Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2014 o 20:41, Arcling napisał:

Zobaczymy, bo już niektórzy to zakończenie mangi zapowiadali dwa lata temu ;D Film pewnie
będzie kolejnym fillerem, więc nie spodziewałbym się zbyt wiele po nim. Road to Ninja
początkowo też się wydawało, że będzie miało coś wspólnego z kanonem, ale okazał się
typowym fillerowym, w najlepszym wypadku, średniakiem.

"Początek nowej ery" - czytaj: wstęp do shippuudena 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 22:13, Piciambeer napisał:

"Początek nowej ery" - czytaj: wstęp do shippuudena 2.

No ale tego jeszcze nie wiadomo, skoro nawet w mandze nic takiego się nie zaczęło. W filmie też raczej niczego nowego z kanonu nie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 20:41, Arcling napisał:

Zobaczymy, bo już niektórzy to zakończenie mangi zapowiadali dwa lata temu ;D Film pewnie
będzie kolejnym fillerem, więc nie spodziewałbym się zbyt wiele po nim. Road to Ninja
początkowo też się wydawało, że będzie miało coś wspólnego z kanonem, ale okazał się
typowym fillerowym, w najlepszym wypadku, średniakiem.

Jeśli dobrze pamiętam to film był reklamowany tym, że autor mangi w całości pisał scenariusz. I w sumie to był jedyny powód dlaczego go obejrzałem(który był nawet niezły, według mnie).

Najnowszy chap:

Spoiler

Kakashi używa Susanno... Coś czuję, że Sakura też dostaje jakiegoś power-upa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 09:51, Andrzej15 napisał:

Spoiler

Kakashi używa Susanno... Coś czuję, że Sakura też dostaje jakiegoś power-upa.



Spoiler

Nie wiem czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego Susanoo... W kuńcu to odzwierciedlało jakąś ciemność, nienawiść i blabla w sercu tak?

No i mam szczerą nadzieję, że Sakura zostanie goddess, bo od kiedy opanowała technikę healingu Tsunade to strasznie ją polubiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c688

Spoiler

Kakashi i Susanoo... jeszcze brakuje Vegety i Harry''ego Pottera na latającym odkurzaczu, a będę wtedy naprawdę szczęśliwy. Daliby już temu nieszczęsnemu copy ninja umrzeć jak należy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 12:19, Piciambeer napisał:

>

Spoiler


>
Nie wiem czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego Susanoo... W kuńcu to odzwierciedlało
jakąś ciemność, nienawiść i blabla w sercu tak?

>



Spoiler

To nie jest logiczne - Obito jakoś nie umiał użyć zwykłego Susanno a tu Kakashi wyskakuje z wersją Perfect. Samo przekazanie mocy również moooocno naciągane.

Naruto uważa Obito za fajnego gościa... Ten tytuł naprawdę zaliczył potężny spadek poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 22:33, Andrzej15 napisał:

Spoiler

To nie jest logiczne - Obito jakoś nie umiał użyć zwykłego Susanno a tu Kakashi wyskakuje
z wersją Perfect. Samo przekazanie mocy również moooocno naciągane.

Naruto uważa Obito za fajnego gościa... Ten tytuł naprawdę zaliczył potężny spadek poziomu.


Spoiler

Zbyt mocno to naciągane. Obito jako duch znowu ma sharingany mimo, że jedno oko dał Kakashiemu, a teraz na dodatek daje mu Susanoo. No i dlaczego w umyśle (czy też jako duchy) oni ciągle widzą siebie jako dzieci? Jakiś słaby symbolizm? W ogóle sam fakt, że jako pozostałości samego siebie, w formie chakry, ktoś może komuś jeszcze przekazać jakąś technikę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 22:40, Arcling napisał:

Spoiler

Zbyt mocno to naciągane. Obito jako duch znowu ma sharingany mimo, że jedno oko dał
Kakashiemu, a teraz na dodatek daje mu Susanoo. No i dlaczego w umyśle (czy też jako
duchy) oni ciągle widzą siebie jako dzieci? Jakiś słaby symbolizm? W ogóle sam fakt,
że jako pozostałości samego siebie, w formie chakry, ktoś może komuś jeszcze przekazać
jakąś technikę.



Ogólnie masz racje, ale co do oczków Obito - Naruto mu je zregenerował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter:

Spoiler

Jest nadzieja, że Kaguya w końcu zniknie. Chociaż Kage jeszcze nic nie zrobili, a Sakura nie dostała powerupa. Więc coś czuję, że znowu bogini uniknie zapieczętowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c590

To już koniec? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 16:50, luzac napisał:

c590

To już koniec? XD

Raczej nie. :P Może pociągna jeszcze do c700. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jeszcze, co z Madarą będzie. Żyje czy nie? W takim tempie seria jeszcze może zostać pociągnięta dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na plot twisty jakie serwuje nam Kishi to Madara wraz z czterema nieumarłymi Hokage odlecą na Shenlongu w stronę zachodzącego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O rany, ciekawe co teraz. Właściwie się nie zdziwię jak Madara wstanie z jakimś power-upem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No to księżyc i kółko znikło z dłoni naszych bohaterów. Ciekawe, czy wraz z tym znikło Jezusostwo Naruto?
A najbardziej mnie ciekawi, co zrobią z 9 bijuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 12:38, Rick napisał:

Spoiler

O rany, ciekawe co teraz. Właściwie się nie zdziwię jak Madara wstanie z jakimś power-upem...
:P



Spoiler

O tak, czekam na Madara''s Rape Face Mode Lvl 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, guano i żenua na bok, ale to naprawdę się już kończy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 20:57, nightfaler napisał:

Wow, guano i żenua na bok, ale to naprawdę się już kończy ;/

I dobrze. Od paru lat nie da się tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po niezwykle silnym spadku poziomu, które nastąpiło gdy Kakashi zdobył Sharingany oraz Perfect Susanno, manga zaczęła powoli się podnosić z dna. Głównie wynika to z tego, że arc wojenny się zakończył. Kaguya została szybko zapieczętowana(jak na takiego koksa myślałem, że będzie przy tym sprawiała problemy), „wybawiciele świata” pożegnali się z kage i Mędrcem Sześciu Ścieżek, Naruto pożegnał się z ojcem(na tle wschodzącego słońca – tak czułem, że wojna zakończy się gdy słońce zacznie wschodzić :) ) itd.

Wszystkie oczy czytelników kierują się w stronę Sasuke. Najnowszym rozdziale jest dużo ujęć pokazującego młodego Uchiche, sugerujące, że nad czymś myśli. Czy były mroczny mściciel będzie kontynuował swoją wizje pokoju poprzez zniszczenie ogoniastych i zabicie Naruto? Zobaczymy.

Kurama pokazujący Naruto środkowy palec - win najnowszego chapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować