Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 11:22, xD_ominik napisał:

Wy tutaj ciągle piszecie o firmach i skate shopach. Aż się nudno robi, zażyciłby ktoś
swoje foty albo coś podobnego. Ja w czwartej pojadę do największego skateparku w Polsce.
Jeśli będzie odpowiednia pogoda. Zrobię kilka fotek:D nie mogę się doczekać.

Ja muszę swój przejazd nagrać :P Bo coś mnie nęci do tego :D Bo zdjęcia nie oddadzą niestety tego "czegoś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:19, Rafix_94 napisał:

Ja muszę swój przejazd nagrać :P Bo coś mnie nęci do tego :D Bo zdjęcia nie oddadzą niestety
tego "czegoś" :)

Jak dla mnie zeby pokazac to cos musialbys miec przynajmniej vx1000 + mk1 lub chociaz raymoda. Albo nawet xm1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od jakiegoś czasu myślę żeby zacząć jeździć na desce(Że tak to nazwę zajawkę mam).Chciałbym się was zapytać jaką by deskę kupić na początek . Cena to tak z 120/130 zł(chyba wystarczy ?)Jakieś linki na allegro najlepiej ,lub innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj poprzednie strony... Co chwile ktoś o tym pisze i linki się sypią. Na początek coś takiego wystarczy: http://www.allegro.pl/item686676751_deskorolka_wyczynowa_labeda_50_abec7_bevo_2_wzory.html

Ale według mnie najlepiej dozbierać 250 zł jeszcze i kupić porządną kompletną na skate-europe - długo potrzyma no i profesjonalny sprzęt będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 23:25, Rafix_94 napisał:

Ale według mnie najlepiej dozbierać 250 zł jeszcze i kupić porządną kompletną na skate-europe
- długo potrzyma no i profesjonalny sprzęt będzie.

Kazdy kiedys jezdzil na marketowach i to zaden wstyd. A koledze wyzej moze sie deskorolka nie spodobac i wtedy dopiero bedzie mial problem + strate pieniedzy. Dlatego lepiej kupic tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to o czym piszę to nie do końca deskorolka ale ten temat sie do tego nadaje.

Otóż ostatnio zauwazylem na YT filmiki gosci jeżdżących na czymś co się nazywa waveboard. Ma to to 2 kołka obracające się o 360 stopni i 2 oddzielne decki połączone skrętnym przegubem. Jeździ się na tym poprzez balansowanie na przemian oboma deckami. Co o tym sądzicie? Myślę, czy by sobie czegoś takiego nie sprawić.

http://www.asport.pl/search_results.php?f=search&keywords=wave%20board

Tu znalazłem dość duży wybór tego sprzętu. Byłbym wdzięczny jakby ktoś wytłumaczył czym różni się ta za 450 zł od tych tańszych, bo jestem w tym temacie kompletnie zielony. Kiedyś próbowałem jeździć na tradycyjnej desce ale po 2 miesiącach poszły przednie kółka i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła paczka z caster boardem. Po południu napisze wrazenia z jazdy. Niestety uchwyt od pokrowca jest przerwany. Nie wiem czy to reklamować, bo mogłem przez przypadek przeciąć podczas odpakowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 09:28, Vandaeriel napisał:

Właśnie przyszła paczka z caster boardem. Po południu napisze wrazenia z jazdy. Niestety
uchwyt od pokrowca jest przerwany. Nie wiem czy to reklamować, bo mogłem przez przypadek
przeciąć podczas odpakowywania.

Jeżeli zobaczą, że jest przecięty mogą nie uznać reklamacji. Zawsze można powiedzieć, że pokrowiec przyszedł już w takim stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem nowy deck PlanB Colin McNukay. Wcześniej jeździłem na Pogo pożyczonym od kumpla. Nie ma porównania :) Jeździłem na różnych dekach, jednak Planty są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w skateparku w Koziegłowach obok Poznania. Skatepark mały ale wystarczająco duży aby sobie poszaleć.

Mam zamiar kupić sobie kask.

20090724113858

20090724113906

20090724113916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:40, xD_ominik napisał:

Wczoraj byłem w skateparku w Koziegłowach obok Poznania. Skatepark mały ale wystarczająco
duży aby sobie poszaleć.

Mam zamiar kupić sobie kask.

Ile bym dał, żeby znaleźć się w takim miejscu... Ehh :( Pomarzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to jak miejsce odbywania się freeskatu na zawodach xgames - zajebisty ! ; d
Może ja niedługo pokaże w jakiej miejscówce popylam ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:49, Qbasmok napisał:

Toż to jak miejsce odbywania się freeskatu na zawodach xgames - zajebisty ! ; d
Może ja niedługo pokaże w jakiej miejscówce popylam ; d

Ja tam dojeżdżam godzinę. Ale warto, trochę się boję więc kupiłem sobie kask na allegro za 40zł. Nawet jeszcze pieniędzy nie przelałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:19, xD_ominik napisał:

> Toż to jak miejsce odbywania się freeskatu na zawodach xgames - zajebisty ! ; d

> Może ja niedługo pokaże w jakiej miejscówce popylam ; d
>
Ja tam dojeżdżam godzinę. Ale warto, trochę się boję więc kupiłem sobie kask na allegro
za 40zł. Nawet jeszcze pieniędzy nie przelałem.

Mi kask nie potrzebny. Jedynie ubrał bym go na większych rampach, bo wtedy faktycznie strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:46, Rafix_94 napisał:

Mi kask nie potrzebny. Jedynie ubrał bym go na większych rampach, bo wtedy faktycznie
strach.

Potrzebny ci tylko na rampy, a do schodków już nie? To popatrz na to i spróbuj sobie wyobrazić że tobie się to stało z 4 schodków. http://www.smog.pl/wideo/11331/po_co_wymyslono_kaski/

Jeszcze jedna fota z skateparku

20090724195521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 19:55, xD_ominik napisał:

Potrzebny ci tylko na rampy, a do schodków już nie? To popatrz na to i spróbuj sobie
wyobrazić że tobie się to stało z 4 schodków. http://www.smog.pl/wideo/11331/po_co_wymyslono_kaski/

Ty chyba naprawde jestes prowokacja... Kto normalny skacze z el toro - tam jest dokladnie 25 schodkow i nawet najwieksi profesjonalisci boja sie stamtad skakac. Z tego co pamietam poszlo tam bs ollie i cos tam na rurce a tak to ludzie sie tylko wypieprzali. Ogolnie to jest najwieksza stwierdzona miejscowka na ktorej jest tyle schodkow i dobry najazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No deska w końcu przyszła (dzisiaj) .Zdążyłem pojeździć 4 h i nauczyć się ollie w miejscu ; ) ,szkoda tylko że już muszę wymienić kingpina(ah ,mogłem dołożyć te 50 zł i kupić coś porządnego )
A teraz pytanie : Co myślicie o deckach rellika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować