Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2013 o 12:01, Paoro napisał:

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn to ten dodatek który pozwala latać smokami i
walczyć na koniu?

Walczyć na koniu można dawno na podstawce od któregośtam patcha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:44, Ranveld napisał:

> The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn to ten dodatek który pozwala latać smokami
i
> walczyć na koniu?
Walczyć na koniu można dawno na podstawce od któregośtam patcha:P

O to fajnie, w takim razie zainstaluje Skyrima ponownie i zacznę może znowu grać :) Na dodatek też się może skuszę, ale jeszcze poczytam o nim czy warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:14, Paoro napisał:

Na dodatek też się może skuszę, ale jeszcze poczytam o nim czy warto :P


Jeśli Ci się podobała podstawka to nawet nie ma się tutaj nad czym zastanawiać, bo to jedno z najlepszych DLC jakie wyszło w przeciągu ostatniego roku. Choć fakt, że też jedno z najdroższych. Ale od razu uprzedzam - latanie na smoku jest nieco rozczarywujące, a chyba na nie ostrzyłeś sobie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:51, dave03 napisał:

> Na dodatek też się może skuszę, ale jeszcze poczytam o nim czy warto :P

Jeśli Ci się podobała podstawka to nawet nie ma się tutaj nad czym zastanawiać, bo to
jedno z najlepszych DLC jakie wyszło w przeciągu ostatniego roku. Choć fakt, że też jedno
z najdroższych. Ale od razu uprzedzam - latanie na smoku jest nieco rozczarywujące, a
chyba na nie ostrzyłeś sobie zęby.


Czy ja wiem czy mi się podobał, pograłem sporo, ale jednak bardziej mi się podobał Wiesiek 2. Rozumiem, że atakowanie wrogów smokiem czy ze smoka nie wchodzi w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DLC, np. ostatniego Dragonborna. Jak przejdę grę i dopiero potem dokupię DLC to będę miał możliwość zagrania w dodatek czy należy zacząć nową grę i od początku przechodzić fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 20:59, Undertaker napisał:

Nie wiem, nie grałem... Dlatego pytam, bo w poniedziałek kupuję...


Grasz w nieskończoność dopóki ci się nie znudzi. Masz otwarty świat, robisz jakie questy chcesz (jeśli spełniasz wymagania) i kiedy chcesz. Nawet nie musisz robić wątku głównego. Jeśli go zrobisz to i tak możesz grać w Skyrim dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 21:07, Rizzan napisał:

Grasz w nieskończoność dopóki ci się nie znudzi.


Nie oszukujmy się, te losowe zadania są ultra cienkie, więc można spokojnie powiedzieć, że koniec gry = skończenie wątku głównego oraz tych zadań pobocznych które nie są losowe + np. zebranie wszystkich artefaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 00:12, Malevyn napisał:

mam pytanie co do dlc. czy np zeby zagrac w dragonborn trzeba miec dwa poprzednie ?

Nie trzeba, każde DLC jest niezależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o zapis. Otóż skończyłem całą podstawkę Skyrima i mam zapis postaci, którą grałem w Skyrima z dubbingiem. Z racji, że najprawdopodobniej przez dłuższy czas (albo zawsze) DLC do Skyrima na Steamie będą po angielsku, to po kupieniu i odpaleniu gry w wersji angielskiej, zapis mi ruszy?

Nie chciałbym zbytnio wspomagać Cenegi (no chyba, że będzie trzeba) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem dodatek Dragonborn. Wszytko super i naprawdę polecam, ale z jedną rzeczą mnie szlag trafił.

Spoiler

Myślałem, że będzie można tym smokiem sterować dowolnie i lecieć sobie tu czy tam. Co mi po tym, że on sobie lata w kółko dokładnie w tym samym miejscu, w którym go na ziemię sprowadziliśmy? Jego ataki i tak są niczym w porównaniu np z moim łukiem, gdzie ja jedną strzałą wysyłam wroga na tamten świat, a smok potrzebuje z 3-4 razy go z ognia pociągnąć. Dajcie spokój, spodziewałem się zupełnie czegoś innego w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, czy po uzyskaniu ostatniego słowa sekwencji "FUS RO DAH" mamy dostęp do

Spoiler

tej śmiesznej powietrznej bariery dzielącej nas od szczytu góry

? Wydawało mi się że siwi coś takiego wspominali ale nie jestem pewnie, problem w tym że u nie moge i nie wiem czy to bug czy na szczęście się myle.

Drugie pytanie.

Odnośnie upgrade''u uzbrojenia i enchantingu - najpierw wrzucamy enczanty a potem podbijamy na łorkbenczu, na odwrót czy nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zmusic towarzysza do zalozenia itemow ktore sie mu daje ? i czy mozna go przewiezc na koniu bo caly czas biega za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować