Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2011 o 23:18, Damianuss1 napisał:

> Jak odłacyzc towarzysza? Jaki on jest irytjacy! Ciagle na mnie wchodzi!
Pogadaj z nim, powinna być opcja dialogowa aby sobie poszedł. Swoją drogą z towarzyszem
jest o wiele raźniej, warto było w Whiterun pobić się w karczmie ;p. Czasami są bardzo
pomocni.


Nie bylo opcji dialogowej zadnej, odpowiadla tylko cześć, ahm "hmmm". Ale juz zginal w pierwszje lepszej walce. ;]

Btw, jak to jest z tymi ksiazkami, ich jest multum. Mam je zbierac czy co z nimi robic? Juz z 50 mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:07, Pupu2 napisał:

Btw, jak to jest z tymi ksiazkami, ich jest multum. Mam je zbierac czy co z nimi robic?
Juz z 50 mam.


Przeczytaj i sprzedaj jeśli ich nie potrzebujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:07, Pupu2 napisał:

Btw, jak to jest z tymi ksiazkami, ich jest multum. Mam je zbierac czy co z nimi robic?
Juz z 50 mam.


Mogę się mylić, ale większość książek w tej grze jest zapewne po to byś mógł je przeczytać i lepiej wczuć się w świat gry:) Tak przynajmniej jest w Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:07, Pupu2 napisał:

Btw, jak to jest z tymi ksiazkami, ich jest multum. Mam je zbierac czy co z nimi robic? Juz z 50 mam.

Robisz co chcesz - czytasz, zbierasz, sprzedajesz albo wyrzucasz.

>Co dalej zrobić, aby dostawać kolejne misje od Mrocznego Bractwa?
Poczekać parę dni (i nawet jeśli nic się nie wydarzy) przespać się w jakiejś gospodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:23, Pupu2 napisał:

Skąd mogę wziąć enchantmenty? Tylko ze znalezionych itemów, niszcząc je?

Tak.

Dnia 13.11.2011 o 00:23, Pupu2 napisał:

Co zrobic aby móc używać magii, ognia, elektrycznosci itp?

Chodzi o zaklęcia? Kupić/znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 23:33, Nagaroth napisał:

Hah, zostałem wilkołakiem. :)

Napisz cos wiecej o tym jak wyglada gra wilkolakiem, wyglada sie jakos inaczej? Jesli grales w Bloodmona to wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem żadnej różnicy, a 13 z 18 przegranych dni byłem właśnie wilkołakiem :) wg podpowiedzi jeśli jest się wilkołakiem to za spanie nie dostaje się "wypoczęcia" :D a tak to poza tym można się zmieniać kiedy tylko chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z osób grających na laptopie może mi opowiedzieć, jaki sprzęt dokładnie posiada i jak mu gra na nim chodzi? Nie wiem, czy jest w ogóle sens kupować laptopa, jeśli chcę pograć w TES V ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 02:32, Grappa92 napisał:

Witam. Czy ktoś z osób grających na laptopie może mi opowiedzieć, jaki sprzęt dokładnie
posiada i jak mu gra na nim chodzi? Nie wiem, czy jest w ogóle sens kupować laptopa,
jeśli chcę pograć w TES V ;D


Ja mam Core 2 Duo P8400 2,26, 3GB ram i grafikę 9600M GT, gra mi ustawiła ustawienia średnie i powiem Ci, że jak dla mnie jest ok. Nowsze karty to pewnie pójdą na High.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się konia ukraść na stałe? W sensie, że on później będzie już tylko nasz i nie będzie sam wracał do miejsca, z którego został "pożyczony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:07, Pupu2 napisał:

Btw, jak to jest z tymi ksiazkami, ich jest multum. Mam je zbierac czy co z nimi robic?
Juz z 50 mam.


Widać, że ktoś tu w tesy nie grał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 08:23, HumanGhost napisał:

Gdzie pojawia się informacja o zarażeniu chorobą? Jakoś nie widzę nic takiego, ale może
przeoczyłem po prostu.


Ja też nie. Info powinno się pojawiać u góry, że coś złapałeś, ale łatwo przeoczyć, a potem ja nie wiem jak sprawdzić. Zawsze w mieście profilaktycznie wbijam do świątyni, poza tym ludziska też mówią Ci, że coś złapałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby to poprawić w patchu, jakieś ikonki przy zdrowiu mogłyby się pojawiać.

A tak poza tym to wkurza mnie podróżowanie na koniu, bez sensu to jest. Jak coś atakuje to zanim zejdę z konia i chwycę broń to już dostanę parę razy w łeb. Lepiej na piechotę gonić. Choć terenu do zwiedzenia trochę jest. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 08:23, HumanGhost napisał:

Gdzie pojawia się informacja o zarażeniu chorobą? Jakoś nie widzę nic takiego, ale może przeoczyłem po prostu.

Powinna być w sekcji magii w efektach które oddziałują na postać.. Pewności nie mam bo na to że tam należy tego szukać wpadłem dopiero po tym jak uzyskałem niewrażliwość na wszelkie zarazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 22:44, EylembertTigg napisał:

A jaki masz konfig, jeśli wolno mi zapytać;)


i7 930 @ 4GHz
GB X58A-UD3R
3x2GB Corsair Dominator
GTX 470 @ 800/1600/1750
Xonar Essence STX

No i monitor 24'' 16:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 02:32, Grappa92 napisał:

Witam. Czy ktoś z osób grających na laptopie może mi opowiedzieć, jaki sprzęt dokładnie
posiada i jak mu gra na nim chodzi? Nie wiem, czy jest w ogóle sens kupować laptopa,
jeśli chcę pograć w TES V ;D

i5 2410, Gefroce 540m, 4gb RAM w skrócie i w sumie przy rozdzielczości 1920/1080 na średnie przy możesz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 08:23, HumanGhost napisał:

Gdzie pojawia się informacja o zarażeniu chorobą? Jakoś nie widzę nic takiego, ale może
przeoczyłem po prostu.

Strzelam, że TAB>Magia>I ostatnia zakładka(Active Effects?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować