Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Ja to bym chicał, żeby cd-projekt wykupił prawa do Curse of Monkey Island. Lem sobie tągre już olał, a ta gra zasługuje na miano klasyki. Nie można jej nigdzie dostać teraz, a napewno by chodziła jak ciepłe bułeczki.

Please cd-projekt pimp my collection ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym chciał w XKN?
1.Rise of Nations
2.Colin McRae Rally 1(wiem, ze było w Nowej Extra Klasyce, ale nie zdążyłem kupić)
3.Sanitarium (nie zostało w Polsce w ogóle wydane...)
4.Juiced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, CDP mnie z torbami puści:P W samych ostatnich 2 tygodniach prawie 300 złotych na gry wydałem :P A jeszcze Neverek czeka...No na szczęście Morka mam już (w platynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mi to by się marzył World of Warcraft:D Ale to raczej narazie nie możliwe:O Fajnie by było jakby się postarali o możliwość wydania wszystkich części Age of empires, to by było piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje to: Metal Gear Solid 1 i (lub) 2, Neverhood, Battle Realms z dodatkiem Winter of the Wolf, Sanitarium. I może w odległych marzeniach Rise of Nations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:27, Bimbermistrz napisał:

Moje propozycje to: Metal Gear Solid 1 i (lub) 2, Neverhood, Battle Realms z dodatkiem Winter
of the Wolf, Sanitarium. I może w odległych marzeniach Rise of Nations.

O tak Battle Realms... Ta wspaniała gra jedynie zmarnowała się w rękach LEM-a. Wersje podstawową zakupiłem i mi się podobała i szkoda, że dodatku wogóle nie wydali. Jakby tak CDP przejęło prawa do Battle Realms to z pewnością zakupił bym sobie taką złotą edycję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do ludzi z CDP. Co się stało z grą GrandPrix 3 Geoffa Crammonda? Przecież wydawaliście ją jakieś 6 lat temu. Nie moglibyście wydać tej świetnej ścigałki w Extra Klasyce Next? Driver przecież jest, a on jest też stary. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:55, seten napisał:

DIABLO DIABLO DIABLO !!!!!!!!!! oczywiscie 1 - 2 to kicz ......

Zależy dla kogo :]

Dnia 20.08.2006 o 13:55, seten napisał:

alez to marzenie ... nieosiagalne zapewne :D

Dlaczego? Szanse może i sa niewielkie, ale zawsze. Diablo I niestety można kupić tylko w czteropaku. szkoda, bo i ja w 1 bym pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu nieosiagalne - watpie by wydali diablo w koncu to gra kasowa - jesli by dzisiaj wydali gold edycje to zapewne ludzie by sie rzucili .... wiec po prostu szkoda im stracic pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować