Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza - ogłoszenie nowej gry już w maju

118 postów w tym temacie

Wierzę, że będzie to StarCraft II - miejmy nadzieję duży lepszy od poprzedniczki.
Blizzard jak na razie nigdy nie zawiódł mych oczekiwań, teraz pewnie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko. Będę musiał uważać żeby nie dostać zawału serca :) A niedługo pewnie wszystkie fora zostaną zawalone ogromną liczbą dociekiwań, co też firma-cud może tworzyć...

A premiera pewnie, optymistycznie zakładając, w 2012 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie chodzilo o durny dodatek do durnego WoW, a o jakas nowa gre :-) Moze byc cos zupelnie nowego, albo kontynuacja StarCrafta lub Diablo... prosze niech to nie bedzie cos z WoWem zwiazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:36, Bajuj napisał:

Blizzard jak na razie nigdy nie zawiódł mych oczekiwań, teraz pewnie też tak będzie.

Ale to co teraz siedzi pod szyldem "Blizzard" to już nie prawdziwy Blizzard. Praktycznie wszyscy jego ważniejsi członkowie odeszli ze studio i założyli ArenaNet oraz Flagship Studios (Z Billem Roperem na czele!). W Blizzardzie jest teraz już tylko "młoda" gwardia - patrząc po Burning Crusade - baaardzo młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Przypomnijcie sobie jedną z ostatnich wypowiedzić przedstawiciela Blizzarda odnośnie StarCraft 2 - "nie mnie dekada(...)" a skoro w przyszłym roku StarCraft obchodzi 10-cio lecie to wszystko wskazuje, że to na 100% będzie StarCraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Starcrafta 2, ewentualnie Warcraft 4. barzdiej liczylbym na to pierwsze. Nie diablo 3 ani dodatek do WoW''a, bo te typy gier mnie nie interesują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek do WoWa już nadchodzi - bedzie nim Northrend. Jezeli chodzi o inna propozycje to wybieram Diablo bo sam kiedys dlugo w to gralem :-). A tak wogule to nie rozumiem kompletnie tych co mowia "oby nie kolejny dodatek do WoW" --> zaloze sie ze sami by blagali zeby byl nowy dodatek gdyby nie abonament, ktory i tak duzo nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to czwarta część Warcrafta. Wiem, że szanse są nikłe, ale kto wie? Na kontynuację Starcrafta też bym się nie pogniewał, tak samo na Diablo. Oby tylko nie było to nic związanego z WoW. A może coś całkiem nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie był nowy dodatek do WoWa, oby to nie był Diablo 3. Kurczę, niech to będzie Warcraft IV! Warcraft II - wielka gra, Warcraft III - wielka gra, czekam ( może i jestem naiwny ) na 4 część tej serii. W ostatecznosci niech to będzie Starcraft, ale zawsze bardziej podobał mi się świat magii i miecza niż skomputeryzowania i robotów. Trzymam kciuki, to musi byc Warcraft IV! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie? :P Nikt nie wierzył we wczorajsze plotki a jednak miałem rację, że Blizz ogłosi nową grę! :-) Jupi!

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować