Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2012 o 17:43, PawelGothic96 napisał:

Mam problem ze Skyrimem. Gra się nie włącza jak klikam graj. Steam żadnego patcha nie
ściągnął. Jakieś pomysły jak to naprawić ?

Jak się nie włącza? Po prostu nic się nie dzieje, czy wyskakuje jakiś komunikat w stylu "Serwery są zbyt obciążone/tymczasowo niedostępne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 17:43, PawelGothic96 napisał:

Jakieś pomysły jak to naprawić ?


Byłoooooooo..... milion razy. "Szukaj" nie boli.
Sposób? Przeczekać. Próbować dalej. W końcu zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema zawsze marzyłem żeby zagrać w skyrima strasznie mi sie podobal mam x boxa i tak chce kupic kolekcjonerke i powiedzcie mi czy na grampl da sie kupic na x klocka kolekcjonerke skyrima i czy gra jest calkowicie po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

robię zadania dla gildii złodziei, a dokładnie dla Karlaiah. Muszę dostać się do domu Mercer''a, ale najpierw musi mnie wpuścić tam Vlad, więc "redukuję" jego dług u Mayen (jakoś tak) i muszę odlaneźć "Quill of Geminilation under Lake Honrich". Nie mam tego w ogóle zaznaczonego na mapie i nie wiem gdzie szukać. Może ktoś pomóc ?

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 01:12, 4ny4 napisał:

Może ktoś pomóc ?

Może.
Po pierwsze, całe to zamieszanie jest kompletnie niepotrzebne. W grze jest bug który może sprawić że nawet jak oczyścisz jego dług to będzie wrogo nastawiony. Poza tym, jest jeden sam, żadnego wsparcia nie ma, bezużyteczny, a załatwienie go nie stwarza żadnych problemów.
Jeżeli jednak bardzo chcesz pomóc zbirowi albo poszukać piórka dla samej frajdy nurkowania w jeziorze w poszukiwaniach skarbu, to

Spoiler

rozglądaj się za rozbitą łódką na dnie jeziora, pomiędzy Riften a Goldenglow Estate, blisko tego drugiego

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna technika, którą ja zastosowałem.

Spoiler

Nie bawiłem się w regulowanie długu. Poczekałem aż na horyzoncie pojawił się strażnik. Niekiedy tamtędy patrolują teren. Wtedy będąc w ukryciu wystrzeliłem strzałę zwalniającą pomost. Ochroniarz zaczął mnie szukać i wyszedł przez furtkę natykając się na strażnika. A że strażnik był do mnie przyjaźnie nastawiony a ochroniarz wrogo to strażnik go załatwił paroma ciosami miecza. Hehe jak widać questy w Skyrim można robić na wiele sposobów, nie zawsze przewidzianych przez samych twórców. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie już w najbliższy wtorek ukaże się długo oczekiwany Creation Kit. Ale to nie wszystko, bo z tej okazji Bethesda podobno szykuje jeszcze jakąś inną niespodziankę. Być może to zapowiedź jakiegoś większego DLC? Choć chodzą też słuchy, że to będzie zestaw tekstur w wysokiej rozdzielczości. No ale dniach wszystko powinno się wyjaśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 09:29, dave03 napisał:

Prawdopodobnie już w najbliższy wtorek ukaże się długo oczekiwany Creation Kit. Ale to
nie wszystko, bo z tej okazji Bethesda podobno szykuje jeszcze jakąś inną niespodziankę.
Być może to zapowiedź jakiegoś większego DLC? Choć chodzą też słuchy, że to będzie zestaw
tekstur w wysokiej rozdzielczości. No ale dniach wszystko powinno się wyjaśnić :)

Jeden z komentarzy odnośnie zestawu narzędzi
Finally! My dreams will come true!
Doing dragon shouts with my ass....yes. YES !
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koniec wątku fabularnego

Spoiler

zabiłem złego smoka, pogadałem z dobrym smokiem i.. koniec? nie będzie jakiejś super nagrody za zakończenie głównego wątku (myślę o jakimś wypasionym itemie bo wiem że otrzymałem nowy bezużyteczny krzyk do przywoływania ducha).
a może to nie koniec głównego wątku? ostrza karzą mi zabić dobrego smoka. to c.d. fabuły? mam go zabić czy nie muszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 11:31, zerohunter napisał:

No niestety to koniec, to już nie te czasy jak w diablo, niestety;/

nie rozumiem jaki to ma związek z diablo :)

Spoiler


a co z dobrym smokiem? zabić go czy nie? coś mi da jego zabicie poza zniknięciem questa z journala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 11:38, zerohunter napisał:

No w diablo zawsze z bossa wypadało coś ekstra i była nagroda;]

no tak :)
a odpowiesz w reszcie na drugie pytanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo nie wiem:D
Ja questow pobocznych w sumie nie robiłem, a on mi jakoś nie przeszkadzał też;]

Chociaż za pierwszym razem jak go zobaczyłem zacząłem go bić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 11:42, zerohunter napisał:

Nie bo nie wiem:D
Ja questow pobocznych w sumie nie robiłem, a on mi jakoś nie przeszkadzał też;]

no wlasnie nie jestem pewien czy to poboczne czy nie

Dnia 04.02.2012 o 11:42, zerohunter napisał:

Chociaż za pierwszym razem jak go zobaczyłem zacząłem go bić:D

ja tez ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować