Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy dodatek do WoW-a w produkcji

103 postów w tym temacie

pepsi

Rob Pardo z Blizzarda powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że jego firma pracuje obecnie nad kilkoma nowymi tytułami, a także kolejnym rozszerzeniem do World of Warcraft. Przyznał też, że twórcy słynnego MMORPG-a bardziej od ilości cenią sobie jakość swych produktów.

Przeczytaj cały tekst "Nowy dodatek do WoW-a w produkcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zacznie sie tasmowka... Dodtaki po 200zl co dwa miechy... Genialnie po prostu... ;-P Do tej pory Blizz byl znany z tego, ze wydawal gre raz na 5 lat, bo 3 lata opoznial premiere, ale jak juz wyszlo to byl hit (zwykle), a teraz bedzie masa crapu jak dodatki do WoW...

Myslalem, ze moze D3 lub SC2 robia i moze robia, ale kto je robi skoro cala ekipa pracuje przy tym durnym WoW?

Eh zalamac sie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Stawiają na jakość to niech zrobią dobry balans między klasami

jak by byl balans to by bylo nudno bo klasy tylko umiejetnosciami by sie roznily :> i dla tego np. Areny zaczynaja sie od 2v2 - balansujesz sobie druzyna (na tym polega w koncu MMO, ze grasz z kims a nie solo)

a co do wow''a a niech robia :) bedzie kolejne miejsce do siepania poza Black Temple i Karazhanem.

ciekawe tylko czy puszcza oddzielnie czy po prostu jakis wiekszy patch''yk

HORDE FTW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:02, KiRSDRAKE napisał:

jak by byl balans to by bylo nudno bo klasy tylko umiejetnosciami by sie roznily :>


Zdajesz sobie sprawę jak bardzo ograniczone jest takie myślenie? Trochę więcej wyobraźni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm niewiem czemu się spodziewacie niedopracowanego byle czego, w GW dodatek też wychodzi co rok i wcale nie jest tak źle. Balans klas, hm jak to poprzednik ujął chodzi tu o uzupełnianie się wzajemnie klas, a głównie od umiejętności gracza. Nieraz się walczyło z klasami niby bijącą na łeb na szyję moją, a jednak wygrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie. To, że robią teraz kilka projektów nie znaczy, że wszystkie z nich ujrzą światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:31, arciu napisał:

Hm niewiem czemu się spodziewacie niedopracowanego byle czego, w GW dodatek też wychodzi co
rok i wcale nie jest tak źle. Balans klas, hm jak to poprzednik ujął chodzi tu o uzupełnianie
się wzajemnie klas, a głównie od umiejętności gracza. Nieraz się walczyło z klasami niby bijącą
na łeb na szyję moją, a jednak wygrywałem.

W przypadku GW jest to wybaczalne, bo z czego mają się utrzymywać? A Wow regularnie otrzymuje kasę za abonamenty. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się domyślam co będzie w dodatku :
-wkońcu otworzą Northrend
-będzie instance raidowy z bossem Arthasem
Żródła nie zdradzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej prawdopodobny to nowy kontynent jako high end dla 70 levelu (chyba, że podwyższą limit, ale to oznacza kolejne problemy z balansem i nowymi umiejętnościami). Nowy klas, a nawet ras może tym razem nie być. I tak mają jeszcze sporo roboty z tym, co się zrobiło po BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W przypadku GW jest to wybaczalne, bo z czego mają się utrzymywać? A Wow regularnie otrzymuje kasę za
> abonamenty. ;|


No tak -.- Ale przecież panowie i panie z Blizzardu również mają rodziny, życie i muszą im za coś płacić. Do tego koszty produkcji innych gier. I DO TEGO DODAM... CZY NIKT Z WAS NIE ROZUMIE ZE PŁACI SIĘ ZA UTRZYMANIE SERWERÓW A NIE TAK O? Pomyślcie sobie, jaki to musi być serwer na tyle graczy. I jeszcze żeby był stabilny! Ludzie, wow ma ponad 7 mln graczy! Na jednym serwie graczy są tysiące...


I dla Blizzardu nie robisz łaski że nie grasz, jak ktoś napisał żeby mu abonament opłacili to by grał. Takie gadanie dobija. Mogliby mi kupić telewizor nie wiem 50 calowy (przyklad nie? ) to bym oglądał na nim telewizję. Bardzo ciekawy tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować