Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

kurcze ale to ściąganie kolejnych części mangi jest "upierdliwe" bo muszę co minutę mową część ściągać a tak to mogli by zrobić paczki po 20 albo 40 części i było by git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Shippuuden ciągnie się za mną denerwujące wrażenie. Otóż nie mogę przyzwyczaić się do tego, że Naruto jest geninem, podczas, gdy reszta kompanów awansowała wyżej. Zgodnie z tym powinien on otrzymywać misje typu: "odnajdź moje zwierzątko". Wiem, że Tsunade będzie dawała mu misje wysokopoziomowe, jednak wrażenie pozostaje ;p Mam nadzieję, że Kishimoto planuje w niedalekiej przyszłości awans Naruto, tak dla formalności ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie ;) Jak na razie jego drużyna ma już całkiem spore zadanie na karku i nie zapowiada się by szybko skończyli (najpierw przez wyprawę Jira, teraz Sasuke). W ogóle, to mam już dziury w pamięci przez to XD Jak ostatni raz akcja skupiła sie na nich, to trafili na Tobiego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:15, kowboj3 napisał:

Oglądając Shippuuden ciągnie się za mną denerwujące wrażenie. Otóż nie mogę przyzwyczaić
się do tego, że Naruto jest geninem, podczas, gdy reszta kompanów awansowała wyżej. Zgodnie
z tym powinien on otrzymywać misje typu: "odnajdź moje zwierzątko". Wiem, że Tsunade
będzie dawała mu misje wysokopoziomowe, jednak wrażenie pozostaje ;p Mam nadzieję, że
Kishimoto planuje w niedalekiej przyszłości awans Naruto, tak dla formalności ;p

Tak awans ... z genina na hokage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:15, kowboj3 napisał:

Oglądając Shippuuden ciągnie się za mną denerwujące wrażenie. Otóż nie mogę przyzwyczaić
się do tego, że Naruto jest geninem, podczas, gdy reszta kompanów awansowała wyżej. Zgodnie
z tym powinien on otrzymywać misje typu: "odnajdź moje zwierzątko".


Tylko co by było, gdyby wkurzony Naruto "przypadkiem" użył Rasengun na kotku tamtej nadopiekuńczej starszej pani :) ? A zresztą czy to nie ciekawe, że genin jest silniejszy od chuninów?

Dnia 20.02.2008 o 10:15, kowboj3 napisał:

Wiem, że Tsunade
będzie dawała mu misje wysokopoziomowe, jednak wrażenie pozostaje ;p Mam nadzieję, że
Kishimoto planuje w niedalekiej przyszłości awans Naruto, tak dla formalności ;p


Czyli prawdopodobnie wtedy, gdy reszta będzie joninami ;].

==========> Sand Wraith

Dnia 20.02.2008 o 10:15, kowboj3 napisał:

Tak awans ... z genina na hokage :D


Czy tak nie zrobił czasem Gaara? No chyba że chłopak w międzyczasie został jeszcze chuninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

A zresztą czy to nie ciekawe, że genin jest silniejszy od chuninów?


Się czepiasz. Kabuto też formalnie jest tylko geninem.

Dnia 20.02.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

==========> Sand Wraith
> Tak awans ... z genina na hokage :D

Czy tak nie zrobił czasem Gaara? No chyba że chłopak w międzyczasie został jeszcze chuninem.


Mógł tak zrobić, skoro udało się dzieciakom z pokolenia Naruto w Wiosce Liścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

A zresztą czy to nie ciekawe, że genin jest silniejszy od chuninów?


Fakt, to jest najciekawsze ;p Może kiedyś Tsunade nominuje Naruto w trybie zaocznym ;p A może po jej śmierci od razu go nominują na Hokage? ;p

Dnia 20.02.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

> Wiem, że Tsunade
> będzie dawała mu misje wysokopoziomowe, jednak wrażenie pozostaje ;p Mam nadzieję,
że
> Kishimoto planuje w niedalekiej przyszłości awans Naruto, tak dla formalności ;p


Czyli prawdopodobnie wtedy, gdy reszta będzie joninami ;].


On nich dogoni ;p Kwestia czasu i inwencja Kishimoto ;p

Dnia 20.02.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

==========> Sand Wraith
> Tak awans ... z genina na hokage :D

Czy tak nie zrobił czasem Gaara? No chyba że chłopak w międzyczasie został jeszcze chuninem.



Wątpię, że w międzyczasie został chuuninem. Podobno pomiędzy poprzednim Kazekage, a Gaarą nie było innego
Kage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 13:55, Shini napisał:

Się czepiasz. Kabuto też formalnie jest tylko geninem.

Taa tyle że Kabuto jest
1. Zdrajcą który pracował dla Orochimaru
2. Przez cały czas ukrywał swoje prawdziwe zdolności i Nie Pozwolił, się awansować powyżej genina.
Naruto z kolei to pełnoprawny Shinobi "Liścia, ale tak szczerze mówiąc fajnie by było zobaczyć Naruto jako chuunina albo nawet jounina... chociaż na to drugie jednak za wcześnie. Mnie osobiście rozbawił Egzamin podczas pierwszej serii kiedy to jedynym Chuninem został ten który się najmniej starał. W ogóle cały Egzamin pięknie pokazał przewrotność sposobu myślenia Shinobi
... Whoops rozgadałem się, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:08, Hubi Koshi napisał:

> Się czepiasz. Kabuto też formalnie jest tylko geninem.
Taa tyle że Kabuto jest
1. Zdrajcą który pracował dla Orochimaru
2. Przez cały czas ukrywał swoje prawdziwe zdolności i Nie Pozwolił, się awansować powyżej
genina.


Kabuto nie chciał awansować, a Naruto nie miał kiedy. Po prostu chciałem pokazać to, że nie ranga czyni shinobi wartościowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:44, Shini napisał:

Kabuto nie chciał awansować, a Naruto nie miał kiedy. Po prostu chciałem pokazać to,
że nie ranga czyni shinobi wartościowym ;)

Jak najbardziej, jednak różnica między Naruto i Kabuto polega na tym że ten pierwszy Chce awansować, dodać do tego jego zdolności (był w stanie poważnie ranić Kabuto, który był porównywany z Kakashim). Swoją drogą to obecna sytuacja idealnie pasuje do Naruto "Number one surprise Ninja" :-) Tylko on mógł osiągnąć taki poziom nie awansując nawet o krok w hierarchii XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja teraz czytam mangę i jestem na walce Deidara vs Saske...a ten "Fuuton Rasen-Shuriken" to jest gorszy niż się spodziewałem...myślałem że to będzie technika nie do pobicia a tu takie tam...a jeszcze zdziwiło mnie że Naruto ma dwa razy więcej chakry niż Kakashi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:08, askorti napisał:

hehe ja teraz czytam mangę i jestem na walce Deidara vs Saske...a ten "Fuuton Rasen-Shuriken"
to jest gorszy niż się spodziewałem...myślałem że to będzie technika nie do pobicia a
tu takie tam...a jeszcze zdziwiło mnie że Naruto ma dwa razy więcej chakry niż Kakashi
xD


A est gdzieś w sieci manga po polsku z wydarzeniami ze zwykłego Naruto, bo mam pewną stronę gdzie jest po polsku ale zaczyna się od wydarzeń z Shippuuden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:02, kowboj3 napisał:

Fakt, to jest najciekawsze ;p Może kiedyś Tsunade nominuje Naruto w trybie zaocznym ;p
A może po jej śmierci od razu go nominują na Hokage? ;p


Chyba rzeczywiście powinna go awansować z pominięciem egzaminu. Chociaż Naruto wygrał z Neijim, a potem z Gaarą, który z kolei pokonał Sasuke. Mniej więcej potoczyło się to według drzewka eliminacji trzeciej części egzaminu, ale nie ma na to świadków :/. Po za tym może zostać Hokage jeszcze za życia Tsunade.

Dnia 20.02.2008 o 15:02, kowboj3 napisał:

On nich dogoni ;p Kwestia czasu i inwencja Kishimoto ;p


A nawet przegoni :). Pod względem siły jest na bardzo wysokim poziomie, no i ma koncie junina (misja z Idate), Shukaku oraz Ebisu i wraz z Jirayą (nie ma to jak Sexy Jutsu ;]) Tym nie może pochwalić się nawet Kakashi.

Dnia 20.02.2008 o 15:02, kowboj3 napisał:

Wątpię, że w międzyczasie został chuuninem. Podobno pomiędzy poprzednim Kazekage, a Gaarą
nie było innego
Kage.


Czyli Naruto nie może być gorszy, a to równa się przeskok z genina na Hokage. W jego przypadku awans będzie porażką względem Gaary ;-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:44, Flash606 napisał:

Chyba rzeczywiście powinna go awansować z pominięciem egzaminu. Chociaż Naruto wygrał
z Neijim, a potem z Gaarą, który z kolei pokonał Sasuke. Mniej więcej potoczyło się to
według drzewka eliminacji trzeciej części egzaminu, ale nie ma na to świadków :/. Po
za tym może zostać Hokage jeszcze za życia Tsunade.

Bycie Chuninem (i wyżej) to nie tylko potęga. Właśnie dlatego to Shikamaru został chuninem. Chunin to przede wszystkim dowódca i koordynator działań, taktyk przydzielający role i tworzący plany. Ktoś taki nie może być TYLKO potężnym wojownikiem. Poza tym sądząc z wywiadu z Kishimoto mam wątpliwości czy Tsunade jeszcze długo pożyje.

Dnia 20.02.2008 o 18:44, Flash606 napisał:

A nawet przegoni :). Pod względem siły jest na bardzo wysokim poziomie, no i ma koncie
junina (misja z Idate),

Filler, innymi słowy, nie liczy się.

Dnia 20.02.2008 o 18:44, Flash606 napisał:

Shukaku oraz Ebisu i wraz z Jirayą (nie ma to jak Sexy Jutsu
;]) Tym nie może pochwalić się nawet Kakashi.

Shukaku prawda a Ebisu i Jiraya się nie liczą :-P Niech pokona Peina wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Jak najbardziej, jednak różnica między Naruto i Kabuto polega na tym że ten pierwszy
Chce awansować,


Niekoniecznie na poziom przewidziany przez regulaminy, czyli na chunina ;). On od razu będzie chciał skoczyć na rangę Hokage. Cóż, w końcu jego walka z Saskaczem w Dolinie Końca była na tym poziomie i szkoda, że Kakashi tego nie widział, bo inaczej biedak zbierałby szczękę z ziemi ^^. I jeśli mnie pamięć nie myli i tłumaczenie, to na początku Shippuudena Naruto powiedział, iż jego następny krokiem będzie zostanie Hokage.

Dnia 20.02.2008 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

dodać do tego jego zdolności (był w stanie poważnie ranić Kabuto, który
był porównywany z Kakashim).


Ale swoim zwyczajem nie zadbał o obronę i przez to była bardzo bliski śmierci (Kabuto chyba zatrzymał jego serce, na co nawet samoregeneracja nie działa). Swoją drogą Kabuto bardzo się pomylił twierdząc, że Naruto nigdy nie zostanie prawdziwym ninja.

Dnia 20.02.2008 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą to obecna sytuacja idealnie pasuje do Naruto
"Number one surprise Ninja" :-) Tylko on mógł osiągnąć taki poziom nie awansując nawet
o krok w hierarchii XD


A co będzie jak awansuje, a? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Bycie Chuninem (i wyżej) to nie tylko potęga. Właśnie dlatego to Shikamaru został chuninem.
Chunin to przede wszystkim dowódca i koordynator działań, taktyk przydzielający role
i tworzący plany. Ktoś taki nie może być TYLKO potężnym wojownikiem.


I akurat Shikamaru jest doskonałym strategiem, ale potężnym wojownikiem to on nie jest. Idealne przeciwieństwo Naruto. Chociaż Naruto też potrafi ruszyć łepetyną i wykorzystac słabe strony przeciwnika, chociaż robi to po kilku falach ataków swoich klonów. Ale i tak nic ni pobije jego pierwszej prawdziwej walki z Kakashim o dzwoneczki. Leżałem na ziemi jak to oglądałem :).

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Poza tym sądząc
z wywiadu z Kishimoto mam wątpliwości czy Tsunade jeszcze długo pożyje.


W Naruto jest coś z matematyki <zgiń przepadnij, paskudo!> - otóż im ktoś jest silniejszy, tym większe jest prawdopodobieństwo śmierci, np. Jiraya, cała czwórka Hokage. Wyjątkiem jest oczywiście Narotu, no i może jeszcze Sasuke.

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Filler, innymi słowy, nie liczy się.


A myślałem, że fillery zaczęły się od 136 odcinka. Kurka, szkoda, bo to całkiem fajna walka była, chociaż miecz Drugiego został zniszczony.

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Shukaku prawda a Ebisu i Jiraya się nie liczą :-P


Jak to się nie liczą?! To jawne nieposłuszeństwo <jego oddech staje się jeszcze donośniejszy (durna maska) i podnosi rękę>. Przecież obydwaj byli wielokrotnie pokonani przez to jutsu, więc nie ma dyskusji ;]. Ale jak już jesteśmy przy tym jutsu, to muszę przyznac, że się zawiodłem. Miałem nadzieję, iż użyje Sexy no Jutsu na Kakashim w celu odebrania mu tych dzwoneczków, a on tylko chciał mu zarzucić spojlerem :/. "Spoilers! No!" - ta kwestia Copy Ninja powinna stać się kultowa ;-).

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Niech pokona Peina wtedy pogadamy.


Niech tylko facet zrobi coś Sakurze, a jego sześc ciał nie ma szans ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Bycie Chuninem (i wyżej) to nie tylko potęga. Właśnie dlatego to Shikamaru został chuninem.
Chunin to przede wszystkim dowódca i koordynator działań, taktyk przydzielający role
i tworzący plany. Ktoś taki nie może być TYLKO potężnym wojownikiem.

Ale NAruto taki głupi nie jest. Jak się skoncentruje, to potrafi nieźle dać w kość, np. Naruto vs. Neji.

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Poza tym sądząc
z wywiadu z Kishimoto mam wątpliwości czy Tsunade jeszcze długo pożyje.

Jeżeli zginie w najbliższym czasie to wątpię, aby Naruto tak szybko został następnym Hokage.

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

> A nawet przegoni :). Pod względem siły jest na bardzo wysokim poziomie, no i ma
koncie
> junina (misja z Idate),
Filler, innymi słowy, nie liczy się.

Na pewno filler? Przecież to jest wiele odcinków przed odcinkiem 135. Możliwe, że wcześniej też został wsadzony filler?

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Hubi Koshi napisał:

Niech pokona Peina wtedy pogadamy.


Kwestia czasu ;p;p

Mam jeszcze pytanie: ta którym mniej więcej chapterze jest obecny odcinek Shippuudena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować