Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2009 o 14:33, dzeksondzekson napisał:

Ollie to jest podstawa. Jesli nie nauczysz sie ollie to moim zdaniem nie umiesz nic
daj sobie spokoj na razie z fakie ollie

Chyba wiem co zrobić, by podczas jazdy udał mi się Ollie.
Moja(była :( ) deska miała odkręcone traki. Kupuje nową dechę, podobną jak ma mój kolega. Na niej spokojnie z lewą nogą jeżdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi pierwszy dzień z deską i kurde do łatwych rzeczy taka zabawa nie należy, narazie umiem .... nic :P Ale popracuje i w tydzień może ollie zrobię. Szkoda tylko że deska( ja sam nie lepiej) wygląda jak bym już nią rok jeździł calutka podrapana. Schodząc z tematu gdzie jest nose a gdzie tail ? Wyczytałem że nose jest dłuższy i większy, czyli szerszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 19:24, nightfaler napisał:

Jupi pierwszy dzień z deską i kurde do łatwych rzeczy taka zabawa nie należy, narazie
umiem .... nic :P Ale popracuje i w tydzień może ollie zrobię. Szkoda tylko że deska(
ja sam nie lepiej) wygląda jak bym już nią rok jeździł calutka podrapana. Schodząc z
tematu gdzie jest nose a gdzie tail ? Wyczytałem że nose jest dłuższy i większy, czyli
szerszy ?

Nose idzie bardziej w góre, no i jest dłuższy :P Zanim nauczysz się Ollie trochę minie, ale radzę uczyć się od razu w jeździe. Zaoszczędzisz sobie czasu no i nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 19:50, Rafix_94 napisał:

Nose idzie bardziej w góre, no i jest dłuższy :P Zanim nauczysz się Ollie trochę minie,
ale radzę uczyć się od razu w jeździe. Zaoszczędzisz sobie czasu no i nerwów :)

Też bym chciał w jeździe, ale niestety skok umiem na nodze przeciwnej do tej, którą się odpycham ;/ Muszę nauczyć się na nowej(stara mi się rozwaliła) jazdy z odpychaniem prawą nogą.
A propo desek
Dobra jest ta? Bo najpewniej ją zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 13:45, Kirabaxior napisał:

A propo desek
Dobra jest ta? Bo najpewniej ją zamówię



W sumie dobra ,ale za dużo warstw ,jeśli dopiero się uczysz nie polecam ,bo taka deska jest bardziej wytrzymała ,ale za to jest cięższa i truddniej się wybić. Mi tam taka w sumie by nie przeszkadzała ,ale mówie nie polecam dla uczących się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 14:17, Grander napisał:

W sumie dobra ,ale za dużo warstw ,jeśli dopiero się uczysz nie polecam ,bo taka deska
jest bardziej wytrzymała ,ale za to jest cięższa i truddniej się wybić. Mi tam taka w
sumie by nie przeszkadzała ,ale mówie nie polecam dla uczących się

Jeździć umiem, ollie też, tyle że stara deska mi się rozwaliła i potrzebuje nowej. Myślę, że będzie dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 15:01, Kirabaxior napisał:

Jeździć umiem, ollie też, tyle że stara deska mi się rozwaliła i potrzebuje nowej. Myślę,
że będzie dobra ;)

Ta ci na pewno długo ci starczy ,ale radzę ci z mniejszą ilośćią blatów ,naprawdę będzie ci łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:33, Grander napisał:

Ta ci na pewno długo ci starczy ,ale radzę ci z mniejszą ilośćią blatów ,naprawdę będzie
ci łatwiej

Dzięki za radę.
W takim razie mogę brać tą?
http://allegro.pl/item662182569_deskorolka_wyczynowa_smj_cr_fm_4_wzory_2009.html
Prawie niczym się nie różni, ale jest 7 blatów, więc myślę, że będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na desce praktycznie nie jeżdżę 3 lata, wychodziłem 3 razy na rok tylko. Myślę że teraz to się zmieni bo wybudowano nowy skatepark w Poznaniu. Jak tam będę to zrobię kilka fitek i wstawię tu. Jest naprawdę bardzo wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2009 o 12:42, Grander napisał:

> Prawie niczym się nie różni, ale jest 7 blatów, więc myślę, że będzie łatwiej.
Ta się nadaję jak na początek jest dobra

Dzięki za pomoc, zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 14:02, Kirabaxior napisał:


> > Prawie niczym się nie różni, ale jest 7 blatów, więc myślę, że będzie łatwiej.

> Ta się nadaję jak na początek jest dobra
Dzięki za pomoc, zamówiłem ;)

Na start może być, ale kółka lipne bo kauczukowe - nie będziesz mógł podłoża dobrze wyczuć. Cena bardzo niska, ale za dobry sprzęt trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:41, Rafix_94 napisał:

Na start może być, ale kółka lipne bo kauczukowe - nie będziesz mógł podłoża dobrze wyczuć.

Czy ja wiem, na moich plastikach to dopiero było "coś"

Dnia 29.06.2009 o 10:41, Rafix_94 napisał:

Cena bardzo niska, ale za dobry sprzęt trzeba płacić.

Niska? :P Mam teraz tyle wydatków, że więcej pewnie bym nie dał ;O Zresztą dopiero się ucze, nie będę grindował zaraz po przyjściu deski - ćwiczenie ollie i jeździe z odpychaniem na prawą nogą pójdzie w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:02, Kirabaxior napisał:

> Na start może być, ale kółka lipne bo kauczukowe - nie będziesz mógł podłoża dobrze
wyczuć.
Czy ja wiem, na moich plastikach to dopiero było "coś"

Ja mam z poliuretanu - wszystkie kółka dostępne w skateshopach robione są z tego materiału.

Dnia 29.06.2009 o 11:02, Kirabaxior napisał:

> Cena bardzo niska, ale za dobry sprzęt trzeba płacić.
Niska? :P Mam teraz tyle wydatków, że więcej pewnie bym nie dał ;O Zresztą dopiero się
ucze, nie będę grindował zaraz po przyjściu deski - ćwiczenie ollie i jeździe z odpychaniem
na prawą nogą pójdzie w ruch.

W sumie jak na razie lepsza deska Ci nie potrzebna. Ale cena jest na prawdę śmieszna, mówię Ci. Ja za swój blat dałem 260 zł z gripem, do tego dochodzą trucki za 200 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 21:24, Rafix_94 napisał:

W sumie jak na razie lepsza deska Ci nie potrzebna.


Jeśli Jemu który już jeździ jakiś czas lepsza decha nie potrzebna to po jasną ciasne kompletnemu nowicjuszowi decha za 370? ;]

P.S. Drugi dzień na desce i parę razy wyszło mi ollie !!!111!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:24, Rafix_94 napisał:

W sumie jak na razie lepsza deska Ci nie potrzebna. Ale cena jest na prawdę śmieszna,
mówię Ci. Ja za swój blat dałem 260 zł z gripem, do tego dochodzą trucki za 200 :P

Jak będę skejtował hardkorowo, to przyjdzie czas że i ja będę musiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:07, nightfaler napisał:


> W sumie jak na razie lepsza deska Ci nie potrzebna.

Jeśli Jemu który już jeździ jakiś czas lepsza decha nie potrzebna to po jasną ciasne
kompletnemu nowicjuszowi decha za 370? ;]

P.S. Drugi dzień na desce i parę razy wyszło mi ollie !!!111!!11

Jemu ta deska szybko strzeli :P A ty na tej pojeździsz i to długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:24, Rafix_94 napisał:

mówię Ci. Ja za swój blat dałem 260 zł z gripem, do tego dochodzą trucki za 200 :P

za 260 to chyba skejtmafii... swoja droga szkoda kasy ja za tyle mialbym 2 dobre blaty celebrities na zajawie bo polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 00:52, dzeksondzekson napisał:

> mówię Ci. Ja za swój blat dałem 260 zł z gripem, do tego dochodzą trucki za 200
:P
za 260 to chyba skejtmafii... swoja droga szkoda kasy ja za tyle mialbym 2 dobre blaty
celebrities na zajawie bo polskie

Blat Elementa za 260 zł ale w cenę wchodzi jeszcze grip ; ) Żałuję jednak, że wybrałem Elementa. Plan B jest, był i będzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować