Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Ogólnie gram na Trainerach, ale ciężko jest z kasą ponieważ za imprezy się duzo nie dostaje a samochodu lepsze są droge i jeszcze takie dobre wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:16, 002Bobson 002 napisał:

Ogólnie gram na Trainerach, ale ciężko jest z kasą ponieważ za imprezy się duzo nie dostaje
a samochodu lepsze są droge i jeszcze takie dobre wyposażenie.

Nie no co ty wygrywasz samochody innych graczy i je ulepszasz pożżniej jak wugrasz Lamborghini Galardo to nim jeżdzisz do 3 miejsca i jak zdobędziesz te 3 miejsce to kupujesz porshe carrera GT i kozaczysz wtedy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc??? Otóż niedawno zakupiłęm sobie tą gre i kiedy chcę ją zainstalować wyskakuje mi że "instalacja nie może być kontynuowana ponieważ gra wymaga nowszej wersji DirectX niż wykrytą na tym komputerze" a przecież mam zainstalowany DirektX9.0c ! Nie mam pojęcia co z tym zrobić. No więc jak naprawić ten problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:20, yerko napisał:

> Ogólnie gram na Trainerach, ale ciężko jest z kasą ponieważ za imprezy się duzo
nie dostaje
> a samochodu lepsze są droge i jeszcze takie dobre wyposażenie.
Nie no co ty wygrywasz samochody innych graczy i je ulepszasz pożżniej jak wugrasz Lamborghini
Galardo to nim jeżdzisz do 3 miejsca i jak zdobędziesz te 3 miejsce to kupujesz porshe
carrera GT i kozaczysz wtedy :]


A ty to nie wiedziałem musze to zrobić dziękij za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:26, 002Bobson 002 napisał:

> > Ogólnie gram na Trainerach, ale ciężko jest z kasą ponieważ za imprezy się
duzo
> nie dostaje
> > a samochodu lepsze są droge i jeszcze takie dobre wyposażenie.
> Nie no co ty wygrywasz samochody innych graczy i je ulepszasz pożżniej jak wugrasz
Lamborghini
> Galardo to nim jeżdzisz do 3 miejsca i jak zdobędziesz te 3 miejsce to kupujesz
porshe
> carrera GT i kozaczysz wtedy :]

A ty to nie wiedziałem musze to zrobić dziękij za podpowiedz :)

Nie ma za co :p Wyścigówek na kodach się nie przechodzi ;D co to za przyjemność jak od razu kupisz dobry samochód i 0 walki wtedy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:26, Danio237 napisał:

Może mi ktoś pomóc??? Otóż niedawno zakupiłęm sobie tą gre i kiedy chcę ją zainstalować
wyskakuje mi że "instalacja nie może być kontynuowana ponieważ gra wymaga nowszej wersji
DirectX niż wykrytą na tym komputerze" a przecież mam zainstalowany DirektX9.0c ! Nie
mam pojęcia co z tym zrobić. No więc jak naprawić ten problem???

To bardzo dziwny błąd na który nie ma sensownego wytłumaczenia. Sam to pewnie przyznasz, co? Ja polecam reinstalkę i zainstalować direckta z płyty od gry o ile jest. Albo najpierw spróbuj zainstalować direckta z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:26, Danio237 napisał:

Może mi ktoś pomóc??? Otóż niedawno zakupiłęm sobie tą gre i kiedy chcę ją zainstalować
wyskakuje mi że "instalacja nie może być kontynuowana ponieważ gra wymaga nowszej wersji
DirectX niż wykrytą na tym komputerze" a przecież mam zainstalowany DirektX9.0c ! Nie
mam pojęcia co z tym zrobić. No więc jak naprawić ten problem???

A jak instalujesz grę to nie pyta się ciebie czy automatycznie zainstalować Direkta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:07, yerko napisał:

> > > Ogólnie gram na Trainerach, ale ciężko jest z kasą ponieważ za imprezy
się
> duzo
> > nie dostaje
> > > a samochodu lepsze są droge i jeszcze takie dobre wyposażenie.
> > Nie no co ty wygrywasz samochody innych graczy i je ulepszasz pożżniej jak
wugrasz
> Lamborghini
> > Galardo to nim jeżdzisz do 3 miejsca i jak zdobędziesz te 3 miejsce to kupujesz

> porshe
> > carrera GT i kozaczysz wtedy :]
>
> A ty to nie wiedziałem musze to zrobić dziękij za podpowiedz :)
Nie ma za co :p Wyścigówek na kodach się nie przechodzi ;D co to za przyjemność jak od
razu kupisz dobry samochód i 0 walki wtedy :p


Hmm szczerze to masz racje ale lubie się pobawić na kodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:48, 002Bobson 002 napisał:

Hmm szczerze to masz racje ale lubie się pobawić na kodach :)

Ale jak grasz bez kodów to też masz te dobre samochody od tych kolesi z czarnej listy czasami musisz trochę flaki ulepszyć i jest good :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:53, yerko napisał:

> Hmm szczerze to masz racje ale lubie się pobawić na kodach :)
Ale jak grasz bez kodów to też masz te dobre samochody od tych kolesi z czarnej listy
czasami musisz trochę flaki ulepszyć i jest good :]


Hehe no wiem właśnie zaczne grę bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:03, 002Bobson 002 napisał:

> > Hmm szczerze to masz racje ale lubie się pobawić na kodach :)
> Ale jak grasz bez kodów to też masz te dobre samochody od tych kolesi z czarnej
listy
> czasami musisz trochę flaki ulepszyć i jest good :]

Hehe no wiem właśnie zaczne grę bez kodów.

no to jak masz kasę to kup Golfa IV a ja nie masz to chevrolet na początek jest dobry i nie kupuj do niego zadnych flaków tylko poczekaj i może wygrasz ten samochód gościa z 115 miejsca :}
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:06, yerko napisał:

> > > Hmm szczerze to masz racje ale lubie się pobawić na kodach :)
> > Ale jak grasz bez kodów to też masz te dobre samochody od tych kolesi z czarnej

> listy
> > czasami musisz trochę flaki ulepszyć i jest good :]
>
> Hehe no wiem właśnie zaczne grę bez kodów.
no to jak masz kasę to kup Golfa IV a ja nie masz to chevrolet na początek jest dobry
i nie kupuj do niego zadnych flaków tylko poczekaj i może wygrasz ten samochód gościa
z 115 miejsca :}
Powodzenia



Dobra dzięki , a jak tam tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:09, 002Bobson 002 napisał:

Dobra dzięki , a jak tam tobie idzie?

Z pół roku temu jak nie więcej w to ostatni raz grałem ale tę grę przeszedłem dwa razy całą i 3 raz od 4 miejsca za tatę dokończyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:12, yerko napisał:

> Dobra dzięki , a jak tam tobie idzie?
Z pół roku temu jak nie więcej w to ostatni raz grałem ale tę grę przeszedłem dwa razy
całą i 3 raz od 4 miejsca za tatę dokończyłem :D


Hehe za tatę^^. Aha to fajnie, a co było na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:03, 002Bobson 002 napisał:

Hehe za tatę^^. Aha to fajnie, a co było na końcu?

No co? Tata się znudził grą i tyle. ;)
Ja NFS MW przeszedłem tylko raz. Bo zaraz był Carbon... To przechodziłem w kolejności. ;)
I Carbon był ostatnią częścią, którą przeszedłem. Jeszcze niedawno grałem w NFS:HP2 ;) Dosyć fajna gierka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:20, jakubg7 napisał:

> Hehe za tatę^^. Aha to fajnie, a co było na końcu?
No co? Tata się znudził grą i tyle. ;)
Ja NFS MW przeszedłem tylko raz. Bo zaraz był Carbon... To przechodziłem w kolejności.
;)
I Carbon był ostatnią częścią, którą przeszedłem. Jeszcze niedawno grałem w NFS:HP2 ;)
Dosyć fajna gierka xD


Nie grałem w Carbona ale widziałem też fajny, ale Most Wanted THE BEST^^. A w NFS:HP2 nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:22, 002Bobson 002 napisał:

Nie grałem w Carbona ale widziałem też fajny, ale Most Wanted THE BEST^^. A w NFS:HP2
nie grałem.

Hot Persuit 2 ma fajną muzyczkę... Grafa trochę przestarzała, ale i tak liczy się grywalność ;)
A w NFS:PS grałem pierwszy raz na zawodach w Poznaniu (targi gier, w zawodach wziąłem udział przy okazji). Powiem tylko, że nie byłem ostatni. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:22, 002Bobson 002 napisał:

Nie grałem w Carbona ale widziałem też fajny, ale Most Wanted THE BEST^^. A w NFS:HP2
nie grałem.

oj carbon to skucha moim zdaniem :] przelazlem prawie całego to raz mnei policja goniła rzez kilka sekund i wogole głupawy jakiiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:27, yerko napisał:

> Nie grałem w Carbona ale widziałem też fajny, ale Most Wanted THE BEST^^. A w NFS:HP2

> nie grałem.
oj carbon to skucha moim zdaniem :] przelazlem prawie całego to raz mnei policja goniła
rzez kilka sekund i wogole głupawy jakiiś


Hmm jest nawet nawet dla mnie, coś podobnego do Most Wanted mi się wydaje nie jest złe moglo by być lepsze,chociaż teraz NFS wogule jakiś taki nieciekawy się robi.Zamiast dać coś nowego,to oni tego Undrecovera troche zwalili bo to to samo tylko ze lespza grafa i samochodzy inne ale tak to jak MOST WANTED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:30, 002Bobson 002 napisał:

Hmm jest nawet nawet dla mnie, coś podobnego do Most Wanted mi się wydaje nie jest złe
moglo by być lepsze,chociaż teraz NFS wogule jakiś taki nieciekawy się robi.Zamiast dać
coś nowego,to oni tego Undrecovera troche zwalili bo to to samo tylko ze lespza grafa
i samochodzy inne ale tak to jak MOST WANTED.

nie gadaj bo ccarbon to skucha ten pro street to też nudne tylko po tych torach wyścigi..
A w undercover nawwet nei grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować