Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 19:54, Gall historyk napisał:

Podejrzewam że chodzi mu o p. Lenca i Klarę:)


Oj tak, niech żyją (razem ;]). Do tego jeszcze Zygmunt, Wiedźmin (ew. Wiedźmiarz), Molder i "Skali" oraz potwory i ufoki maści wszelakiej, które już się wydostały (lub dopiero to zrobią) z nieco pokręconej psychiki Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:53, Flash606 napisał:

> NIECH ŻYJĄ!!

eee... co? Mógłbyś chociaż wyjaśnić do kogo się to odnosi? Bo nie mam zielonego pojęcia o kogo
chodzi.

Klara i Marek Lenc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:03, Gall historyk napisał:


> No ja coś o tobie trochę wiem, a on o mnie nic nie wie. Taka jest różnica.

Właściwie to żeby o tobie coś wiedzieć wystarczy na GS wejść i już się będzie wiedziało co
się chce:)A o panu Lencu wiem że ma świetne komiksy i wszystkim łacznie z mną to wystarcza:)Nie
potrzebują wiedzieć jaka jest jego data urodzin itp.Poprostu wystarcza nam to co on robi i
że robi to dobrze i już:)

No tak, ale ad0 z mojego gramsajta nie mugł się dowiedzieć o mnie takiej rzeczy aby móc odpowiedzieć "Albo po prostu nie zrozumiałeś o co chodzi w tym komiksie, co też jest możliwe."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:07, Dominik000 napisał:

Nie krytykuj mnie jak nic o mnie nie wiesz, i nie wiesz też co jest u mnie możliwe. A w tym
temacie się nie krytykuje innych.

Ty za to mozesz krytykowac komiksy Lenc''a, chociaz nic o nim nie wiesz :P Poza tym co umiesci na blogu w ogóle go nie znasz :P
A Twoje komiksy są jednymi z najgorszych jakie czytałem w zyciu :P (bez urazy, po prostu jestem szczery) Co do bluzgów, które notorycznie sie pojawiają w Twoich dziełach- polecam przeczytać mojego pierwszego posta w tematu o wolności słowa na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:38, Metal-jestem napisał:

Uwielbiam komiksy Marka Lenca- są naprawdę śmieszne. Rysunki chodź raczej nie mogą rywalizować
z Picassem (trochę dziwne porównanie), ale są piękne!


Piękne w swoim własnym stylu. Do Leonarda da Vinci to się one nie umywają (inaczej to dziś poznalibyśmy może kilka odcinków Klary), ale mi to wcale nie przeszkadza.

=======> Rosomk
>Jak dla mnie komiksy Lenca są zbyt wtórne.

A jak dla mnie ta wtórność jest dobra u Marka, ponieważ wiem czego się można po nim spodziewać. Ale szanuję twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 18:45, Rusell napisał:

Ty za to mozesz krytykowac komiksy Lenc''a, chociaz nic o nim nie wiesz :P Poza tym co umiesci
na blogu w ogóle go nie znasz :P
A Twoje komiksy są jednymi z najgorszych jakie czytałem w zyciu :P (bez urazy, po prostu jestem
szczery) Co do bluzgów, które notorycznie sie pojawiają w Twoich dziełach- polecam przeczytać
mojego pierwszego posta w tematu o wolności słowa na forum...

Z jego historyjek go niepoznam, wiem. Ale w cdaction kiedyś było trochę o nim info. A ten post co mówi sam za siebie to co mówi? Bo jakoś w żaden sposób nie wiedzę związku z tematem naszej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:37, Dominik000 napisał:

Bo jakoś w żaden sposób nie wiedzę związku z tematem naszej
rozmowy.

Bo ten post wykracza poza ramy naszej rozmowy. Przytoczylem go zebys sie nie migal w temacie Twoich komiksów, tak na wszelki wypadek. A zresztą ten post to kabaret sam w sobie, po prostu krytykujesz (czy ja wiem czy to mozna nazwac krytyką, jak juz to swoim zachowaniem tylko podnosisz mu samoocenę) Lenca w żałosny sposób, tyle.
Na Twoim miejscu przestałbym rysować te Twoje "komiksy". Albo chociaż nie wrzucał tam tylu wulgaryzmów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:45, Rusell napisał:

> Bo jakoś w żaden sposób nie wiedzę związku z tematem naszej
> rozmowy.
Bo ten post wykracza poza ramy naszej rozmowy. Przytoczylem go zebys sie nie migal w temacie
Twoich komiksów, tak na wszelki wypadek. A zresztą ten post to kabaret sam w sobie, po prostu
krytykujesz (czy ja wiem czy to mozna nazwac krytyką, jak juz to swoim zachowaniem tylko podnosisz
mu samoocenę) Lenca w żałosny sposób, tyle.
Na Twoim miejscu przestałbym rysować te Twoje "komiksy". Albo chociaż nie wrzucał tam tylu

Koleś, myśl normalnie! Jaki tu żałosny sposób krytykowania?? Po prostu napiszę, że czasem nie są śmieszne czy coś. Co jest w tym żałosnego, podeprzyj się jakimś argumentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz lepsze komiksy to je gdzieś zaprezentuj. Udowodnij, bo mówić to każdy głupi potrafi :P
A tak z innej beczki - Marek Lenc jest na gram.pl od 9 dni, a na swoim GS ma już prawie 1000 odwiedzin. Nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:49, choper napisał:

Jak robisz lepsze komiksy to je gdzieś zaprezentuj.

Dominik000 umieszcza je na sajcie. Na samym dole strony jest jeden ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:49, choper napisał:

Jak robisz lepsze komiksy to je gdzieś zaprezentuj. Udowodnij, bo mówić to każdy głupi potrafi
:P


Ma te swoje komiksy na GSie mi sie osobiście nie podobają i wolę p. Lenca no ale cóż każdego śmieszy coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:52, Gall historyk napisał:

> Jak robisz lepsze komiksy to je gdzieś zaprezentuj. Udowodnij, bo mówić to każdy głupi
potrafi
> :P

Ma te swoje komiksy na GSie mi sie osobiście nie podobają i wolę p. Lenca no ale cóż każdego
śmieszy coś innego....

Ja też wolę p. Lenca. W jego komiksach jest to ,, coś ,, co mnie śmieszy. A co do komiksów dominika000 to te komiksy mi się.... eee nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:44, Rusell napisał:

"No ot ja napiszę, że komiksy klary są do kitu, a ja robię leprsze."

Twoim zdaniem to inteligentna "krytyka"? Tak? Współczuje

Więcej czytaj jak umiesz. Ale raczej nie umiesz, bo byś tą sprawę sam sobie wytłumaczył. Tak to niepotrzebnie piszę nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:51, Rusell napisał:

> Jak robisz lepsze komiksy to je gdzieś zaprezentuj.
Dominik000 umieszcza je na sajcie. Na samym dole strony jest jeden ^^

Rzeczywiście, ale mi się one nie podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:37, Dominik000 napisał:

Z jego historyjek go niepoznam, wiem. Ale w cdaction kiedyś było trochę o nim info. A ten post
co mówi sam za siebie to co mówi? Bo jakoś w żaden sposób nie wiedzę związku z tematem naszej
rozmowy.


lololo? I co z tego, że było trochę info kiedyś? To i tak nie robi z ciebie kogoś kto wie coś o tej osobie, bo w czasopiśmie można napisać wszystko, a ty nawet tej osoby osobiście nie znasz.
Poza tym krytykuje się prace danej osoby, a nie daną osobę, więc każdy ma prawo krytykować ciebie, czy każdą inną osobę tworzącą coś i wcale nie musi ciebie znać.
Po trzecie: był post twojej krytyki, ale jak już krytyka poszła w twoją stronę to nagle wszystko jest złe - ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować