Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2012 o 22:41, 4ny4 napisał:

Eh masakra. Teraz jestem w ambasadzie, mam wyjść przez klapę w ziemi (sam koniec, ucieczka z ambasad), ale nie mogę znaleźć klucza do tej klapy, wszędzie szukałem. Ktoś wie ?

Spoiler

Jak uwolnisz więźnia na "balkonie" pojawią się strażnicy i z tego co pamiętam przy ciele jednego z nich powinien być klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak znalazłem już, dziękuję za pomoc. Strasznie ta gra "pogmatwana" tzn mnóstwo w niej dziwnych bugów ? Przedmioty skaczące, moby blokująco-podskakujące na krawędziach. Eh myślałem, że po takim czasie po premierze poprawią to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zlecenie od tego chłopca odnośnie domu dziecka. Ogólnie jedyna możliwość rozwiązania tego zadania to zabicie tej starej babki? Da się to jakiś inaczej rozwiązać, np. powiedzieć jej by poszła na emeryturę czy coś i dziećmi zajmie się ta druga młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:28, Paoro napisał:

Mam zlecenie od tego chłopca odnośnie domu dziecka. /.../

Realizując zadanie

Spoiler

zobaczysz, jaka z niej jędza. To uspokoi Twoje sumienie.

Potem może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:28, Paoro napisał:

Mam zlecenie od tego chłopca odnośnie domu dziecka. Ogólnie jedyna możliwość rozwiązania
tego zadania to zabicie tej starej babki? Da się to jakiś inaczej rozwiązać, np. powiedzieć
jej by poszła na emeryturę czy coś i dziećmi zajmie się ta druga młodsza?


Ziomek, ty chcesz dołączyć do

Spoiler

Mrocznego Bractwa

, a nie do koła psychologów ;PPP.

To czego ty się spodziewasz? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:42, Shadow1994 napisał:

Ziomek, ty chcesz dołączyć do

Spoiler

Mrocznego Bractwa

, a nie do koła psychologów ;PPP.
To czego ty się spodziewasz? ^^

No tak, ale jestem przyzwyczajony do tych pseudomoralnych wyborów z kotorów, torów i ME. A w tej grze wyborów moralnych nie ma tylko.. po prostu wykonuje się zadania ;P także chyba mnie przekonaliście, zwłaszcza tym

Spoiler

Mrocznym Bractwem ;P tylko nie wiem czy do mnie dotrą jak ja w ogóle nie sypiam w grze xD no nic choć na chwilę trzeba będzie się przespać.

już drugi raz tak miałem
Spoiler

za pierwszy raz z misją jak koleś w Samotni mnie wkręcał bym rozwalił latarnie i statek się rozbije, wiedziałem, że koleś ma załogę głęboko gdzieś

, ale innej drogi rozwiązania tego zadania nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w takim razie...
Masz przegwizdane, bo

Spoiler

Mroczne Bractwo ma o wiele paskudniejsze zadania, jak na przykład zabicie jednego z trzech Bogu ducha (dla ciebie) winnych istot (nie napiszę ludzi, bo różne rasy ;P).

Także się zastanów, tam liczy się skuteczność nie moralność :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 00:19, Shadow1994 napisał:

Hehe, w takim razie...
Masz przegwizdane, bo

Spoiler

Mroczne Bractwo ma o wiele paskudniejsze zadania, jak na przykład
zabicie jednego z trzech Bogu ducha (dla ciebie) winnych istot (nie napiszę ludzi, bo
różne rasy ;P).

Także się zastanów, tam liczy się skuteczność nie moralność :DDD

W takim razie przestaje grać w Skyrima... ;P a tak serio to jak mam dolączyć do

Spoiler

Mrocznego Bractwa jak sam jestem na ich liście

? Otóż gdzieś po drodze
Spoiler

napadł mnie jakiś zabójca i miał liścik, że jestem celem Mrocznego Bractwa

. Idzie się z tego jakoś wywinąć? Napisz mi tylko tak czy nie, bez szczegółów fabularnych bo i tak się zadużo dowiedziałem :P W ogóle idzie rozwalić to całe
Spoiler

Mroczne Bractwo

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i mam pytanie do zadania z Nordem z Białej Grani (Siwocośtam), który był

Spoiler

więziony przez Talmor przy Samotii

, otóż miałem znaleźć jakis sposób, żeby go uwolnić. Główny wątek był słabo ruszony, więc po prostu
Spoiler

wkradłem się do tego więzienia załatwiłem wszystkich i uwolniłem gostka

, zadanie mam zaliczone, ale przy tym pkt. ze znalezieniem sposobu mam "X". Tu pytanie bo teraz wątek główny trochę się ruszył i muszę się dostać do
Spoiler

Ambasady Talmoru

i pewnie będę miał
Spoiler

List Żelazny

- bo tak zwie się zadanie ;P Czy za jego pomoc też bym mógł dostać się do tego więzienia Talmoru? Jestem po prostu ciekaw jak to zadanie można było lepiej wykonać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie jest niedorobione i choć w dzienniku jest opcja dyplomatyczna, to nie działa. Jedyną możliwością jest rozwiązanie siłowe, czyli załatwić wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Sam nie pamiętam, czy byłem na takiej liście, ale kiedyś się obudziłem w chacie w dziwnym miejscu, MB mnie tam zatargało, jak pomyślisz dobrze, to potem będziesz mógł działać przeciwko niemu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może te pytanie było już zadane w tym wątku, ale naprawdę nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie...

Kiedy zaczynają się pojawiać smoki? Chciałbym przejść trochę dalej z wątkiem głównym, ale bez smoków zabijających mi przypadkiem npc zlecających zadania :)

Czy jest to po pierwszym zadaniu z wątku głównego w

Spoiler

Białej Grani

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Tak, smoki zaczynają nas atakować w losowych miejscach (bo te w określonych lokacjach typu smocze szczyty, chyba są od początku, ale nie sprawdzałem) po wykonaniu questa w Białej Grani, gdzie smok atakuje tą wieże strażniczą.

Poza tym ja bym się nie martwił zbytnio o śmierć questowych NPC-ów, większość znajduje się w obrębie miast i ataki smoków im nie grożą, a postacie ważniejsze pod kątem fabularnych są i tak nieśmiertelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie. Wymaksowałem kowalstwo i perki z nim związane. Jak zrobić broń deadryczną? Skąd brać deadryczne składniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:16, BluesBoy napisał:

Witam ! Mam pytanie. Wymaksowałem kowalstwo i perki z nim związane. Jak zrobić broń deadryczną?
Skąd brać deadryczne składniki?

Sztabki ebonu można kupować bądź szukać rud ebonu w kopalniach (w jednej wiosce na północ od Riften jest taka jedna).
Z Sercem Daedry będzie trudniej, ale jeden pewny sposób znam - zrób zadanie z szukaniem części Brzytwy Mehrunesa (zleca Ci ten gość od muzeum Mitycznego Brzasku w Dawnstar). Po wykonaniu zadania w świątyni Dagona będzie co kilka dni respawnować się grupka daedr (bodajże 2 na zewnątrz i 3 w środku). Z ich zwłok możesz spokojnie zebrać serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:45, Przedlack napisał:

Z Sercem Daedry będzie trudniej, ale jeden pewny sposób znam - zrób zadanie z szukaniem
części Brzytwy Mehrunesa (zleca Ci ten gość od muzeum Mitycznego Brzasku w Dawnstar).
Po wykonaniu zadania w świątyni Dagona będzie co kilka dni respawnować się grupka daedr
(bodajże 2 na zewnątrz i 3 w środku). Z ich zwłok możesz spokojnie zebrać serca.


Dzięki ! A ta świątynia Dagona to gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:06, zerohunter napisał:

Spoiler

jak pomyślisz dobrze, to potem będziesz mógł działać przeciwko niemu;]


Podobnie ma się z Gildią Zlodziei? Tych też idzie udupić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:48, BluesBoy napisał:

Dzięki ! A ta świątynia Dagona to gdzie jest?

To że będziesz wiedział gdzie jest ta świątynia i tak Ci nic nie da, bo aby się do niej dostać musisz mieć klucz. Ten zaś zdobędziesz przy okazji wykonywania questu deadrycznego - Fragmenty przeszłości i jeśli się nie mylę wymagany jest co najmniej 20 lvl żeby mieć w ogóle możliwość podjęcia się tego zadania.
A tak poza tym to serca deadr ma czasami w ofercie sprzedaży jeden z mieszkańców Zimowej Twierdzy. Poszukaj najpierw tam jeśli Ci się z tym spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale tych pierwszych nie ruszałem, mam zamiar przejść teraz 2 raz grę, bardziej się angażując w wątki poboczne, tylko jeszcze nie wiem czy skrytobójcą, czy magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:48, BluesBoy napisał:

Dzięki ! A ta świątynia Dagona to gdzie jest?


Oprócz sposobów zdobycia serc daedry, które wymienili poprzednicy, możesz jeszcze znaleźć serca wykonując questa dla Azury (świątynia jest w górach na północ od Wichrowego Tronu), oraz jedno znajdziesz w pokoju Kodlaka, herolda towarzyszy (które się co jakiś czas respawnuje, ale nie wiem dokładnie ile trzeba czekać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować