Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 18:50, Chrisinho napisał:

NFS MW jest grą długą i ma fajną fabułe. Według mnie jest sporo lepszy od Carbona.

Przeszedłem Carbona i MW kilka razy i dla mnie Carbon jest lepszy chociaż MW jest nie wiele od niego gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam Most Wanted,ale grając w demo to MW wygrywa.A wiecie czym?
Wygrywa jednym plusem.Czasem,dluga gra 15 bosow(Carbon 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tym wygrywa! a tak w ogóle to dla mnie MW jest najlepszą częścią serii ponieważ wprowadziła najwięcej nowinek takich jak:
- policja
- gamebraker (te spowolnienie)
- wyścigi także w dzień
No i to są te dwa najważniejsze, choć jeszcze fabuła jak dla mnie zasługuje na pochwałę! To tyle ode mnie :D Carbon przy MW wymięka po całości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:43, PRINCE JANEK napisał:

Nie tylko tym wygrywa! a tak w ogóle to dla mnie MW jest najlepszą częścią serii ponieważ wprowadziła
najwięcej nowinek takich jak:
- policja
- gamebraker (te spowolnienie)
- wyścigi także w dzień
No i to są te dwa najważniejsze, choć jeszcze fabuła jak dla mnie zasługuje na pochwałę! To
tyle ode mnie :D Carbon przy MW wymięka po całości!

No tak ale trzeba dodać o niskeończonym nitro i jeździe dowolnej chyba żebyła już w NFSU2 nie wiem nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:43, PRINCE JANEK napisał:

Nie tylko tym wygrywa! a tak w ogóle to dla mnie MW jest najlepszą częścią serii ponieważ wprowadziła
najwięcej nowinek takich jak:
- policja
- gamebraker (te spowolnienie)
- wyścigi także w dzień
No i to są te dwa najważniejsze, choć jeszcze fabuła jak dla mnie zasługuje na pochwałę! To
tyle ode mnie :D Carbon przy MW wymięka po całości!

Policja to już była w poprzednich częściach xD
W samą grę nawet jeszcze nie zagrałem...interesujące są te wyścigi w dzień...myślałem, że jak w innych ostatnich częściach jest tyko ciemność ;p
A co do tego, że jest to najlepsza część serii to nie wiem..NFS Porsche też było fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policja może i była wcześniej ale nie aż tak dopracowana w swoim działaniu :P

@ziomal1234 - yy no wiesz nieskończone nitro to chyba tylko na modzie jest... a jazda dowolna to już w undergroundach była xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:48, PRINCE JANEK napisał:

Policja może i była wcześniej ale nie aż tak dopracowana w swoim działaniu :P

@ziomal1234 - yy no wiesz nieskończone nitro to chyba tylko na modzie jest... a jazda dowolna
to już w undergroundach była xP

Dla mnie dowolna jazda nie jest plusem..czasem wręcz to nużyło jeżdżenia w kółko po tych samych terenach...myślę, że to dobrze iż w Pro Street wracamy do poszczególnych tras, a nie otwartego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted to jeden z trzech moich ulubionych Need for Speed`ów. Lubię tą grę, za świetne odwzorowanie prędkości (szczególnie gdy ma się ustawioną kamerę na zderzaku...), inteligentną policję, jasny i przejrzysty tryb kariery oraz ilość aut. Jest w czym wybierać. Grałem dużo w Most Wanted i muszę powiedzieć, że gra jest na prawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:51, Eye-Maze napisał:

myślę, że to dobrze iż w Pro Street wracamy do poszczególnych tras, a nie otwartego świata :)


Taa, czasami miło jest rozpędzić się do 300 km/h w mieście i pierdyknąć potem w czyiś samochód (a potem bez żadnych urazów odjechać :)). Wg. mnie jazda po otwartej mapie jest nawet nawet spoko, by po ciężkim dniu można się wyżyć na pełnej prędkości, niż po chwili ujrzeć ''Race Over''. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:11, Wojtas94 napisał:

> myślę, że to dobrze iż w Pro Street wracamy do poszczególnych tras, a nie otwartego świata
:)

Taa, czasami miło jest rozpędzić się do 300 km/h w mieście i pierdyknąć potem w czyiś samochód
(a potem bez żadnych urazów odjechać :)). Wg. mnie jazda po otwartej mapie jest nawet nawet
spoko, by po ciężkim dniu można się wyżyć na pełnej prędkości, niż po chwili ujrzeć ''Race
Over''. :)

O właśnie..kolejny minus ostatnich gier serii NFS...nierealność :)
Nie lubię takich elementów jak niezniszczalność aut i otoczenia...czyli model uszkodzeń- kolejny plus dla Pro Street :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:13, Eye-Maze napisał:

> > myślę, że to dobrze iż w Pro Street wracamy do poszczególnych tras, a nie otwartego
świata
> :)
>
> Taa, czasami miło jest rozpędzić się do 300 km/h w mieście i pierdyknąć potem w czyiś
samochód
> (a potem bez żadnych urazów odjechać :)). Wg. mnie jazda po otwartej mapie jest nawet
nawet
> spoko, by po ciężkim dniu można się wyżyć na pełnej prędkości, niż po chwili ujrzeć ''Race

> Over''. :)
O właśnie..kolejny minus ostatnich gier serii NFS...nierealność :)
Nie lubię takich elementów jak niezniszczalność aut i otoczenia...czyli model uszkodzeń- kolejny
plus dla Pro Street :)

No właśnie w MW i Carbonie możesz jadąc 300km/h walnać w ściane i nic ci się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh odkrywczy jesteś :)
Model zniszczeń w małym stopniu ale powinien być :)
Nudna jest taka gra..a model zniszczeń daje większą dawkę emocji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez twierdze że MW jest swietne :)
Ale brakuje w nim takiego czegos jak w NFS U2 ze byly neony drzwi podnoszone do gory, zmiana koloru swiateł to wlasnie tego brakuje w MW bo przeciez fajnie jest jak mamy full wypasioną fure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:33, Rayan77 napisał:

Tez twierdze że MW jest swietne :)
Ale brakuje w nim takiego czegos jak w NFS U2 ze byly neony drzwi podnoszone do gory, zmiana
koloru swiateł to wlasnie tego brakuje w MW bo przeciez fajnie jest jak mamy full wypasioną
fure :)


Zgoda w 100% Ale to tylko malutenki minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:35, Kirol napisał:

> Tez twierdze że MW jest swietne :)
> Ale brakuje w nim takiego czegos jak w NFS U2 ze byly neony drzwi podnoszone do gory,
zmiana
> koloru swiateł to wlasnie tego brakuje w MW bo przeciez fajnie jest jak mamy full wypasioną

> fure :)

Zgoda w 100% Ale to tylko malutenki minus

No tak ale fakt faktem tego bardzo mi brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może co mam wygrać albo kogo jeszcze w MW pokonać w singlu żeby dostać siędo tego nieszczęsnego BMW.
Ja wiem niby pokonać pana Razora owszem za każdym razem rozkładam go bez problemowo każdym modelem furki jaki w MW jest dostępny. Ale BM-ki nie dostaję.
Wiem kiedyś miałem sejwa z wszystkimi furkami wszystkich bosów całej 15 ale sejwa mi diabli wzieli i zachciało mi się gre przejść raz jeszcze a tu lipa. Owszem już znowu zebrałem wszystkie furki całej 14 oprócz razorka. I nic pomimo ucieczki przez ten kretyński zerwany most fureczki ani w sklepie ani w garażu..no nigdzie niema.
Gdzie ja mam jej szukać
A i najważniejsze ...nieopuszczałem żadnych wyścigów mam pełne 97% + 3% za pojedynek z razorem. Gdzie ta Bmk-a jest

HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować