Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 13:11, WorldWar3PL napisał:

No i kurka wodna mam problem.
Jestem w Chernobylu, już po strzelaniu do Zakhaeva. McMillan karze wybrać najlepszą pozycję
do strzelania i rozstawić nieco claymore''ów. Jakieś propozycje co do pozycji strzeleckiej?
Gram na Hardened (czy jak tam się nazywa przedostatni poziom trudności) i szczerze mówiąc
jest ciut ciężko :) Sam na początek zdecydowałem się na pozycję pod młynem, ale później
jestem otoczony ze wszystkich stron.


Idź za samochodziki. Dojdź do drzewa przy którym jest trochę promieniowania, ale nie jest ono szkodliwe. Ja przeszedłem tą misję na veteranie, łato też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:37, Tomicha napisał:

Idź za samochodziki. Dojdź do drzewa przy którym jest trochę promieniowania, ale nie
jest ono szkodliwe. Ja przeszedłem tą misję na veteranie, łato też nie było.

Sam zdołałem tam dojść (szukając rozpaczliwie miejsca ukrycia) - świetne miejsce, niemal nikt tam nie przychodzi, można spokojnie strzelać. Dzięki mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

Sam zdołałem tam dojść (szukając rozpaczliwie miejsca ukrycia) - świetne miejsce, niemal
nikt tam nie przychodzi, można spokojnie strzelać. Dzięki mimo wszystko :)

Ja kampiłem w jeszcze trochę innym miejscu. Mianowicie lada przy samochodzikach - ustawić przed sobą claye, położyć się na ladzie i wrogowie sami wbiegają ci pod lufę ;) Granat nawet jak wleci to cię nie zabije (2 razy chyba mi sie zdarzyło że krytyka miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na weteranie robię tak:

- rozstawiam większość min - po jednej przy każdym samochodzie (większe bum - więcej punktów), pozostałe tak, bym słyszał jak będą mnie okrążać (co raczej jest nieuniknione - patrz dalej)
- potem rozrzucam wszystkie C4 tak, by w momencie gdy przyleci śmigłowiec oczyścić sobie drogę do MacMillana
- w trakcie pierwszej fazy: do momentu, w którym nadlatują śmigłowce, staram się wytrwać leżąc bądź kucając na diabelskim młynie - jeżeli nie uda mi się utrzymać mośków na dystans (o czym powiadomią mnie miny) to ewakuuję się za podwyższenie, na którym stoją samochodziki i ustawiam się na rogu tak, by patrzeć na młyn.
- w trakcie desantu doświadczam pauzy w dostarczaniu mięsa armatniego więc wysuwam się tak, by zestrzelić tych co schodzą z lin - za ustrzelenie ich w tym momencie są dodatkowe punkty, potem wycofuję się za podwyższenie i pozostaję tam do przylotu śmigłowca. Detonacja, speedrun do MacMillana i delektowanie się nieśmiertelnością.

Aktualny rekord - 153975 pkt. (zaprawiony w boju - pełna lista wyników na gramsajcie, zachęcam do współzawodnictwa). Da się ugrać trochę więcej (o ile około 250.000 podpada pod pojęcie "trochę") ale trzeba się wykazać zerową ilością zgonów na weteranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam problem, a mianowicie:
Pierwsza misja 2 aktu , ostatni dom i nie wiem jak do niego wejść . próbowałem śmigłowiec a ile magazynków straciłem z nadzieja ze uda się zniszczyć drzwi. Jeszcze próbowałem ściągnąć drabinę ale to na nic tak samo jak próbowanie wskoczyć na daszek przy wejściu... Pomoże ktoś ?

Jeżeli nie możesz włączyć gry bo wyskakuje ci błąd spróbuj wejść w folder gry, a potem w "Miles" a następnie zmień nazwę pliku mssmp3.asi na dowolną inną( no np. mssmp3.bak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 11:39, no-to-gramy napisał:

Pierwsza misja 2 aktu , ostatni dom i nie wiem jak do niego wejść.

Widać nie jest jednak ostatni. Pozostałe dwie możliwości to:
a) zawieszka skryptu - sugerowany restart misji
b) porucznik gdzieś się zapodział, co w zasadzie sprowadza się do punktu a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo Call of duty 4 i działa płynnie tylko gra powyłączała większość ustawień graficznych. Czy pełna wersja też powinna w tedy działać płynnie? Mój komputer Athlon XP 1,8 GhZ, Radeon X800 GTO 256MB, ! GB Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest po to, by sprawdzić jak gra będzie chodzić na Twoim sprzęcie. Skoro demko chodzi dobrze, to i pełna wersja również powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi np. demo chodziło słabiutko, strasznie narzekałem na optymalizację. Pełna wersja już jak złoto, o ile demo w 800x600 i średnie detale, to pełna 1440x900 i wszystko na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:02, mikal15 napisał:

A mi np. demo chodziło słabiutko, strasznie narzekałem na optymalizację. Pełna wersja
już jak złoto, o ile demo w 800x600 i średnie detale, to pełna 1440x900 i wszystko na
full.


Mi chodzi CoD 4 na pełnych detalach w 1024x1280. Grywalność tej gry stoi naprawdę na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś powiedziec dlaczego mi gra sie zacina (w multi na najniższych) skoro wymagania sprzętowe mój komp spełnia... (core2 2GHz, 2GB Ram, 7900gs 256mb, miejsce na dysku oczywiscie jest:)) i czy reinstal gry pomoże... please!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:28, Jabolowy napisał:

czy mógłby mi ktoś powiedziec dlaczego mi gra sie zacina (w multi na najniższych) skoro
wymagania sprzętowe mój komp spełnia... (core2 2GHz, 2GB Ram, 7900gs 256mb, miejsce na
dysku oczywiscie jest:)) i czy reinstal gry pomoże... please!!

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszy DX. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem jaka jest najlepsza broń na HC :) MP44. Na początku myślałem, że to jest niecelne badziewie. Teraz się przekonałem co do jego mocy. Broń ta zabija za, najczęściej, jednym strzałem. Bardzo łatwo strzela się nią headshot''y. W 2 dni zaliczyłem Eksperta III. W dodatku fajnie wygląda, choć troszkę dziwnie w porównaniu do np. G36C. Jeszcze z kamuflażem cyfrowym to w ogóle bajka :) Przypominają się stare dobre czasy gry w CoD 1. Polecam tę broń każdemu, kto chce spróbować czegoś nowego :]

Ja osobiście mam tę broń w takim oto secie :

MP44
Desert Eagle
Bandolier
Podwójny Strzał ( minimalizuję największą wadę tej broni )
Głębokie Uderzenie

Każda gra takim zestawem to dużo emocji i satysfakcji, ponieważ MP44 nie jest bronią, którą łatwo opanować. Dziś nawet ktoś na serwie zapytał jak ja mogę grać z taką słabą bronią. Nawet nie odpowiedziałem, ale w głebi ducha czułem się wyróżniony. II WŚ rlz :) ( pod względem broni ofc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LuQeMaStEr - Ja właściwie wymiatam Ak47 lub Snajperką (tą pierwsza nie pamietam jak się nazywa) i Mp5 z tłumikiem. Ak jest bez żadnych dodatków (oprócz barw bojowych ). Snajperka (i strój maskujący") jest dobrym połączeniem z mp5. A co do MP44 to jak dla mnie niezła broń ale nie najlepsza (niestety w CoD2 wymiata o wiele bardziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:30, gitarka napisał:

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszy DX. Powinno pomóc.


Ściągnąłem, pomogło, ale jeszcze troszke sie zacina i w zasadzie i tak sie nie da grac:/
moze jeszcze jest jakas opcja zredukowania zawiech?? jak ktos wie to bardzo prosze zeby napisal...
(moze w opcjach jest jakas opcja ktora bardzo obciąża karte graficzną albo procka...)

Ps. ale najbardziej mnie to dziwi ze mam sprzęt dobry do grania w cod4 wg. opisu na opakowaniu i w singlu nic sie nie tnie nawet na najwyższych a jak włącze multi to sa zawiechy...:/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować