Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2015 o 21:38, lis_23 napisał:


>
> Sort > Zastosuj
>
Dzięki.
A jaki ENB Byś polecił, poza RealVision?

>(...)

Dnia 25.02.2015 o 21:38, lis_23 napisał:

Aha, lubię też czarne pasy, których w obecnym ENB, brak.


W sumie jedyny ENB, którego dłużej używam, to właśnie RealVision, więc jakichś innych polecanych typów nie mam. Tak BTW, RealVision posiada efekt czarnych pasów (tzw. letterbox), trzeba go tylko aktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2015 o 21:51, Minamir napisał:


W sumie jedyny ENB, którego dłużej używam, to właśnie RealVision, więc jakichś innych
polecanych typów nie mam. Tak BTW, RealVision posiada efekt czarnych pasów (tzw. letterbox),
trzeba go tylko aktywować.


A czy ENB stworzony pod Fallout3/ New Vegas będzie działał pod Skyrimem?

https://www.flickr.com/photos/83889674@N02/sets/72157630926518440/

dokładnie to jest chyba ten preset:

http://www.nexusmods.com/fallout3/mods/18167/?tab=3&selected_game=120&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Ffallout3%2Fajax%2Fmodimages%2F%3Fid%3D18167%26user%3D1%26gid%3D120&pUp=1

takie coś chciałbym uzyskać w Skyrimie. Niestety, pod F3 były spore problemy; ENB świetnie działał na otwartych przestrzeniach, ale gdy tylko wchodziłem do pomieszczeń, gra się zawieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 22:00, lis_23 napisał:

A czy ENB stworzony pod Fallout3/ New Vegas będzie działał pod Skyrimem?


Teoretycznie powinien działać (np. w Morrowindzie czy Oblivionie, przed boomem na ENB do Skyrima, używało się w nich np. wersji 0.07 stworzonej dla... GTA San Andreas :) ) ale może to nie wyglądać tak jak w Falloucie.

Jeśli chcesz jednak spróbować, to same pliki podstawowego ENB użyj koniecznie Skyrimowego, a z presetu Fallouta wrzuć same presety itp.

Nie gwarantuję że to podziała i mimo wszystko poszukałbym dalej presetu specjalnie pod Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wypróbować jeszcze ENB, z którego korzystałem wcześniej: - Grim and somber ENB:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50501/?tab=2&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fskyrim%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D50501&pUp=1

jest tu sporo wariantów do wypróbowania:

Grim and Somber Azura ENB 266
Grim and Somber Hircine ENB 266
Grim and Somber Jyggalag ENB 266
Grim and Somber Malacath ENB 266
Grim and Somber Sanguine ENB 266 BETA
Grim and Somber Sheogorath ENB 266
Grim and Somber Vaermina ENB 266

wybrałem Malacath ENB, w opisie pisze, że współtworzył go moder o nicku Tansarville, a jej fotki najbardziej mi się podobały na forum ENB.
Pobrałem ów preset i teraz mam zagwozdkę, gdyż wygląda to trochę inaczej, niż normalnie ....

Główny folder wygląda tak, jak na pierwszej fotce:

wybierzmy np. Performance i wygląda to tak - druga fotka:

wszystko co normalnie znajduje się w głównym katalogu, jest w folderze enbseries - mam go skopiować do głównego folderu z grą, czy jego zawartość tam wypakować, dodając te dwa pliki widoczne obok?

W optional DoF mam takie foldery - trzecia fotka:

20150226000517

20150226000634

20150226000935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 00:09, lis_23 napisał:

Postanowiłem wypróbować jeszcze ENB, z którego korzystałem wcześniej: - Grim and somber
ENB:


Performance oraz Quality to dwie wersje, pierwsza stawia na wydajność, druga na jakość, ma to wiec przełożenie na sam wygląd. W Optional DoF jest kilka wersji efektu głębi ostrości.

Wybierasz jedną wersję, albo Performance albo Quality, i zawartość tego folderu (te 2 pliki + folder) przerzucasz do głównego folderu gry. Ten dodatkowy folder o nazwie enbseries ma tam tak zostać, nigdzie indzie nie przenoś ani jego ani jego zawartości.

Z folderu Optional DoF wybierasz sobie wersję efektu, i przenosisz stamtąd plik w odpowiednie miejsce. Opis powinien być w pliku "desc".

Warto też odpowiednio dostosować parametry w pliku enblocal.ini, już po wypakowaniu go z archiwum z presetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Na razie dodałem do moich modów Project Reality - climates of tamriel v3, użyłem też LOOT i jest lepiej. Pojawiły się nowe efekty, widać też tę lepszą wodę, chyba LOOT pomógł. Jest tylko ciut za jasno, ale efekty słoneczne już tak nie walą po oczach.
Na razie tak pogram ale nic nie zaszkodzi później wypróbować nowy Grim and Somber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mody, które mam teraz ściągnięte i zainstalowane. Co mogę jeszcze poprawić, dograć?
Niby jest ładnie, ale nie wszystkie tekstury są ostre, wyraziste, czego mi jeszcze brakuje, tak na oko?
Aha, czy w tym swoim obecnym ENB też mogę jakoś włączyć czarne pasy / videscreen?
W następnym poście pokażę fotki, jak to teraz wygląda, nie chcę za dużo ładować na raz, jest chyba ograniczenie do trzech zdjęć.

20150226203340

20150226203649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minamir - jakich modów używasz na tekstury otoczenia, przyrody, itp?
Znalazłem taka oto stronkę z rekomendowanymi modami:

http://tvtrig.wix.com/tvtrig#!faq/c163o

i pobrałem większość modów z zakładki: Tekstury - Otoczenie / Przyroda / Dungeony
mam jednak parę pytań:

Pierwsze dotyczy Unique Grasses and Groundcovers - Nature and Landscape Enhancement:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/42370/?

pobrałem wszystkie paczki i autor w opisie każe dopisać taką oto linijkę do ini:

[Grass]
bAllowCreateGrass=1
bAllowLoadGrass=0
bDrawShaderGrass=1
bGrassPointLighting=1
b30GrassVS=1
iMaxGrassTypesPerTexure=8
iMinGrassSize=20

nie wiem tylko, czy chodzi o prefs.ini i o zmianę tych wartości, czy o samo ini, gdzie mam obecnie tylko to:


[Archive]
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices_PL.bsa, Skyrim - VoicesExtra_PL.bsa, Skyrim - VoicesUpdate_PL.bsa
[General]
sLanguage=POLISH
[Water]
bReflectLODObjects=1
bReflectLODLand=1
bReflectSky=1
bReflectLODTrees=1

Drugie pytanie dotyczy modów Vivid:

Vivid Landscapes - Birthsigns

Vivid Landscapes - Cliffs and Creeks

Vivid Landscapes - Dungeons and Ruins

Vivid Landscapes - Imperial Forts

Vivid Landscapes - Tundra Moss Revised

Vivid Landscapes - Volcanic Area

praktycznie w każdym przypadku pobrałem wersję: 2048 FOR ENB - czy to zadziała z każdym ENB, czy z jakimś konkretnym?
Z góry dzięki za odpowiedzi, a poniżej więcej fotek - cóz, nie wygląda to jeszcze rewelacyjnie:

20150226222208

20150226222219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 22:22, lis_23 napisał:

Minamir - jakich modów używasz na tekstury otoczenia, przyrody, itp?


HiRes DLC, Skyrim Realistic Overhaul 1.6, Real Ice, Realistic Water Two, SMIM, Enhanced Distant Terraind oraz HQLODs. Do tego między innymi cała garść tekstur aMidianBorn (pancerze) czy Improved NPC Clothing.


Co do .ini, to sekcja [Grass] znajduje się w SkyrimPrefs.ini i tam powinieneś te linie dodać bądź zamienić.
Jeśli masz w którymś .ini tylko te 3 sekcje które podałeś, to coś mało.

Jeśli chodzi o Vivid Landscapes, podejrzewam że chodzi ogólnie o każde ENB, może tekstury mają np. Parallax Mapping. Na tym drugim screenie zdaje się, że występuje błąd z teksturą terenu, jest jakby postrzępiony. To chyba efekt niewłaściwego ustawienia Parallaxu w ENB. Jeśli masz jakieś paczki tekstur które tę technikę wykorzystują, w pliku enblocal.ini linijka FixParallaxTerrain= powinna być ustawiona na "true", w innym przypadku (brak tekstur z parallax mappingiem) powinno być tam "false".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 23:49, Minamir napisał:



Co do .ini, to sekcja [Grass] znajduje się w SkyrimPrefs.ini i tam powinieneś te linie
dodać bądź zamienić.
Jeśli masz w którymś .ini tylko te 3 sekcje które podałeś, to coś mało.

To co wpisałem, mam w ini, w prefs.ini mam znacznie więcej i to tam dokonuję zmian.
Co ewentualnie powinienem mieć w tym ini, gdzie mam tylko te trzy sekcje?

Dnia 26.02.2015 o 23:49, Minamir napisał:

Jeśli chodzi o Vivid Landscapes, podejrzewam że chodzi ogólnie o każde ENB, może tekstury
mają np. Parallax Mapping. Na tym drugim screenie zdaje się, że występuje błąd z teksturą
terenu, jest jakby postrzępiony. To chyba efekt niewłaściwego ustawienia Parallaxu w
ENB. Jeśli masz jakieś paczki tekstur które tę technikę wykorzystują, w pliku enblocal.ini
linijka FixParallaxTerrain= powinna być ustawiona na "true", w innym przypadku (brak
tekstur z parallax mappingiem) powinno być tam "false".


Tak, jest coś nie tak z terenem, jest taki jakby postrzępiony i rozmyty, nie wiem, czy mam Paralax, ale chyba ten Vivid jest pod Paralax, właśnie.
Ale to i tak nic w porównaniu z tym, co mam w pomieszczeniach, np. w karczmach i innych budynkach z ogniem ... Od ognia idą takie refleksy, a sam ogień jest pod postacią kostek - do tego, gdy ruszę myszka, znika oświetlenie.
A co do trawy z powyższych modów - bez zmian w ini mam, np. trawę wyrastającą z drewnianych powierzchni w wioskach, itp.

Aha - co to jest SKSE? Czy jest on niezbędny do modowania Skyrim? A może jest to odpowiednik tego LOOT?

Edit; odnośnie zmian w ini / gras, to nie mam takich linijek, które każe zmienić autor moda. Mam tam tylko:

[Grass]
b30GrassVS=0
fGrassStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
[MAIN]

20150227001216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 00:15, lis_23 napisał:

To co wpisałem, mam w ini, w prefs.ini mam znacznie więcej i to tam dokonuję zmian.
Co ewentualnie powinienem mieć w tym ini, gdzie mam tylko te trzy sekcje?


U mnie pliki posiadają takie sekcje:
Skyrim.ini: General, Display, Audio, Grass, GeneralWarnings, Archive, Combat, Actor, Papyrus
SkyrimPrefs.ini: General, Imagespace, Display, Grass, MAIN, GamePlay, Interface, Controls, Particles, AudioMenu, Clouds, TerrainManager, NavMesh, Trees, Decals, LOD, Launcher, BlurShaderHDR, BlurShader, Water

Dnia 27.02.2015 o 00:15, lis_23 napisał:

Tak, jest coś nie tak z terenem, jest taki jakby postrzępiony i rozmyty, nie wiem, czy
mam Paralax, ale chyba ten Vivid jest pod Paralax, właśnie.
Ale to i tak nic w porównaniu z tym, co mam w pomieszczeniach, np. w karczmach i innych
budynkach z ogniem ... Od ognia idą takie refleksy, a sam ogień jest pod postacią kostek
- do tego, gdy ruszę myszka, znika oświetlenie.


Z tym terenem to spróbuj zmiany tej linijki o której wspomniałem. Kwadratowy ogień sugeruje błąd z teksturą, np. brak kanału Alfa, lub coś konfliktującego z tą przezroczystością. Efekt refleksu powinien dać się wyłączyć w ENB nawet spod menu ekranowego Shift-Enter. Znikające oświetlenie może być np. efektem konfliktu modów na oświetlenie.

Dnia 27.02.2015 o 00:15, lis_23 napisał:

A co do trawy z powyższych modów - bez zmian w ini mam, np. trawę wyrastającą z drewnianych
powierzchni w wioskach, itp.


To mniej więcej normalne. Skyrim spawnuje trawę zależnie od tekstury terenu, więc może miejscami coś przenikać, jeśli pod jakimś obiektem jest teren pomalowany teksturą, która ma przypisaną trawę.

Dnia 27.02.2015 o 00:15, lis_23 napisał:

Aha - co to jest SKSE? Czy jest on niezbędny do modowania Skyrim? A może jest to odpowiednik
tego LOOT?


SKSE, czyli Skyrim Script Extender, to rozszerzenie możliwości skryptowych gry, pozwalające tworzyć mody i skrypty których nie obsłużyłby "czysty" język skryptów gry. Nie ma nic wspólnego z LOOTem.

Dnia 27.02.2015 o 00:15, lis_23 napisał:

Edit; odnośnie zmian w ini / gras, to nie mam takich linijek, które każe zmienić autor
moda. Mam tam tylko:

[Grass]
b30GrassVS=0
fGrassStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
[MAIN]


O ile będą w odpowiedniej sekcji, to te linijki możesz po prostu dodać, tylko uważaj żeby coś się nei zdublowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2015 o 00:31, Minamir napisał:


U mnie pliki posiadają takie sekcje:
Skyrim.ini: General, Display, Audio, Grass, GeneralWarnings, Archive, Combat, Actor,
Papyrus
SkyrimPrefs.ini: General, Imagespace, Display, Grass, MAIN, GamePlay, Interface, Controls,
Particles, AudioMenu, Clouds, TerrainManager, NavMesh, Trees, Decals, LOD, Launcher,
BlurShaderHDR, BlurShader, Water

U mnie w prefs.ini jest:

General, Imagespace, Display, Grass, Main, Gameplay, Interface, Controls, Particles, SaveGame, AudioMenu, Clouds, Terrainmagner, NavMesh, Trees, Decals, LOD, Launcher, BlurShader HDR, BlurShader i Water.
W INI mam tylko: Archive, General i Water.

Dnia 27.02.2015 o 00:31, Minamir napisał:


Kwadratowy ogień sugeruje
błąd z teksturą, np. brak kanału Alfa, lub coś konfliktującego z tą przezroczystością.


A co mogę z tym zrobić?

Dnia 27.02.2015 o 00:31, Minamir napisał:

Efekt refleksu powinien dać się wyłączyć w ENB nawet spod menu ekranowego Shift-Enter.
Znikające oświetlenie może być np. efektem konfliktu modów na oświetlenie.

Dnia 27.02.2015 o 00:31, Minamir napisał:


Dnia 27.02.2015 o 00:31, Minamir napisał:

>
> [Grass]
> b30GrassVS=0
> fGrassStartFadeDistance=7000.0000
> fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
> fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
> [MAIN]

O ile będą w odpowiedniej sekcji, to te linijki możesz po prostu dodać, tylko uważaj
żeby coś się nei zdublowało.

A jak to nadpisać? Przed czy po tym, co mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy z teksturą terenu już chyba wyeliminowałem, ale sprawdzę jeszcze dokładniej w dzień.
Trawa i roślinność wyglądają już lepiej, nawet pomimo tego, że nie dopisałem jeszcze tych linijek do prefsini.
Co do ognia; zauważyłem, ze kwadratowy ogień występuje, na razie, tylko w paleniskach, kominkach, itp. - na pochodniach, świecach i od smoka jest normalny, choć są te głupie refleksy.
Spróbowałem podmienić tekstury z meshes / effects ( wczoraj wypakowałem wszystko z patcha do ENB ) na te, które były opcjonalne w moim ENB, ale to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie- czy to prawda, że za multiplayer w skyrimie płaci się jak za abonament do wowa ? Może to głupie pytanie ale coś takiego obiło mi się o uszy. Przymierzam się do kupna skyrim na xboxa 360 i nie chce płacić dwóch abonamentów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 19:05, Pawlikj napisał:

Witam, mam pytanie- czy to prawda, że za multiplayer w skyrimie płaci się jak za abonament
do wowa ?


Skyrim nie ma multi. Może pomieszało Ci się z The Elder Scrolls Online, które to jest grą MMO z abonamentem.

@Kadaj niżej: A, prawda. Zapomniałem o tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 19:06, Ranveld napisał:

The Elder Scrolls Online, które to jest
grą MMO z abonamentem.

Co niedługo się zmieni i będzie można grać bez miesięcznych opłat. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2015 o 19:10, Kadaj napisał:

Co niedługo się zmieni i będzie można grać bez miesięcznych opłat. ;p

Ale, z tego co pamiętam, najpierw będzie trzeba zakupić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 00:43, lis_23 napisał:

U mnie w prefs.ini jest:

General, Imagespace, Display, Grass, Main, Gameplay, Interface, Controls, Particles,
SaveGame, AudioMenu, Clouds, Terrainmagner, NavMesh, Trees, Decals, LOD, Launcher, BlurShader
HDR, BlurShader i Water.
W INI mam tylko: Archive, General i Water.


Jaki plik masz na myśli pisząc "ini" albo "prefs.ini"? Skyrim korzysta z dwóch podstawowych plików ustawień, czyli Skyrim.ini oraz SkyrimPrefs.ini, oba znajdują się w Dokumenty\My Games\Skyrim. Pliki o takich samych nazwach mogą znajdować się w Steamowym folderze gry, ale ich nie należy modyfikować.

Dnia 27.02.2015 o 00:43, lis_23 napisał:

A co mogę z tym zrobić?


Pokombinować co konkretnie powoduje ten błąd. Sprawdzić bez ENB, bez podmienionych tekstur ognia oraz bez SMIM.

Dnia 27.02.2015 o 00:43, lis_23 napisał:

A jak to nadpisać? Przed czy po tym, co mam?


Ma się znaleźć w sekcji [Grass] i w sumie to jest najważniejsze. Jeśli część wpisów już tam jest, ale z innymi wartościami, to je zmień na takie jak w opisie moda. Brakujące linijki po prostu wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 21:06, Minamir napisał:


Jaki plik masz na myśli pisząc "ini" albo "prefs.ini"? Skyrim korzysta z dwóch podstawowych
plików ustawień, czyli Skyrim.ini oraz SkyrimPrefs.ini, oba znajdują się w Dokumenty\My
Games\Skyrim. Pliki o takich samych nazwach mogą znajdować się w Steamowym folderze gry,
ale ich nie należy modyfikować.

>
W Dokumenty / my games / Skyrim mam: Saves, RenderInfo, Skyrim ( czyli ini ) oraz Prefs ( Prefs.ini ).
W tym pierwszym ( Skyrim ) mam:

[Archive]
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices_PL.bsa, Skyrim - VoicesExtra_PL.bsa, Skyrim - VoicesUpdate_PL.bsa
[General]
sLanguage=POLISH
[Water]
bReflectLODObjects=1
bReflectLODLand=1
bReflectSky=1
bReflectLODTrees=1

w tym drugim ( Prefs ) mam znacznie więcej i to tam dokonuję zmian.

Dnia 27.02.2015 o 21:06, Minamir napisał:


Pokombinować co konkretnie powoduje ten błąd. Sprawdzić bez ENB, bez podmienionych tekstur
ognia oraz bez SMIM.


Ma się znaleźć w sekcji [Grass] i w sumie to jest najważniejsze. Jeśli część wpisów już
tam jest, ale z innymi wartościami, to je zmień na takie jak w opisie moda. Brakujące
linijki po prostu wklej.


Teraz mam tak:

[Grass]
b30GrassVS=1
fGrassStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
bAllowCreateGrass=1
bAllowLoadGrass=0
bDrawShaderGrass=1
bGrassPointLighting=1
iMaxGrassTypesPerTexure=8
iMinGrassSize=20

ale nie widzę większych różnic.

Mam jeszcze pytanko: jeśli przy aktywacji moda wyskoczy mi coś takiego jak na fotce, to co wybrać?
Ja zawsze daję " not to all ", ale czy tak powinno być?

Czy mo0gę jakoś dodać do mojego ENB ( K ENB Pure Light Extreme ) efekt widescreen?

20150227211800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 21:18, lis_23 napisał:

W Dokumenty / my games / Skyrim mam: Saves, RenderInfo, Skyrim ( czyli ini ) oraz Prefs
( Prefs.ini ).
W tym pierwszym ( Skyrim ) mam:

[Archive]
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices_PL.bsa, Skyrim - VoicesExtra_PL.bsa, Skyrim - VoicesUpdate_PL.bsa
[General]
sLanguage=POLISH
[Water]
bReflectLODObjects=1
bReflectLODLand=1
bReflectSky=1
bReflectLODTrees=1

w tym drugim ( Prefs ) mam znacznie więcej i to tam dokonuję zmian.


Dla pewności sprawdź z włączonym pokazywaniem rozszerzeń znanych typów plików. Bo pliku nazywającego się jedynie Prefs.ini tam standardowo żadnego nie ma, jest SkyrimPrefs.ini. Ewentualnie zrób screena z tego folderu.

Dnia 27.02.2015 o 21:18, lis_23 napisał:

Teraz mam tak:

[Grass]
b30GrassVS=1
fGrassStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMaxStartFadeDistance=7000.0000
fGrassMinStartFadeDistance=0.0000
bAllowCreateGrass=1
bAllowLoadGrass=0
bDrawShaderGrass=1
bGrassPointLighting=1
iMaxGrassTypesPerTexure=8
iMinGrassSize=20

ale nie widzę większych różnic.


Zmiany dotyczące trawy w plikach .ini nie dotyczą jej jakości, a np. gęstości czy wysokości.

Dnia 27.02.2015 o 21:18, lis_23 napisał:

Mam jeszcze pytanko: jeśli przy aktywacji moda wyskoczy mi coś takiego jak na fotce,
to co wybrać?
Ja zawsze daję " not to all ", ale czy tak powinno być?


NMM wyświetla konflikt plików moda, którego chcesz zainstalować, z innym już zainstalowanym. Dając "No to all" powodujesz, że konfliktujące pliki nowego moda nie zostaną zainstalowane. Może to czasem powodować problemy, w miarę możliwości poszukać podpowiedzi na temat kolejności instalacji danych modów.

Dnia 27.02.2015 o 21:18, lis_23 napisał:

Czy mo0gę jakoś dodać do mojego ENB ( K ENB Pure Light Extreme ) efekt widescreen?


Tego nie wiem, nigdy nie lubiłem tego efekty i zawsze go usuwam.
PS. Ten ENB wymaga, abyś w dwóch plikach ręcznie wpisał rozdzielczość. Zrobiłeś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować