Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Qrde ale peszek. Zauważyłem że mam lekko połamaną płyte z CoD 4 :|. Co prawda pęknięcie jest od środka na zewnątrz i tylko pół centymetra. Grać się gra bez problemu ale co się stanie jak mi pęknie. trzeba się ostrożnie obchodzić z płytką, szkoda że CoD 4 nie ma dożywotniej gwarancji jak gry CDP. Czy CoD 4 tez sobie mogę wymienić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:08, kolektor napisał:

A ja do MP44 się nie mogę przekonać ;P Celność trochę zwalona jest imo. Z karabinów szturmowych
nie lubię właśnie MP44 i M14 :) Z resztą można lecieć na Berlin ;)

mp44 jest mega super celny tylko trzeba umiec celowac, zabija jednym strzalem jak g3, kula leci tam gdzie celujesz, no i praktycznie nie ma takiego czegoś jak odrzut. Można celować strzelajac z punktu do punktu i kule poleca tam gdzie celujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:19, Araondoion napisał:

Wiesz, moglbys po prostu sciagnac gre. CD-key wlasny masz, wiec bedzie to po prostu kopia
zapasowa ;)


W sumie to tak ale póki gra działa to spox. A jak już nie bedzie to chyba kupie nową. Gra jest wspaniała, w multi daje ostro czadu :D Dobrze że cena nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:56, kolektor napisał:

> Powiedzmy. Po prostu jakiś karabin powtarzalny :]
Ew. można do R700 dodać ACOG :P No ale efekt nie ten sam, wiem o co ci biega. Co do p90
to moim zdaniem jeśli na serwie nie jest zakazane, to wcale nie jest n00berskie :P Sry,
ale już wolę grać z P90 niż z męczennikiem xD Po drugie, na normalu p90 wcale nie jest
takie śmiercionośne jak się wydaje :P Na średni/dalszy dystans z Ak nie ma szans :P

Na średni dystans najlepsze są M16 i M4, AK nie ma szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 22:24, Kerigun napisał:

W sumie to tak ale póki gra działa to spox. A jak już nie bedzie to chyba kupie nową.
Gra jest wspaniała, w multi daje ostro czadu :D Dobrze że cena nie jest wysoka.

nie rozumiem po co kupowac nową. Strata Twoich pieniedzy. Masz oryginalne pudelko, gre. Masz cd-key. No chyba, ze chcesz sobie pocheatowac, to wtedy Cie zbanuja i zawsze bedziesz mial druga wersje gry ;p To nic zlego sciagnac gre i zrobic z niej kopie zapasowa (nagrac sobie na plytke)

azur65
>Na średni dystans najlepsze są M16 i M4, AK nie ma szans :D

ak47 to bron uniwersalna na kazdy tryb. na normal jedyna najsensowniejsza imo z racji wiekszych obrazen. Ile potrzeba kul by kogos zabic strzelajac z ak47 strzelajac w klate - 3, z M4 zdaje sie 5, zaloz sobie tlumik do M4 to w ogole na normalu nie pograsz. Dla mnie normal bez pama4 nie istnieje. Bo to bieda z nedza ;)

bronie na normal - ak47, ak74u, mp5 IMO ;) bez tlumikow, z moca obalajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:04, azur65 napisał:

Na średni dystans najlepsze są M16 i M4, AK nie ma szans :D

Hahaha. Tu mnie rozbawiłeś. AK bez żadnego dodatku, typu tłumik, kolimator, ACOG na dystans jest bardzo dobre. Moim zdaniem lepsze niż M4. Trzeba po prostu się umieć nim posługiwać :P Mi na początku też nie szło z AK, teraz całkiem,całkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 22:08, kolektor napisał:

A ja do MP44 się nie mogę przekonać ;P Celność trochę zwalona jest imo. Z karabinów szturmowych
nie lubię właśnie MP44 i M14 :) Z resztą można lecieć na Berlin ;)


O, ja właśnie uwielbiam M14, tak z tego ładnie heady wchodzą, że szok :D

@Araondoinon
Lepiej nie namawiaj do piractwa, bo może się to źle szkończyć jeśli zauważy to modek. Mimo iż ktoś posiada oryginalną płytkę (czyli swoją kopię gry) CD-key oryginalny itp, nie może ściągnąć gry z netu, ponieważ ściąga kopię należącą do kogoś innego, czyli jest to de facto piractwo. Nie ja to wymyśliłem, ale tak jest, więc przyjacielsko Cię ostrzegam :)

Co do m4 z tłumikiem - imho to jest coś boskiego - rewelacyjna celność, praktycznie zero odrzutu, a że trzeba w porównaniu do AK wpakować dodatowe 1/2 kule niespecjalnie przeszkadza, choć sam teraz latam z AK47. Trza mieć skilla ;p Poza tym ogólnie uwielbiam tłumiki, no ale mało ostatnio gram na publikach, bo tam jest beznadziejne, praktycznie tylko klanówki 5vs5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

O, ja właśnie uwielbiam M14, tak z tego ładnie heady wchodzą, że szok :D

Ja z jednostrzałowców wolę G3 ;) W M14 wkurza mnie odrzut :P

Dnia 17.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

@Araondoinon
Lepiej nie namawiaj do piractwa, bo może się to źle szkończyć jeśli zauważy to modek.
Mimo iż ktoś posiada oryginalną płytkę (czyli swoją kopię gry) CD-key oryginalny itp,
nie może ściągnąć gry z netu, ponieważ ściąga kopię należącą do kogoś innego, czyli jest
to de facto piractwo. Nie ja to wymyśliłem, ale tak jest, więc przyjacielsko Cię ostrzegam
:)

Z tego co ja słyszałem, to nie jest to piractwo ... No ale może się mylę. Nawet na tych wszystkich stronkach osiolka, konia (:)) itp. pisze "nie ściągaj jeśli nie masz oryginalnej kopii" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa mega-broń odkryta. G3 z acogiem i perkami na przebijanie i obrażenia - najbardziej mobilna snajperka zabijająca z mapy nawet przez dwie ściany. A do pomieszczeń desert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

@Araondoinon
Lepiej nie namawiaj do piractwa, bo może się to źle szkończyć jeśli zauważy to modek.
Mimo iż ktoś posiada oryginalną płytkę (czyli swoją kopię gry) CD-key oryginalny itp,
nie może ściągnąć gry z netu, ponieważ ściąga kopię należącą do kogoś innego, czyli jest
to de facto piractwo. Nie ja to wymyśliłem, ale tak jest, więc przyjacielsko Cię ostrzegam
:)

to wynika z niewiedzy, a nie z checi namawiania do piractwa, ja tam mam w stanie idealnym, bo plytki w sumie nei uzywalem ;P Nie jestem pewien czy to prawda co mowisz, jak stwierdzisz kogo jest kopia bez cd-keya? ;)

Dnia 17.04.2008 o 16:33, Outlander-pro napisał:

Co do m4 z tłumikiem - imho to jest coś boskiego - rewelacyjna celność, praktycznie zero
odrzutu, a że trzeba w porównaniu do AK wpakować dodatowe 1/2 kule niespecjalnie przeszkadza,
choć sam teraz latam z AK47. Trza mieć skilla ;p Poza tym ogólnie uwielbiam tłumiki,
no ale mało ostatnio gram na publikach, bo tam jest beznadziejne, praktycznie tylko klanówki
5vs5 ;]

na normalu to robi spora roznice. Na normalu potrzeba 4-5 kul z M4 by kogos zabic z tego bez tlumika. Z tlumikiem wiecej. Akurat do M4 tlumik jest niepotrzebny, lepszy kolimator, ta bron sama w sobie nie posiada w sumie odrzutu. Tlumiki na klanowki na normalu rowniez odradzam ;) pokazujesz sie na mapce moze na sekunde gdy strzekasz bez tlumika. Na HC ogolnie raczej M4 lepsze. Ja skilluje AK, by wlasnie ta bronia najlepiej zabijac ;)

g3- tylko i wylacznie tlumik, ACOG to fail, celujesz w glowe - nie trafiasz itp. Perk na przebijanie - ogolnie uwazam za glupi i denerwujacy ;) G3 najlepsze tlumikiem i nic tego nie zmieni. ACOG jest zle w kazdej masci. Najlepiej chyba dziala ACOG przy ak47, ale tez fail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukasz11111 -> prawdopodobnie wina ze strony serwa!!
Araondoion -> co do m4 z tłumikiem na normal to sie zgodzę lepiej już ak47 perkami damage + przebijanie ścian a dodatek to celownik laserowy lub ACOG i wtedy na góra 2 - 3 strzały bierze!!
Sephirath ->także nie jestem zwolennikiem m14 ale g3 używam głównie z celownikiem laserowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:57, Numenpl napisał:

Araondoion -> co do m4 z tłumikiem na normal to sie zgodzę lepiej już ak47 perkami
damage + przebijanie ścian a dodatek to celownik laserowy lub ACOG i wtedy na góra 2
- 3 strzały bierze!!

staram sie nie uzywac przebijania scian, bo samego mnie denerwuje skanowanie przez sciany ;) gram na podstawowym ak47 bo to chyba najlepszy podstawowy w grze, na pam4 acog po prostu nie ma (ktory swoja droga jest do kitu), a kolimatora rowniez czasem nie ma, ale lepiej sie strzela z ak47 na podstawowym celowniku ;) na normalu 3 strzaly w klate = dead, 2 strzaly w glowe = dead, taka kalkulacja ;) z tlumikiem 4 kule ;)

Dnia 17.04.2008 o 18:57, Numenpl napisał:

Sephirath ->także nie jestem zwolennikiem m14 ale g3 używam głównie z celownikiem
laserowym!!

no i niepotrzebnie, odrzut troche jest, no i halasujesz i widac Cie na mapie, sprobuj z tlumikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 14:54, kolektor napisał:

Hahaha. Tu mnie rozbawiłeś. AK bez żadnego dodatku, typu tłumik, kolimator, ACOG na dystans
jest bardzo dobre. Moim zdaniem lepsze niż M4. Trzeba po prostu się umieć nim posługiwać
:P Mi na początku też nie szło z AK, teraz całkiem,całkiem :P

Ma za duży odrzut, można tym grać ale M4 jest szybsze. A M16 zastrzeliłem w pojedynku snajpera z połowy Countdowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 18:16, Sephirath napisał:

Nowa mega-broń odkryta. G3 z acogiem i perkami na przebijanie i obrażenia - najbardziej
mobilna snajperka zabijająca z mapy nawet przez dwie ściany. A do pomieszczeń desert.

Ja Deserta przestałem lubić, teraz Colt + tłumik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:26, azur65 napisał:

Ma za duży odrzut, można tym grać ale M4 jest szybsze. A M16 zastrzeliłem w pojedynku
snajpera z połowy Countdowna.


a ja zabilem ak74u z z drugiego konca mapy na overgrownie i o niczym to nie swiadczy ;) a M16 na dalekie odleglosci jest dobre samo w sobie ;p M4 ma za male obrazenia i trzeba walic spreyem. Z ak47 na chwilke przycisne LPM i dead ;)

PS> piszcie czy mowicie o normalu czy HC bo sie gubie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:38, Araondoion napisał:

a ja zabilem ak74u z z drugiego konca mapy na overgrownie i o niczym to nie swiadczy
;) a M16 na dalekie odleglosci jest dobre samo w sobie ;p M4 ma za male obrazenia i trzeba
walic spreyem. Z ak47 na chwilke przycisne LPM i dead ;)

Z mocą obalającą nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować