Zaloguj się, aby obserwować  
DominoRAY

Klara i Marek Lenc - Temat ogólny

377 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 20:31, Baal Namib napisał:

Widzę Marek niezłego szumu narobił :-) ( Na forum każdy raczej na "TY" jest, jak uraziłem to
przepraszam ^^ ) Najbardziej to mi się podobał komiks na GS z serii "Z pamiętnika Wiedźmina"
Ze smerfem. Normalnie z krzesła spadłem ;-) Serio.

Ja się prawie zsikałem ze śmiechu, to była najlepsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:17, Dominik000 napisał:

> > Widzę Marek niezłego szumu narobił :-) ( Na forum każdy raczej na "TY" jest, jak
uraziłem
> to
> > przepraszam ^^ ) Najbardziej to mi się podobał komiks na GS z serii "Z pamiętnika
Wiedźmina"
>
> > Ze smerfem. Normalnie z krzesła spadłem ;-) Serio.
> Śledź kolejne odcinki, bedzie jeszcze lepiej :)
No mam nadzieję, że będą fajniejsze, fajnie by było rzucić okiem na trzy obrazkowe historie
wiedzmina:D

Ooooo, widzę, że kolega juz prawie przekonał sie do moich rysunków :P Fajnie, fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, bo nie wiem, czy dobrze rozumuję, czy chodzi o te rysunki, które były w jubileuszowym archiwum CD Action, i które można znaleźć na stronie CDA z żartami? (gazeta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2007 o 13:50, Marek Lenc napisał:

> > Śledź kolejne odcinki, bedzie jeszcze lepiej :)
> No mam nadzieję, że będą fajniejsze, fajnie by było rzucić okiem na trzy obrazkowe historie

> wiedzmina:D
Ooooo, widzę, że kolega juz prawie przekonał sie do moich rysunków :P Fajnie, fajnie...

No ostatnio coś ci wychodzi, ale nie rób se nadziejii, przecież się nimi nie zachwycam, są po prostu lepsze od tych pierwszych, są fajne. A ile ci płacą w cda za rysowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 18:58, Dominik000 napisał:


> > > Śledź kolejne odcinki, bedzie jeszcze lepiej :)
> > No mam nadzieję, że będą fajniejsze, fajnie by było rzucić okiem na trzy obrazkowe
historie
>
> > wiedzmina:D
> Ooooo, widzę, że kolega juz prawie przekonał sie do moich rysunków :P Fajnie, fajnie...

No ostatnio coś ci wychodzi, ale nie rób se nadziejii, przecież się nimi nie zachwycam, są
po prostu lepsze od tych pierwszych, są fajne. A ile ci płacą w cda za rysowanie?


Hm, kwestia gustu. Uważam, że na poczatku rysowałem jakoś zgrabniej ;)
Ile płacą? ZA MAŁO :) (że zacytuje Elda ;))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 14:39, Marek Lenc napisał:


>
> No ostatnio coś ci wychodzi, ale nie rób se nadziejii, przecież się nimi nie zachwycam,

> po prostu lepsze od tych pierwszych, są fajne. A ile ci płacą w cda za rysowanie?

Hm, kwestia gustu. Uważam, że na poczatku rysowałem jakoś zgrabniej ;)
Ile płacą? ZA MAŁO :) (że zacytuje Elda ;))!!!

A nie możesz też pracować jako recenzent, albo coś innego jeszcze robić w CDA? Wtedy byś zarabiał więcej, chociaż coś małego, tak aby 200 stówki wpadły. A pomysł z klarą w tipso maniaku, był twój czy kogoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak płacą za mało, to trzeba się zmobilizować, narysować sporo nowych historyjek, potem do wydawcy jakiegoś i wypuścić własny bloczek niezależny od CDA ;) A potem to już z górki, kontrakt z Marvelem itd :P

PS. Że, tak się zapytam, Klara powstaje lewą, czy prawą ręką? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:54, Dominik000 napisał:

A ile ci płacą w cda za rysowanie?
A pomysł z klarą w tipso maniaku, był twój czy kogoś innego ?

Oj Dominik, Dominik... Trochę kultury ;) Nie pyta się o takie rzeczy. ;D
A tak bardziej na temat. Ostatnio totalnie rozwalił mnie komiks z Wiedźminem i jego komórką na GS-e pana Marka :D BTW Zauważyliście, że na tym forum nawet pracownicy CDP nie cieszą się takim szacunkiem/respektem jak pan Marek? Chodzi właśnie o owe "pan", a nie po prostu "ty" czy chociażby "Marek"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:54, Dominik000 napisał:


>
> >
> > No ostatnio coś ci wychodzi, ale nie rób se nadziejii, przecież się nimi nie zachwycam,

> są
> > po prostu lepsze od tych pierwszych, są fajne. A ile ci płacą w cda za rysowanie?

>
> Hm, kwestia gustu. Uważam, że na poczatku rysowałem jakoś zgrabniej ;)
> Ile płacą? ZA MAŁO :) (że zacytuje Elda ;))!!!
>
A nie możesz też pracować jako recenzent, albo coś innego jeszcze robić w CDA? Wtedy
byś zarabiał więcej, chociaż coś małego, tak aby 200 stówki wpadły. A pomysł z klarą w tipso
maniaku, był twój czy kogoś innego ?



Mam inną pracę, nie musze robić czego nie potrafię 9a recenzji nie potrafię).

Dnia 30.09.2007 o 18:54, Dominik000 napisał:

> A ile ci płacą w cda za rysowanie?
> A pomysł z klarą w tipso maniaku, był twój czy kogoś innego ?
Oj Dominik, Dominik... Trochę kultury ;) Nie pyta się o takie rzeczy. ;D
A tak bardziej na temat. Ostatnio totalnie rozwalił mnie komiks z Wiedźminem i jego komórką
na GS-e pana Marka :D BTW Zauważyliście, że na tym forum nawet pracownicy CDP nie cieszą
się takim szacunkiem/respektem jak pan Marek? Chodzi właśnie o owe "pan", a nie po prostu "ty"
czy chociażby "Marek"... :)


Chyba nikt nie może się do mnie przyzwyczaić :I Może jakaś funkcja moda? Bylbvym postrachem forum :P

Dnia 30.09.2007 o 18:54, Dominik000 napisał:

PS. Że, tak się zapytam, Klara powstaje lewą, czy prawą ręką? ;]

Jestem nieprzestawianym praworęcznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:17, Igor FCBayern napisał:

> A ile ci płacą w cda za rysowanie?
> A pomysł z klarą w tipso maniaku, był twój czy kogoś innego ?
Oj Dominik, Dominik... Trochę kultury ;) Nie pyta się o takie rzeczy. ;D
A tak bardziej na temat. Ostatnio totalnie rozwalił mnie komiks z Wiedźminem i jego komórką
na GS-e pana Marka :D BTW Zauważyliście, że na tym forum nawet pracownicy CDP nie cieszą
się takim szacunkiem/respektem jak pan Marek? Chodzi właśnie o owe "pan", a nie po prostu "ty"
czy chociażby "Marek"... :)

Co, rozmawiam z człowiekiem biznesu, mam parę pytań. Ja lubię rysować, on też, chyba mamy wspulną pasję (chyba, bo może Marek rysuje z przymusu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:51, Dominik000 napisał:

może Marek rysuje z przymusu :P

Sądząc po ilości humoru przypadającej na jeden komiks jest to raczej wątpliwe... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:51, Dominik000 napisał:

> > A ile ci płacą w cda za rysowanie?
> > A pomysł z klarą w tipso maniaku, był twój czy kogoś innego ?
> Oj Dominik, Dominik... Trochę kultury ;) Nie pyta się o takie rzeczy. ;D
> A tak bardziej na temat. Ostatnio totalnie rozwalił mnie komiks z Wiedźminem i jego komórką

> na GS-e pana Marka :D BTW Zauważyliście, że na tym forum nawet pracownicy CDP nie cieszą

> się takim szacunkiem/respektem jak pan Marek? Chodzi właśnie o owe "pan", a nie po prostu
"ty"
> czy chociażby "Marek"... :)
Co, rozmawiam z człowiekiem biznesu, mam parę pytań. Ja lubię rysować, on też, chyba
mamy wspulną pasję (chyba, bo może Marek rysuje z przymusu :P )

Hm, gdybym rysował je z przymusu, wtedy byłbym człowiekiem biznesu. Ja po prostu lubie rysować, a że czasami ktoś chce za to zapłacić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 19:51, Dominik000 napisał:

Co, rozmawiam z człowiekiem biznesu, mam parę pytań. Ja lubię rysować, on też, chyba
mamy wspulną pasję (chyba, bo może Marek rysuje z przymusu :P )


Rzeczywiście, wspulną możecie mieć... ^^''
Jednak patrząc na jego niektóre rysunki, które wprost ociekają humorem i są naprawdę oryginalne wątpię, by był to przymus. Marek/Pan Marek [(as you wish :P), (a może Mr. Lenc? xD)] łączy po prostu pasję z pracą, co daje świetne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co odkryłem ten temat. Szybkość to moje drugie imię... ;P
Cóż, moim zdaniem rysunki Marka Lenca są bardzo oryginalne i śmieszne. Oby tak dalej! ;-)

U mnie Klarę można spotkać nad łóżkiem. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 20:11, Marek Lenc napisał:


> U mnie Klarę można spotkać nad łóżkiem. ;>

Nie masz w nocy koszmarów ;)?


A gdzie tam. ;-) Dzięki Klarze mogę w końcu porządnie się wyspać- osoba wchodząca do mojego pokoju, chcąca mnie obudzić, widząc Klarę, wyskakuje przez balkon. ;-) Oczywiście to dżołk, bo przecież Klara to ładna babka. ;D

A ilu zakochanych serenady pod oknem śpiewa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ja dorośleję, czy Marek ma słabszy humor, może też popadł w rutynę, albo to ja popadłem... Ale kiedyś przeglądając te komiksy to często miałem wrażenie spadania z krzesła (wrażenia lepsze niż prawdziwy upadek - d**a nie boli :D), teraz już mnie raczej nie śmieszą. Hmmm... może też po prostu jestem zbyt mocno zafascynowany mangą :D Można kiedyś liczyć na bardziej mangową kreskę?Pamiętam, że do konkursu na stworzenie postaci na twoim blogu ktoś przysłał opis akiegoś pirata i go narysował właśnie w mangowym stylu ;]

I kiedy coś się tu ruszy? :P http://mareklenc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 23:17, tykus napisał:

Nie wiem, czy to ja dorośleję, czy Marek ma słabszy humor, może też popadł w rutynę, albo to
ja popadłem... Ale kiedyś przeglądając te komiksy to często miałem wrażenie spadania z krzesła
(wrażenia lepsze niż prawdziwy upadek - d**a nie boli :D), teraz już mnie raczej nie śmieszą.
Hmmm... może też po prostu jestem zbyt mocno zafascynowany mangą :D

To i tak długo wytrzymałeś :)
Można kiedyś liczyć na

Dnia 02.10.2007 o 23:17, tykus napisał:

bardziej mangową kreskę?

Nie po-tra-fię.
Pamiętam, że do konkursu na stworzenie postaci na twoim blogu ktoś

Dnia 02.10.2007 o 23:17, tykus napisał:

przysłał opis akiegoś pirata i go narysował właśnie w mangowym stylu ;]

Tak, snakee9.

Dnia 02.10.2007 o 23:17, tykus napisał:


I kiedy coś się tu ruszy? :P http://mareklenc.pl/

Kiedy bedzie więcej czasu, chęci, pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować