Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTR Online największym pre-orderem w historii Codemasters!

52 postów w tym temacie

Domek

Jak poinformowała firma Codemasters, przedpremierowa sprzedaż gry The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar okazała się wielkim sukcesem. Tytuł ten zamówiły w pre-orderach dziesiątki tysięcy graczy w całej Europie!

Przeczytaj cały tekst "LOTR Online największym pre-orderem w historii Codemasters!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Lotro pre order packa i dostane go dopiero 24.04. Czyli reasumując mam preorder packa ale nie mam gry, a będe miał wtedy kiedy wersja pudełkowa wejdzie czyli 24.04 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać, że zainteresowanie będzie duże, bo mmo są teraz bardzo popularnym gatunkiem i przyszłością gier na PC. Poza tym Śródziemie i te klimaty są chyba jednym z najbardziej lubianych światów fantastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:19, Word up napisał:

Heh i tak Warhammer online będzie lepszy:p


A zaklad ze Age of Conan rozpyka WH O i LOTRO ? :-D
co do newsa - nie dziwota ze ludzie sie tak rzucili na pre-ordera - kosztuje zaledwie 10zl a daje mozliwosc tanszej subskrypcji albo ;-) kupna lifetime''u, wiec niech sie tak nie podniecaja, po prostu dobry chwyt marketingowy :-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę chwilę i powiem, że to zwykły klon WoW. Wygląda jakby na tym samym engine chodził, bo wszystkie paski, ikony, obrazki ma w identycznych miejscach. Nawet pasek ładowania czaru wygląda identycznie. Naprawdę nie wiem jak można tak klonować... porażka. Do tego graficznie wygląda brzydziej... no ale zawsze było dużo średnich klonów gier Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi w CDA piszą, że miesięczny abonament wynosić będzie 8.99 euro (ok. 35zł), lecz będzie można wykupić dożywotni dostęp za 149.99 euro (ok. 585 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko wodza... prywatne serwery będa lada chwila :D a wtedy sie zobaczy czy warto grać. pozatym Codemasters zrobiło by lepiej nie wprowadzając abonamentu tylko sprzedawac gre po wyoskiej cenie czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo serwery z językiem angielskim są trzy. Są też po trzy francuskie i niemieckie. Ciekaw jestem czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 18:51, Bobo napisał:

ciach


Co do grafy rzecz gustu, ale na pewno nie jest podobna, jest o wiele lepsza. A czy to jest klon WOWa sie okaże jak wyjdzie pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ogromnie że dali możliwość tego pre-ordera- dzięki temy zaoszczędziłem(a raczej zaoszczędze bo nie kupie a miałem zamiar) dużo kasy.Przegrałem w gierke cały weekend i muszę powiedzieć że musialem się do tego zmuszać. Gra-żadna rewelacja, dużo rzeczy wziętych z wowa chociaż jest też kilka oryginalnych, fajnych pomysłów. Niestety nie ma najważniejszego-klimatu Władcy Pierścieni, a więc tego na co najbardziej liczyłem. Grafika też nie zwala z nóg-nie no całkiem ładna ale taka... nijaka,nudna dosyć.Jakoś bardziej wole tą cukierkową z wowa.No i jeszcze zakładanie konta i dokonywanie subskrypcji-koszmar!!!Nie wiem jak inni ale z tym miałem straszne problemy(a to stronka nie chciała ruszyć,a to musiałem 10 razy pod rząd się nonstop logować nie wiadamo po co i czemu) Jednak kasy chyba nie zaoszczędze. LOTR Online skłonił mnie nie do rzucenia wowa definitywnie ale raczej do wrócenia do niego po przerwie.Lece zamawiać wowskiego pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować