Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 11:29, Mysterum napisał:


> Czytacie mangę?
Wszyscy w tym temacie czytają mangę.


Niekoniecznie o tym wiedziałem...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Chapter Naruto

Spoiler

Mhm walka mnie trochę zawiodła, spodziewałem się czegoś całkiem efektownego, ale niestety T_T Z drugiej strony plot-twist z Samehadą na końcu był naprawdę miodny XD Tak bardzo jej zasmakowała chakra Hachibiego że postanowiła go obronić przed Kisame, widać nie chce że chakra Hachibiego "wymarła". No a w następnym chapterze Old-Man i Ponta pewnie odstawią Big Damn Heroes i uratują Bee, no nic zobaczymy jak się toto rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Samehda ass-kick wymiata xD
Ale to dość dziwne, że nawe byk/ośmiornica mówi, że nie ma czaky... w końcu 8-ogonowy ma skonczone pokłady chakry, ale tak wiekie. Troche to naciągane z tą potęgą miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No cóż, ciężko było się spodziewać efektownej walki, gdy Kisame dostosował pole bitwy do siebie. :)
Ale końcówka mnie naprawdę zaskoczyła. Nie sądziłem, że Samehada sprzeciwi się właścicielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No niby fakt ale prawda że jest taka że jednak Kisame ma ogromne dosłownie pokłady chakry.



BTW.Jest już nowy chapterek Naruciaka jakby ktoś chciał wiedzieć :> "early"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:22, Pablo1989 napisał:

Cudowna walka co skończy się kolejnym ględzeniem :P, Instynkt Przesiębiorcy mi przemawia
:D.


Nieee... to nie będzie ględzenie. Pszczóła nie ględzi, a kisame nie ma do kogo - do miecza ma mówić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:53, soshman napisał:

Spoiler

No cóż, ciężko było się spodziewać efektownej walki, gdy Kisame dostosował pole bitwy
do siebie. :)
Ale końcówka mnie naprawdę zaskoczyła. Nie sądziłem, że Samehada sprzeciwi się właścicielowi.


Spoiler

Niby dostosował, ale z drugiej strony Hachibi jest ośmiornicą PLUS korzysta z Raitona, więc nie powinien być w wodzie taki bezbronny, z drugiej strony zdolność Kisame do wysysania chakry to praktycznie Game Breaker więc Hachibi nie bardzo mógł cokolwiek zrobić. Samehada faktycznie zaskakuje, ciekawe czy kiedy/jeśli Hachibi skopie Kisame to Samehada się do niego przyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, to już chyba piąty czapter z rzędu który jest wydany w czwartek. Do rzeczy więc - konkluzja jest następująca - ckiekawe czy ośmioogoniasty z czakrą to to samo co ośmioogoniasty bez czakry - jeżeli nie to Samehada jest na wygranej pozycji, nie sądze że chciałaby oddać czakrę Hachibiego komukolwiek. Może być ciężko dla Akatsuki. No ale może Tobiemu chodzi tylko o samego Hachibiego - wtedy to nic. No i wątpie czy Bee zginie, wątpie by tak epicka postac miała pójść na zmarnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedzieć że naprawdę warto było męczyć się z tą ogromną ilością filerów w Naruciaku. Trza przyznać że studio tworzące anime jak ma coś zrobić znaczącego w mandze to robi to świetnie, walka Jiray''i została świetnie przekazana a teraz walka Itachiego z Sasuke, wielu na to czekało w anime i w końcu się doczekało. Wyszło im to genialnie, jedynie co mi się nie podoba to te "flash back''i" gdzie wracali do przeszłości. Przecież wszyscy świetnie pamiętaja co się wydarzyło kilka lat temu więc nie muszą uświadamiać Nam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 12:19, Infes napisał:

<ciach>
z Sasuke, wielu na to czekało w anime i w końcu się doczekało. Wyszło im to genialnie,
jedynie co mi się nie podoba to te "flash back''i" gdzie wracali do przeszłości. Przecież
wszyscy świetnie pamiętaja co się wydarzyło kilka lat temu więc nie muszą uświadamiać
Nam tego.


Prawie zawsze tak jest :D W ten sposób przedłuzają odcinki żeby filerów nie musieli robić ( logicznie, nie ?:D)

Nie wiem czy pamiętasz ale bodajże gdy były egzaminy na Chunina (czy jak to się tam zwało) była pokazana walka Sakury z Ino :D Zeszło z 6 odcinków przy czym chyba z 20 minut było samej walki :P Reszta flashbacki :P Póxniej też tak jest choćby przy walce Naruto z Sasuke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 16:09, Pablo1989 napisał:

HEHEHE :D



Mam pytanie :D chce zrobić do Battlefield Heroes, heroska o wyglądzie Killer Bee, Na co się mam zdecydować Soldier, Gunner czy Commando :P, bo tak z moich przeczuć lepiej mu by odpowiadł by mu Soldier :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:24, Peres00 napisał:

Co mówił Kakashi gdy tłumaczył się za spóźnienie ? Wiem, że miał kilka takich tekstów
:P


"Pomagałem starszej pani nieść zakupy", "zabłądziłem na drodze życia". W sumie to lub coś koło tego pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować