Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2011 o 09:45, mrdk napisał:

No właśnie jak to jest z tym zaklinaniem. Które czary przy zaklinaniu dają najwięcej xp???

Wydaje mi się że ani wybór czaru ani jakość użytego kamienia duszy nie mają znaczenia dla szkolenia umiejętności zaklinania, jeśli zaklinasz coś wyłącznie dla celów treningowych to użyj czaru który doda najwięcej do ceny przedmiotu tak aby najwięcej kasy odzyskać przy sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 10:26, mistrz917 napisał:

Czyli ze by miec wiecej niz jedna smocza dusze przy sobie.


Możesz mieć więcej niż 1 niewykorzystaną smoczą duszę, a czy jest jakiś limit, nie wiem, ale pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Zdarzyło się wam że smok od tak sobie zaatakował Akademię w Zimowej twierdzy ? Bezczelny
skurczybyk :P


Mnie już chyba wszędzie atakowały, raz nawet jeden w podziemiach (aczkolwiek ten był chyba tam przewidziany przez twórców :D ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Zdarzyło się wam że smok od tak sobie zaatakował Akademię w Zimowej twierdzy ? Bezczelny
skurczybyk :P

Ze 3 razy..., a nie wybierałem się tam szczególnie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Zdarzyło się wam że smok od tak sobie zaatakował Akademię w Zimowej twierdzy ? Bezczelny
skurczybyk :P


Kilka razy... Przysiadał na murze i ział lodem (lodowe tylko tam przylatują;)), a magowie i adepci sobie chodzili jakby go nie widzieli i nie czuli, że ich atakuje lodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:14, Kakarotto napisał:

Kilka razy... Przysiadał na murze i ział lodem (lodowe tylko tam przylatują;)), a magowie
i adepci sobie chodzili jakby go nie widzieli i nie czuli, że ich atakuje lodem :D


U mnie było zupełnie inaczej. Wylądował na dziedzińcu i magowie z nim walczyli, a ja po spokojnym przeczekaniu podbiegłem tylko w celu zadania kończącego ciosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah ten Skyrim. Elf w Akademii ponoć ma 2 daedryczne serca na sprzedaż co jakiś czas. Ponoć, bo nie mogę tego sprawdzić - fagas wprawdzie kiedy z nim nie rozmawiam to chwali sie, żebym dał mu znać jeśli bedę szukał czegoś trudnego do zdobycia, ale opcji handlu nie ma. Czekałem ze dwie doby podejmując rozmowę o różnej porze. No nic idę szukać kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:06, Pitej napisał:

...


Napewno odblokujesz ta opcje po wykonaniu paru zadan dla gildii zlodziei. Ja tez na poczatku nie moglem nic u niego kupic, obstawiam buga. A jezeli chcesz miec dostep do serc, to w Darkstar masz quest dla jednej daedry. Po wykonaniu go przed jej kaplica beda sie respawnowac dremory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:06, Pitej napisał:

Ah ten Skyrim. Elf w Akademii ponoć ma 2 daedryczne serca na sprzedaż co jakiś czas.
Ponoć, bo nie mogę tego sprawdzić


Nie wiem, czy wykonywanie zadań dla złodziei coś pomoże, ponieważ ja nawet nie należę do Gildii Złodziei, a handlować mogę. Na pewno gadasz z tym NPCem co trzeba? Stoi w pokoiku na piętrze, w tej samej lokacji, gdzie przydzielają dla nas sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie pamiętam jego imienia, ale bankowo gadam z tym z kim trzeba.
W sumie to żaden problem, tylko te serca to przeboleję i sobie dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:03, Darkstar181 napisał:

Zdarzyło się wam że smok od tak sobie zaatakował Akademię w Zimowej twierdzy ? Bezczelny skurczybyk :P


Jak mam ochotę zabić smoka to idę do Akademii. Tam zawsze się jakiś znajdzie, prędzej czy później. ;D

Dobra, czas skończyć wątek główny przed świętami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:21, HumanGhost napisał:

> Zdarzyło się wam że smok od tak sobie zaatakował Akademię w Zimowej twierdzy ? Bezczelny
skurczybyk :P

Jak mam ochotę zabić smoka to idę do Akademii. Tam zawsze się jakiś znajdzie, prędzej
czy później. ;D

Nie pamiętam, gdzie to było, ale biegłem w jakimś celu i duszę smoka wchłonąłem "mimochodem". Bez walki, nawet smoka nie zauważyłem. Szkoda, bo mógłbym mieć kości i łuski, a tak tylko samą duszę załapałem. Smoczych dusz mam pewien nadmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:34, KrzysztofMarek napisał:

samą duszę załapałem. Smoczych dusz mam pewien nadmiar...


A co można zrobić/mieć z łusek i kości smoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:34, KrzysztofMarek napisał:

Nie pamiętam, gdzie to było, ale biegłem w jakimś celu i duszę smoka wchłonąłem "mimochodem".
Bez walki, nawet smoka nie zauważyłem. Szkoda, bo mógłbym mieć kości i łuski, a tak tylko
samą duszę załapałem. Smoczych dusz mam pewien nadmiar...

Może jakaś para gigantów zabiła niedaleko ciebie smoka i ich przeoczyłeś, zresztą za dużo w tej grze smoków, obecnie mam 20 odblokowanych krzyków, 34 dusze i nieco ponad trzy tony kości i łusek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:44, Sad_Statue napisał:

A co można zrobić/mieć z łusek i kości smoka?

Można zrobić lekką zbroję z łusek i ciężką z kości smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować