Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 ogłoszony w maju?

44 postów w tym temacie

SC2 jak najbardziej tak!! Nigdy zaden RTS tak mnie nie wciagnal jak SC...najlepsze storyline jakie kiedykolwiek widzialem- od kompa odkleic sie nie mozna bylo. A ksiazeczki oparte na podstawie SC - bajka!! Diablo w ogole mnie nie interesuje...pierwsze mialo swoj klimat i sie w to gralo a D2 moim zdaniem to porazka...ale na SC2 poczekam obowiazkowo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z moim przedmówcą w 100%. Nasuwa się jedynie pytanie jakie zmiany kontynuacja może obejmować, czy postawią na innowacje i wystawią sie na krytykę zatwardziałych fanów jedynki czy pozostaną przy sprawdzonych rozwiązaniach na nowym silniku, co również może być źle odebrane. Oczywiście najlepsze byłoby rozwiązanie pośrednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trzymam kciuki, żeby SC2 (naturalni - jeśli go w ogole zapwiedzą ;) ) był utrzymany w tym samym stylu graficznym co poprzednik. Bardzo mi się nie podobał np. styl SC: Ghost - bo był taki komiksowo-WarCraftowy właśnie - a StarCraft jest bardziej... hmm... realny? Zupełnie inny klimat.

Co do zapowiedzi - mogą zapowiedzieć zupełnie co innego :P W każdym razie Blizzard mowił, że interesuje ich też tworzenie nowych światow i ponoć mają pomysł na MMORPG nie-w-stylu-WoW. Wszystko tak naprawdę może się zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choc gry RTS już mi się tak nie podobaja jak kiedys to jednak czekam na SC2, pierwsza część była mojim pierwszym RTSem na PCta, prawie dziesieć lat temu. Tak samo przepowiadałem ostatnio, że SC2 pokaże się nie wcześniej niż w 2008 r. czyli 10 lat po premierze jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 12:11, neozeus napisał:

Tylko trzymać kciuki, aby to nie było na silniku Warcrafta III ^^ Ani niczym podobnym... to
ma być STARCRAFT :D


Amen to that :-)

Ostatnio sporo z kumplem gadalismy o SC2... jakby to teraz zrobic, ze Battlecruiser, czy Carrier w koncu nie byly malutkie jak 4 mariny, tylko tak jak na filmikach byly wielkosci miasta ;-P Jak to pogodzic z duchem walk "lawic" tych jednostek? Jakies pomysly? Bo np to z EaW, to nuda cinzka, jak walka w kosmosie jest osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie w 3D powinny być większe gdzieś tak z dwa razy lub półtora przynajmniej. W końcu do 2D to inna skala pasowała... Mogliby też np. Terran (o czym kiedyś już pisałem) rozbić na 3 różne armie: Dominion, UED i Koprulu Liberation Front (lub zamiast tego dać rasę hybryd Durana). W końcu jak kolejna część to postęp musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiedzą w tym roku, to przed końcem bieżącej dekady gotowej gry bym się nie spodziewał znając Blizzarda. Do tego jeszcze pewnie jakieś przesunięcia pewmiery będzie należy wliczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UED jako frakcja nie przejdzie Czedwik ;) Wszyscy zostali rozbici przez Kerrigan w czasie odwrotu - i nigdy nie dotarli z powrotem na Ziemię. Już bardziej widziałbym w tym miejscu rebeliantow Raynora, bo niewiele było o nim słychać nawet w Brood Warze ;)

Ale spekulacje spekulacjami - Blizzard i tak zrobi co uważa za słuszne. Lepiej poczekajmy z tym do WWI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Blizzard coś kombinuje ;) Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczyły o tym już od dłuższego czasu... Przypuszczam, że wszystko to jest bardzo możliwe i rzeczywiście za kilka tygodni czeka nas euforia ;) A później.. kto wie... może rzeczywiście Diablo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować