Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTR Online - premiera w Europie

50 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 20:02, KrisK91 napisał:

1. Nie grałem jeszcze w WoW''a.
2. PvP jest... A raczej nie ma :).


1. Jesli masz duuuzo czasu to zacznij od WoWa, a jesli nie masz az tak sporo czasu a chcesz pograc w cos podobnego do WoWa to wez LOTRO ;)
2. Gdyby bylo PvP to znacznie by to bylo atrakcyjnosc gry.. Ba, wystarczyloby gdyby dali strone Mroku (jakis Ork, Nazgulek, Troll, Barloga nie biore pod uwage). Bez tego trybu nie bardzo sie orientuje jak to bedzie wygladac jak wszyscy nabija max lvl bo:
-raidow chyba nie ma.. bo nie pojdziesz z 40 osobowym teamem zabic Saurona bo to jest zarezerwowane dla Froda
-PvP tez nie ma, a jesli te walki orkami nazwac PvP to sie znudzi po kilku dniach.

Jednym slowem nie widze przyszlosci dla tej gry... I tak jak chwistek napisal trzeba pograc co najmniej 2 miechy bo przyznam ze WoW jest naprawde nudny nabijajac do 70 lvl przynajmniej dla mnie... Biecie mobow by dostac lvl ale potem raidy z ludzmi do nocy to jest kwintesencja tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi, czemu 99% ludzi z którymi gadam w LOTRO mówi, że się przeniosło z WoW''a?
Poza tym, sam nie jestem fanem LOTR''a ani dzieł Tolkiena, ani prawie nikt z grających ludzi z którymi gadałem. Kupili tą grę, bo ma potencjał i o wiele lepsze możliwości niż WoW nawet z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 20:31, Ufo2 napisał:

To powiedz mi, czemu 99% ludzi z którymi gadam w LOTRO mówi, że się przeniosło z WoW''a?
Poza tym, sam nie jestem fanem LOTR''a ani dzieł Tolkiena, ani prawie nikt z grających ludzi
z którymi gadałem. Kupili tą grę, bo ma potencjał i o wiele lepsze możliwości niż WoW nawet
z dodatkiem.


To z iloma osobami rozmawiales w ciagu tych 10 dni?? Maksymalnie z 20 tak na powaznie bo nie wierze zebys tylko stal i pytal sie czy przeniesli sie z WoWa.. no wiec mamy 20 osob ktore sie przenioslo z WoWa i 10 milionow ktore nadal gra..
Poza tym powiem ci czemu przeniesli sie bo to nie jest zadna tajemnica.. WoW jest gra pochlaniajaca duuuzo czasu. Jesli nie masz wolnych wieczorow (przynajmniej kilka tygodniowo) to taka gra nie ma sensu i mozesz pobawic sie jedynie w PvP. WoW daje ci duzo zabawy ale duzo wymaga.


A z tym potencjalem to wyskoczyles xD Czlowieku, powiedz mi gdzie jest ten potencjal??? Czy robienie masowe questow w nieskonczonosc to jest potencjal?? Kompletny brak PvP to jest potencjal (bo nie nazwe PvP to co oni zrobili)????
Powiedz mi, bedziesz tak quescil i co potem jakj juz zrobisz wszystkie?? Koniec, nie ma dalszej zabawy, a jesli sie myle to popraw mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grze zawiodłem się strasznie. Przez te 10 dni z kumplem graliśmy dosyć dużo ale ani trochę nie poczuliśmy choćby na chwilę klimatu Władcy Pierścieni.W ogóle ta gra jest jakaś dziwna:PvP to nie wiadamo o co chodzi,jest klonem wowa,animacje są okropne,jest klonem wowa,świat jest nudny,jest klonem wowa,trzeba się zmuszać by grać dalej,no i najważniejsze.Jakim cudem?Pytam sie jakim, gra oparta na tak cudownej książce,dzieło tak wielkiego pisarza może być klonem wowa??????(nie że mam coś do wowa,bardzo go lubię ale LOTR zasługiwał na coś wybitnie nowatorskiego i ambitnego a nie po prostu kopiowanie sprawdzonych pomysłów) kto nie wierzy niech popatrzy na interfejs i system profesji choćby.Dla mnie ta gra to profanacja która z Władcą Pierścieni nie mam nic a nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie broń tak WoWa bo moim zdaniem to jakieś nadzwyczajne arcydzieło nie jest, system walki znany z D&D( nie ma interakcji wykonywania ciosów jak np w Gothicu czy Morrowindzie), questy także nudne( widziałem u kolegi bo sam nie posiadam i nie zamierzam) typu znajdź, przynies, zabij, jak dla mnie nie powstała jeszcze naprawde fajna i dobra gra cRPG, która by mogła być na abonament( bo płacenie za WoWa, gdzie jak sam powiedziałeś musisz siedzieć kupę czasu, a co za tym idzie wydać kupę kasy na abonament- bo szybko nie będziesz mieć 60, 70 lvl i chodzić na bossów, z tego co wiem to doświadczenie wolno tam leci)
Shadows of Angmar to także spam WoWa, ale w klimacie LotRa( ja lubię LotRa, ale jakoś odpycha mnie kwestia płacenia abonamentu) oraz to, że ta gra jest bardzo podobna do WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosper <-- ale ja sie zgadzam z Toba w wiekszej czesci ;)

Napisalem w innym temacie ze nabijanie do 70 lvl jest baardzo nudne i meczace a questy rzeczywiscie sa prymitywne i niespecjalnie ciekawe. Ja wychwalam wlasnie zabawe, gdy juz ten poziom osiagniesz. A arcydzielo to oczywiscie nie jest, bo dla mnie jest to gra bez wad lub prawie zadnych a nawet WoW je ma, ale jak do tej pory jest to najlepsza gra w jaka gralem.. I prosze mi wybaczyc ze bronie tej gry, ale wszystko zaczelo sie od tekstu ze WoW to syf a LOTRO to boska gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam mowi ze LotR:O nie dogoni WoW i GW? No nie jestem tego taki pewien...Tamto MMO jest juz bardzo oklepane. LotR:O podobno ma wiele nowatorskich cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 21:03, Gofer31 napisał:

Ktos tam mowi ze LotR:O nie dogoni WoW i GW? No nie jestem tego taki pewien...Tamto MMO jest
juz bardzo oklepane. LotR:O podobno ma wiele nowatorskich cech.


Słowo klucz: PODOBNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jak lubisz fabułę to możesz zagrać w Gothica 1, 2(tam jest super klimat i bez tekstów czytanych tylko wszystko mówione) albo NVN 2 też super, mimo iz to sa gry na single to są naprawde fajne i warto zagrać polecam( zresztą napisałem parę recenzji o nich na gram.pl możecie poczytać) do tego najlepszą grą z najbardziej rozbudowana fabułą w jaką kiedykolwiek grałem był Baldur''s Gate seria( po prostu super gra, dzie questy to główna część gry a walka to druga część, po za tym walki tam np ze smokami dostarczały super wrażeń i wymagały odpowiedniej taktyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 20:43, ziele2004 napisał:

Poza tym powiem ci czemu przeniesli sie bo to nie jest zadna tajemnica.. WoW jest gra pochlaniajaca
duuuzo czasu. Jesli nie masz wolnych wieczorow (przynajmniej kilka tygodniowo) to taka gra
nie ma sensu i mozesz pobawic sie jedynie w PvP. WoW daje ci duzo zabawy ale duzo wymaga.


Pozwolę się nie zgodzić. Brak czasu nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu ludzie, którzy zaczynali grę w WOWa ponad dwa lata temu, a było ich dużo, Polaków też, rzygają na samą myśl o tej grze i jest to całkowicie zrozumiałe. Jeśli ktoś zaczynał później lub dużo później, to ma może jeszcze czym się podniecać, ale ja na przykład już bym w WOWa nie zagrał nawet gdybyś mi za to płacił, bo mam tej gry dosyć. Cała filozofia. LOTRO jest w tej chwili jedyną grywalną alternatywą dla WOWa, więc teraz będzie LOTRO, na ile wystarczy - mam to gdzieś, choćby i na trzy miesiące, byle grać z przyjemnością. Wyjdzie coś lepszego, to się zmieni grę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:30, Ufo2 napisał:

WoW to syf w porównaniu do LOTRO, więc nie ma tu o czym dyskutować...
Ponad milion pre-orderów na całym świecie mówi o sobie, po za tym sam ręczę za LOTRO, gdyż
gram już od 10 dni.


WoW to syf w porownaniu do czegokolwiek, a o samym LOTRO sie nie wypowiem kompetetnie, bo tylko z drugiej reki mam info, a to nie to samo... sam nie gralem, wiec nie wiem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w tą grę kilka dni... I w sumie zapamiętałem z niej dwa jej aspekty: dziecinna, interfejs dokładnie skopiowany z WoW. Grafika jest jednak sporo lepsza od tej w WoW(a gdzie nie jest ;). Fajny natomiast jest oczywiście świat i to że zamiast "Join" wciska się "Enter Middle Earth". Ogólnie rzecz biorąc gra jest całkiem fajna, tyle próżno w niej szukać czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra zainteresowała, przyznaję. Szkoda tylko, że nie stać mnie na opłacanie abonamentu (choć niższy niż w WoWie), a kasy na jednorazowy wydatek pt. "Nieśmiertelne" konto nie sposób mi wyłożyć.

Gra jest podobno fantastyczna (już widać dodatek, Strfea MMO zaprasza ;) ).

Zostaję przy Guild Wars, czekając na GWEN i GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:41, Kris_bla napisał:

WoW to syf w porownaniu do czegokolwiek, a o samym LOTRO sie nie wypowiem kompetetnie, bo tylko
z drugiej reki mam info, a to nie to samo... sam nie gralem, wiec nie wiem ;-P


No, i to jest jedyny konkretny post na tym forum! Prawie nikt z was nie grał w LOTRO, więc nie macie o czym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:20, Ufo2 napisał:

> WoW to syf w porownaniu do czegokolwiek, a o samym LOTRO sie nie wypowiem kompetetnie,
bo tylko
> z drugiej reki mam info, a to nie to samo... sam nie gralem, wiec nie wiem ;-P

No, i to jest jedyny konkretny post na tym forum! Prawie nikt z was nie grał w LOTRO, więc
nie macie o czym mówić


Ja gralem i uwazam ze LOTRO to syf. I widzisz, tak samo konkretny post. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować