Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ja miałem zamiar grać 1h + shield, ale dość szybko okazało się, że moje powołanie to stealth i bardzo dobrze mi się gra. Gram 1h + jakieś słabe zaklęcia w drugiej ręce, ew. Sneak/Archery przy eksploracji lochów. Oskryptowane animacje backstabów i podrzynania gardeł cichaczem nigdy się nie nudzą. Wszędzie wejdzie, wszystko otworzy, wszystko wyjmie komuś z kieszeni, włączając w to zbroję którą ofiara ma na sobie. Do tego wsparcie za pomocą słabych czarów i Invisibility z mikstur albo z mocy Shadow Stone. Lekko podpakowane Destruction, żeby móc czasem wyciągnąć laskę przyzywającą Dremora Markynaz, stanąć w ciemnym kąciku i oglądać jak Daedra rozwala wszystkich, wykrzykując zabawne teksty. Jak ją zabiją - przyzwać następną. Albo laska paraliżująca. Zabawnie jest na pewno.

Smithing rozwijam ze względu na możliwość ulepszania magicznego sprzętu, włączając w to unikaty i maski. W zasadzie to skill rozwija mi się sam, po prostu idę do kuźni robić biżuterię by potem ją opchnąć za ciężki szmal i jakoś idzie.

To pierwsza postać jaką zrobiłem i super mi się gra, nawet nie mam zamiaru robić innej. Teraz mam poziom 58, One Handed, Sneak, Lockpicking na max, Speech, Light Armor, Smithing, Alchemy prawie na max, myślę że czas zabrać się za Gildię Magów i ulepszyć skille magiczne, które ssą u mnie, jedynie Destruction i Restoration mam ok. 70. No i zacząłem pakować Block od kiedy zdobyłem tarczę co odbija czary i smoczy oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 00:20, 4ny4 napisał:

Czy jakaś archetypowa "klasa" w Skyrimie daję zarówno satysfakcję jak i radość grania ?


Łucznik ze skradaniem i Mag Bitewny z magią Zniszczenia lub Przywoływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ się jak szalone, a zwykłemu śmiertelnikowi wystarczą). Do takich komponentów zasilacz

Dnia 06.02.2012 o 00:27, 4ny4 napisał:

500-550W to minimum (tylko renomowane firmy, np.: Chieftec lub Tagan). 4GB ram dzisiaj
to podstawa, 8GB to głupota (wzrost fpsów o 2-5, nie warte zachodu).



Nie wiem jaki to dla ciebie mały/duży budżet.Dysponuje kwotą 1200 zł chociaż wolałbym nie wydawać wszystkiego ;d.Co do tego co mam kupić to u mnie w mieście mam zaprzyjaźnionego Informatyka i jak mu powiem, że potrzebuje karty graficznej pod nowsze gry to powinien coś dobrać.W tej kwocie mam zamiar kupić RAM (2-3 GB), Skyrima, Karte Graficzną. Myśle, że spokojnie mi wystarczy ale ja się średnio znam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 13:10, soviet20 napisał:

To co wkonću kupić? :D


Na razie na Twoim miejscu kupiłbym samą pamięć, 2-3 GB (Windows XP 4GB Ramu Ci nie wykryje, maks to chyba 3,5) i zobacz czy rezultaty osiągane przez Twój komputer są dla Ciebie zadowalające. Jeśli nie to wtedy się pomyśli co dalej. W każdym bądź razie przy 1GB Ramu to nawet nie wykorzystujesz mocy swojej obecnej karty graficznej i wraz z zakupem pamięci powinieneś już odczuć znaczącą poprawę.
Co do grafiki to przy takim procesorze nie ma chyba sensu wkładanie tam czegoś mocniejszego niż GF 250GTS/260GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywoływanie to akurat najnudniejsza, chociaż jedna z najskuteczniejszych klas.
Osobiście najwięcej radochy robi walenie z łuku, tka jak wspomniałeś, i odcinanie głów, np mieczem :D
Czyli prosty, stary i jak zwykle niezawodny wój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Mam problem z zakończeniem dwóch misji
1 Eksterminacja mam zabic stwora w białym jarze ale na miejscu mam tylko znacznik natomiast brak potworka:-)
2 misja spisek renegatów mianowicie mam udac się do swiątyni a tam sytuacja wygląda następująco: zleceniodawca trup) 2 strazników stoi i nic nie robią i jest legat który proponuje mi wstąpienie do legioni,
z tego co czytałem miałem byc wrobiony i isc do więzienia. a w tej sytuacji nie moge pchnąc fabuły.
Proszę o pomoc lub sugestje co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 10:56, shrekinator napisał:

2 misja spisek renegatów mianowicie mam udac się do swiątyni a tam sytuacja wygląda następująco:
zleceniodawca trup) 2 strazników stoi i nic nie robią i jest legat który proponuje mi
wstąpienie do legioni,
z tego co czytałem miałem byc wrobiony i isc do więzienia. a w tej sytuacji nie moge
pchnąc fabuły.


Racja. O dziwo ja nie miałem z tą misją żadnych problemów, strażnicy po prostu dali mi wybór, ale nie było mowy o żadnym dołączeniu do legionu (w ogóle nie miałem tam żadnego legionisty). Może dlatego, że już byłem prawdziwym synem Skyrim:) Niestety, Skyrim pluje często rożnymi bugami. Możesz wywołać skryptem to zadanie od nowa, lub przejść do następnego.

Odsyłam: http://www.skyrim.pl/forum/index.php?showtopic=8029&hl=spisek+renegat%F3w+bug

A co do pierwszej to nie wiem... może daj mapę lokalną, w niektórych zadaniach niestety się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał problem z pobraniem i instalacją Creation Kita albo High Resolution Texture Packa – instrukcja po polsku przygotowana przez lokalnego wydawcę gry:

1. Uruchamiamy program Steam
2. Z menu Widok w programie Steam wybieramy Narzędzia
3. Na wyświetlonej liście wyszukujemy Creation Kit, klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję Pobierz
4. Po zakończeniu pobierania, narzędzie uruchamiamy klikając prawym przyciskiem myszy na Creation Kit i wybierając opcję Zagraj

Aby pobrać paczkę tekstur w wysokiej rozdzielczości (High Resolution Texture Pack ) do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, należy wykonać następujące kroki:

1. Uruchamiamy program Steam
2. W zakładce Sklep w polu do wyszukiwania wpisujemy „Skyrim” i wciskamy klawisz ENTER
3. Na wyświetlonej liście wybieramy Skyrim: High Resolution Texture Pack (Free DLC) i klikamy zielony przycisk Zainstaluj
4. Steam poprosi nas o podanie loginu i hasła do konta, po ich wpisaniu rozpocznie się pobieranie tekstur (ok. 3GB danych), stan pobierania można podejrzeć wybierając z menu „Widok” opcję „Elementy pobierane”
5. Po zakończeniu pobierania można uruchomić grę, pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości będzie domyślnie włączony.
6. Aby wyłączyć (lub włączyć ponownie) pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości należy przy uruchamianiu gry wybrać opcję Pliki Danych i odznaczyć (lub zaznaczyć aby włączyć) opcje HighResTexturePack01.esp i HighResTexturePack02.esp


Wymagania sprzętowe dodatku High Resolution Texture Pack:

- Procesor 4-rdzeniowy
- 4GB pamięci RAM
- Karta graficzna z 1GB pamięci, minimum Nvidia GeForce GTX 260 lub ATI Radeon 4890

[Podpinam - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 17:49, HumanGhost napisał:

Ten Creation Kit to właściwie do czego? Tak łopatologicznie. ;]


\
Do tworzenia modyfikacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 18:36, Andrzej15 napisał:

Da się kupić Skyrima przez Steama? Bo niby TESV wymaga tej platformy a nie ma takiej
pozycji w sklepie.


W Polsce nie, bo na nasz rynek jest blokada regionalna. Jedynie wersja pudełkowa, która daje możliwość aktywacji produktu na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem sobie właśnie hd texture packi i powiem, że gra wygląda teraz ślicznie! działa tak samo szybko jak poprzednio więc same plusy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 13:03, Onybic napisał:

zainstalowałem sobie właśnie hd texture packi i powiem, że gra wygląda teraz ślicznie!
działa tak samo szybko jak poprzednio więc same plusy ^^

Możesz mi powiedzieć gdzie się je aktywuje? Czy one wchodzą od razu na tekstury wysokiej jakości w opcjach? Wczoraj z ciekawości zainstalowałem Skyrima od zera (aktywując wcześniej ten tekstur pack przez Steam) i nie zauważyłem żeby one doszły? A nie wiem czy mi się dociągnęło coś ektra bo robiło aktualizacje od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


6. Aby wyłączyć (lub włączyć ponownie) pakiet tekstur wysokiej rozdzielczości należy przy uruchamianiu gry wybrać opcję Pliki Danych i odznaczyć (lub zaznaczyć aby włączyć) opcje HighResTexturePack01.esp i HighResTexturePack02.esp

Przypięty post się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć myślę nad zakupem The Elder Scrolls V.Nie wiem czy będzie mi działała przynajmniej na średnich,zależy mi na płynności gry.
Mój komputer: Karta graf. ATI Radeon HD 5700 Series, Procesor AMD Phenom(tm) II X4 945-3 Ghz,Ram 4 GB z tego 1 GB zabieram Windows 7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować