Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 23:57, Harasisi napisał:

jak myślicie co się stało z gaarą?
tzn czy dalej będzie mógł się posługiwać swoimi mocami?

Kiedy żegnał się z Naruto po tym jak go uratowali i sprowadzili do Sunagakure to wykorzystał odrobinę piasku żeby wyciągnąć rękę Naruto i ją uścisnąć. Sądzę że będzie w stanie dalej korzystać z piasku, ale już nie na taką skalę jak gdy był połączony z Shukaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że po 386 chapteze tzn.za niedługo się naruto skończy :((((((((((((((((((((((((((((((
jak myślicie co może być po tym jak już skończy się ta cała jazda z madarą saske naruto kyubim>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 00:38, Harasisi napisał:

Coś mi się zdaje że po 386 chapteze tzn.za niedługo się naruto skończy :((((((((((((((((((((((((((((((
jak myślicie co może być po tym jak już skończy się ta cała jazda z madarą saske naruto kyubim>?

Wątpię. Sand Wraith zarzucił nam tutaj niedawno wywiadem z Kishimoto i ten powiedział że ten rok w Naruto ma już rozplanowany, oraz że na razie będzie o Saskaczu, Kakashim i Sakurze, a Naruto musi poczekać. Więc raczej się jeszcze nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:45, Hubi Koshi napisał:

> Ktoś się domyśla lub wie skąd Kakashi ma Sharingan ??
W sensie. Skąd ma ten Mangeyou Sharingan jak Itachi czy Sharingan w ogóle ?? W pierwszym przypadku,
nie wiemy, musiał pewnie ostro pracować by go sobie wykształcić. Jeśli o drugie chodzi to...
oglądasz tylko anime prawda ?? Powinieneś poczytać mangę, jest tam kilka rozdziałów zatytułowanych
Kakashi Gaiden, które opowiadają o młodym Kakashim i jego teamie z czasów dzieciństwa, tam
właśnie jest wyjaśnione skąd dorwał się do Sharingana.

=========>michu96
Niby fakt Jest w ziemi i pewnie szybko z niej nie wyjdzie, wątpię by Pein czy ktokolwiek inny
miał czas na wyciąganie go stamtąd (najpierw musieli by wiedzieć gdzie dokładnie jest), a poza
tym bez Kakuzu mogą mieć poważne problemy z poskładaniem go do kupy.
Jeśli o teorię dania przeżycia Sasuke by móc go potem wykorzystać... ma to sens, ale z drugiej
strony pomyślcie, jeśli używanie MS stopniowo niszczy wzrok używającego to czy wyniszczenie
całego klanu nie było trochę... głupie ?? Ostatecznie bez innych Uchiha Itachi i Madara nie
mają już dostępu do nowych "zamiennych ciał" chyba że jednorazowa zmiana ciała wystarcza by
stać się nieśmiertelnym... oj już słyszę sapanie i ślinienie się Orochiego.



Hubi Koshi a nie mówiłem , że Itachi zostawił sasuke dla "Nowego Światła" ?
Oj... od teraz staje się wróżbitą ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:52, Wintesun napisał:

wyłupac oczy Sasuke i stac się potężniejszym od Madary, który teraz ma żałosną formę... biorąć
pod uwagę to, że Pein bierze rozkazy od Madary, mandze przydałby się nowy antagonist, a biorąć
pod uwagę ciągłość tego wątku, możliwe że tak właśnie się stanie. Może także dojść do walki
całych wiosek, z tego wychodzi że Madara ma własną statuę w krainie Ognia. Przypadek?


1.Po co nowy nowy anatgonist? Już wiemy że jest nim Madara (strasznie to podobne do Star Wars - mamy dwóch sithów (Itachi I Madara) z czego jeden jest uczniem (Itachi) i chce wykosić nauczyciela (Madarę) )
2.Nie rozumiem o co chodzi Ci z tą statuą. Statua stoi na pamiątkę pojedynku pomiędzy założycielami Konkohy (Shodai Hokage i Madarą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 14:10, Sand Wraith napisał:

To powinien być drugi opening shippuudena!


Mnie najbardziej interesuje 1 odcinek shippudena kiedy to na początku jest że sakura z naruto szukają sasuka nagle on wychodzi zaczynają rozmawiac i nagle sasuke wbija miecz w naruto (z tego co było widac) a za chwile naruto normalnie idzie z Irają zupełnie tego nie załapałem ktoś mi wyjaśni oco chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:15, Kizibono napisał:


> To powinien być drugi opening shippuudena!

Mnie najbardziej interesuje 1 odcinek shippudena kiedy to na początku jest że sakura z naruto
szukają sasuka nagle on wychodzi zaczynają rozmawiac i nagle sasuke wbija miecz w naruto (z
tego co było widac) a za chwile naruto normalnie idzie z Irają zupełnie tego nie załapałem
ktoś mi wyjaśni oco chodzi ??


To jest właśnie pierwszy moment gdy spotykają Sasuke, w mandze jest on czasowo później, a autorzy shippudena sobie umyślili że będzie to na początku, ot taki kaprys autorów, te korytarze którymi niegną to właśnie kryjówka Orochimaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:15, Kizibono napisał:


> To powinien być drugi opening shippuudena!

Mnie najbardziej interesuje 1 odcinek shippudena kiedy to na początku jest że sakura z naruto
szukają sasuka nagle on wychodzi zaczynają rozmawiac i nagle sasuke wbija miecz w naruto (z
tego co było widac) a za chwile naruto normalnie idzie z Irają zupełnie tego nie załapałem
ktoś mi wyjaśni oco chodzi ??

O co chodzi? Po dwóch latach fillerów twórcy wiedzieli, że fani Naruto już szykują widły i pochodnie wiedząc, że na Sasuke będą musieli czekać jeszcze z rok (wg mangi i chapterów) dlatego przygotowali taki teaser pokazujący co nas czeka w Shippuudenie (i ten teaser był lepszy od całego odcinka ;] )
Twórcy anime zastosowali tu ciekawy zabieg, tj. pokazali nam to co czego jeszcze w anime nie było zamiast flashbacków ;p Ten arc wkrótce się skończy i ten moment (spotkanie Sasuke z Naruto) najprawdopodobniej będzie ostatnim odcinkiem 2 arcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:21, Wintesun napisał:

To jest właśnie pierwszy moment gdy spotykają Sasuke, w mandze jest on czasowo później, a autorzy
shippudena sobie umyślili że będzie to na początku, ot taki kaprys autorów, te korytarze którymi
niegną to właśnie kryjówka Orochimaru


Aha no to teraz kumam dzięki za informacje

Sand Wraith

No tak teraz wszystko ma sens dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni jedna głupia japonska bajka od drugiej głupiej japońskiej bajki? Ogladnijcie se Piratów Z Karaibów gwiezdne wojny killera meczyk piłki nozne lub siatkówki lub koszykówki lub hokeja na lodzie lub trawie. Jak widzę słowo "naruto" to mi jest niedobrze. Ci którzy tworzą tą bajke maja naprawdę wielkie zdolności rysownicze tak to nawet JA umiem rysować.

20080131162119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:21, Head Master napisał:

A czym się różni jedna głupia japonska bajka od drugiej głupiej japońskiej bajki? Ogladnijcie
se Piratów Z Karaibów gwiezdne wojny killera meczyk piłki nozne lub siatkówki lub koszykówki
lub hokeja na lodzie lub trawie. Jak widzę słowo "naruto" to mi jest niedobrze. Ci którzy tworzą
tą bajke maja naprawdę wielkie zdolności rysownicze tak to nawet JA umiem rysować.

Hmm, to czemu nie zaprezentujesz swoich prac w takim razie? Jeżeli posiadasz jakieś nadzwyczajne umiejętności rysownicze i wiesz że istnieje na nie popyt (duży) to głupotą byłoby ich nie wykorzystać ... Ale, zaraz przecież tylko prowokacja, więc na co ja liczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:19, Sand Wraith napisał:

> A czym się różni jedna głupia japonska bajka od drugiej głupiej japońskiej bajki? Ogladnijcie

> se Piratów Z Karaibów gwiezdne wojny killera meczyk piłki nozne lub siatkówki lub koszykówki

> lub hokeja na lodzie lub trawie. Jak widzę słowo "naruto" to mi jest niedobrze. Ci którzy
tworzą
> tą bajke maja naprawdę wielkie zdolności rysownicze tak to nawet JA umiem rysować.
Hmm, to czemu nie zaprezentujesz swoich prac w takim razie? Jeżeli posiadasz jakieś nadzwyczajne
umiejętności rysownicze i wiesz że istnieje na nie popyt (duży) to głupotą byłoby ich nie wykorzystać
... Ale, zaraz przecież tylko prowokacja, więc na co ja liczę ...


Nie mam skanera a paint-cie nie umiem ładnie rysować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:22, Head Master napisał:

Nie mam skanera a paint-cie nie umiem ładnie rysować...

Tak ... intryguje mnie jeszcze jakim cudem wyciągasz wniosek że wszystkie anime są takie same. To tak jakbym porównał Piratów z Karaibów do Hooka Spielberga (w obu są piraci, więc to takie same produkcje ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować