Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 12:57, FerraEnzo napisał:

Taa,to powinno działac do restartu serva,cos musisz miec nie tak z serverm:p

Poradzilem sobie, wszystko ladnie cacy dziala 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie od pewnego czasu (od ponownego skonfigurowania mojej sieci szerokopasmowej) gdy odświeżam serwery to Call mi się zawiesza na amen, tak samo jest po paru minutach grania na serwerze (xfire rlzz). Testowałem PC w 3Dmarku06 miałem bardzo mało fps (15-10) a w Callu mam ~65fps a i i tak to mi się dzieje, a podczas testu nic się nie stało... Jestem zrospaczony nawet reinstalowałem winde i guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko..
Czy u kogoś również występuje ten błąd typu "Błąd DirectX" przy zmianie rozdzielczości i ustawień grafiki?
Po kliknięciu przycisku "zastosuj", gra wychodzi do Windowsa i właśnie pojawia się ten błąd, gdy klikam na ikonkę CoD 4 to gra się włącza, ale z niezapisanymi ustawieniami. Jakieś rady?

Pełna treść błędu to: "DirectX napotkał krytyczny błąd. Poszukaj rozwiązania w pliku readme."

Edit: Właśnie spróbowałem kolejny raz i tym razem zmiana ustawień się powiodła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam teraz, raczej ostatni problem ;/

Tym razem z punkbusterem gdy wlacze pama4, gdy go wlacze ustawia mi sie
/cl_maxpackets 30
/r_lodscalerigid 2

a anti-cheat z game-violations wywala mnie za to ze nie mam wartosci 100 i 1, maxpackets mam zawsze 100 a to drugie to nigdy nie ruszalem. Wpisuje niby poprawne wartosci w konsoli, ale co wlacze pama to sie resetuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22229&pid=983 :|
To nie pierwszy twój taki przypadek.
Jeśli nie przestaniesz kopiować czyichś postów to szybko pożegnasz się z tym forum, bo nie widzę absolutnie żadnego sensu trzymania na forum kogoś kto pisze posty praktycznie tylko za pomocą metody "kopiuj & wklej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To drugie to wystarczy w opcjach grafiki ustawić szczegóły modeli na NORMAL i będzie gut:).A pakiety to spróbuj wpisać w menu głównym gry za nim wejdziesz na serv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:44, Sir Myxir napisał:

ej mam pytanko kolega mi mówił ze na patchu 1.4 mozna grac z kolega przez neta kampanie.
Wie ktos moze cos o tym??

Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:54, Sir Myxir napisał:

mówił ze na patch przy robieniu gry na internecie jest multi campaing

Są różne tryby gry w mutli wymagające współpracy, ale nie można przejść kampanii wespół z kolegami. Żaden patch nie dodaje takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam którym LKM-em i z czym najlepiej się heady strzela?:P M249 SAW z ACOG sprawdza się nie najgorzej, acz nie wiem, czy to do headów najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłem się trybem arcade w CoD4 i jak to w trybach arcade bywa, kręciłem jak najwyższe wyniki. Jednak jak się biegnie samemu, to w końcu traci się chęć do bycia coraz lepszym zatem zapraszam do zawodów.

Mój aktualny rekord na pełnym wyzwaniu to 3091080 punktów (zaprawiony w boju - jakby co - notowałem sobie wyniki poszczególnych misji więc będzie można porównać na którym okrążeniu kto ile stracił).

Na pojedynczych poziomach też mam kilka ciekawych wyników (ale nie wszędzie) tylko nie będę zarzucał danymi jak nie ma kto ich odebrać - pojawią się konkurenci to sie pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować