strzelać do wszystkiego w okolicy i okazuje się, że trzeba uderzyć w strażników siedzących po obu stronach Pelagiusa, naprzeciwko Ciebie, po drugiej stronie areny. Zmienią się w wilki i zeżrą Pelagiusa.

Shit, it was crazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 15:31, paraGaladh napisał:

Ktoś ma ochotę na podzielenie się zrzutem ekranu ze swoją postacią? :) Że się tak wyrażę...
I''ll show you mine if you show me yours.


Ja mogę, choć nie wiele tego mam. Chodzę w własnoręcznej wykutej i ulepszonej zbroi :) Czekam aż dobije lvl broni i trzymam punkty, żeby coś ulepszyć. Ide w kowalstwo orków bo jestem orkiem i zrobie sobie potężne pancerze haha xD już to lupie :D Mam dwa krzyki + jeden ulepszony do dwóch słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 15:06, nightfaler napisał:

Z ciekawości
Jak wybiegałeś pod High Hrotgar miałeś problem z tymi lodowymi wężo-zjawami?


Byłem wraz z osobą z Towarzyszy. Na dodatek napotkałem tylko jednego przy czym jednym hitem 1/3 mniej więcej mu zabierałem hp jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam. :) Ponad 11h gry, w tle świeżo zakupione domostwo. Powoli przestaję korzystać z tarczy i zacznę przechodzić na dual wield z natężonym skradaniem się. Cała zbroja, łącznie z tarczą - lekka. Wbrew pozorom.

20111113154422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 15:31, paraGaladh napisał:

Ktoś ma ochotę na podzielenie się zrzutem ekranu ze swoją postacią? :) Że się tak wyrażę...
I''ll show you mine if you show me yours.


Masa tego jest :P No ale dobraaa... Wrzucę parę tutaj prosto z xfire z różnych momentów bo co będę zanudzać statystykami ;)

@EDIT
No i widzisz. Pytałem, gdzie można zakupić dom. Ile dałeś? Jest tam jakaś skrzynka gdzie można przechowywać itemy?

20111113154822

20111113154854

20111113154944

20111113155000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 15:50, Infes napisał:

No i widzisz. Pytałem, gdzie można zakupić dom. Ile dałeś? Jest tam jakaś skrzynka gdzie
można przechowywać itemy?


Po przejściu kilku pierwszych questów w Białej Grani (Whiterun) zdobywamy

Spoiler

tytuł tana i możemy zwerbować za darmo towarzyszkę.

Dostajemy także prawo osiedlenia się w mieście - nie mam jednak pewności, czy po przejściu całego łańcucha tamtejszych głównych questów czy też gdzieś w jego połowie. W każdym razie taka przyjemność kosztuje 5k złota, domostwo ma już jakiś kufer czy szafkę i oczywiście łóżko, ale wzbogacenie go leży w naszej gestii. :) Zarówno dom, jak i meble są do kupienia u jednego z zaufanych ludzi jarla. Miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 16:10, Gacol08 napisał:

Heh, ten domek to nic w Wichrowym Tronie masz za 12k ;p.


Och, dzięki za uprzedzenie. Już zaczynam zbierać kasę. :P W sensie, małe zamczysko? Folwark? Ranczo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ostro grasz. Ja dopiero doszedłem do Siwobrodych :P A teraz tak, to sa twoje własnoręcznie wykute przedmioty ? Pancerz, broń ? Czy kupiłeś ? :P Bo widzę, że miecz masz ulepszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować