Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 16:00, Rosomk napisał:

> > > Ile masz marszałków w kraju ?
> > > A co jak by ci takich tysiąc pięćset biegało ?? miło nie... ?
> > Niby racja.Ale generałow biegających z karabinami też nie ma.
> no ja pochwalic sie moge mam juz komandor 55 level hehe :D
Ja też.

A kto z was ma zlotego deserta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:18, Numenpl napisał:

chyba prawie wszyscy którzy udzielają sie na forum od ostatnich 40 stron!!XD

Popieram.pełno jest ludzi z 55.dośc łatwo go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:50, Rosomk napisał:

Popieram.pełno jest ludzi z 55.dośc łatwo go zdobyć.


Zdecydowanie za łatwo. Sam robiłem to 3 razy tylko dlatego, że chciałem jeszcze raz cieszyć się z kolejnych unlocków. Dużo lepiej jest na przykład w Battlefield 2 - tam na ostatnie tytuły czeka się naprawdę długo.

A ja tak w ramach wspomnień przypomniałem sobie multi CoD2 - i cały czas mam to samo uczucie, że w czwórce bronie są przeraźliwie mało fajne. Nie ma mojego ukochanego thompsona, nie ma garanda (a może Garanda?), snajperki są beznadziejne - nie to, co ich odpowiedniki w poprzedniczce. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:58, DJ Szlafrok napisał:

A ja tak w ramach wspomnień przypomniałem sobie multi CoD2 - i cały czas mam to samo
uczucie, że w czwórce bronie są przeraźliwie mało fajne. Nie ma mojego ukochanego thompsona,
nie ma garanda (a może Garanda?), snajperki są beznadziejne - nie to, co ich odpowiedniki
w poprzedniczce. Szkoda...

Ja z kolei w ramach odświeżenia dwójki zainstalowałem i zacząłem grać trochę w multi, bo przed CoDem 4 w sumie żadna gra - włącznie z CoD2 - nie wciągnęła mnie na szczególnie długi czas w tryb sieciowy.

Powiem szczerze, że gra się świetnie. Znalazłem kilka serwerów snajperskich (bo preferuję taką zabawę) i kilka świetnych rifle only. Zgodzę się z Tobą, że po kontakcie z CoD2 snajperki z czwórki - szczególnie te półautomatyczne - to pomyłka. Mecz z ludźmi, którzy posługują się Dragunovem czy Barretem to jakaś pomieszanie z poplątaniem. Niby serwer snipe only, a co chwilę słychać serie bum-bum-bum. Widać, że kolesiom brakuje jednak automatów i przenoszą niezdrowe zachowania na dość specjalistyczne serwery. Tylko po co ładować się na serwer snipe only jeśli chce się tak grać?

Dlatego ostatnio przeniosłem się na CoD2. Co prawda gra na normalnych serwerach ze wspomnianymi przez Ciebie Thompsonami czy Garandami to dla mnie równa pomyłka co półautomatyczne snajperki w CoD4, ale za to jeśli idzie snajpy czy strzelby to klimat jest rewelacyjny. Nie ma przegięć. Jedyna wada była taka, że trochę trwało zanim zacząłem dobijać do pierwszej dziesiątki czy piątki w statsach (bo póki co raz wygrałem mecz :)). Na tych serwach są już niemal sami rzeźnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:09, Melchah napisał:

Dlatego ostatnio przeniosłem się na CoD2. Co prawda gra na normalnych serwerach ze wspomnianymi
przez Ciebie Thompsonami czy Garandami to dla mnie równa pomyłka co półautomatyczne snajperki
w CoD4, ale za to jeśli idzie snajpy czy strzelby to klimat jest rewelacyjny. Nie ma
przegięć. Jedyna wada była taka, że trochę trwało zanim zacząłem dobijać do pierwszej
dziesiątki czy piątki w statsach (bo póki co raz wygrałem mecz :)). Na tych serwach są
już niemal sami rzeźnicy :)


Ooo taak. Ja również dostałem małego szoku, gdy okazałem się niemal chłopcem do bicia. ;-) No, ale powoli wracam do dawnej formy...

Jeśli chodzi o broń nie samopowtarzalną typu thompson, mp44, zauważalnie szybciej zabija się przeciwników, aniżeli w CoD4, a headshoty lecą jakby same. Troszkę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:58, DJ Szlafrok napisał:

> Popieram.pełno jest ludzi z 55.dośc łatwo go zdobyć.

Zdecydowanie za łatwo. Sam robiłem to 3 razy tylko dlatego, że chciałem jeszcze raz cieszyć
się z kolejnych unlocków. Dużo lepiej jest na przykład w Battlefield 2 - tam na ostatnie
tytuły czeka się naprawdę długo.

A ja tak w ramach wspomnień przypomniałem sobie multi CoD2 - i cały czas mam to samo
uczucie, że w czwórce bronie są przeraźliwie mało fajne. Nie ma mojego ukochanego thompsona,
nie ma garanda (a może Garanda?), snajperki są beznadziejne - nie to, co ich odpowiedniki
w poprzedniczce. Szkoda...

No,rzeczywiście w BF 2 jest to zrobione lepiej.Właśnie w niego gram. Na początku sie zdziwiłem,że zeby zostać starszym szeregowym musiałem grać 2 dni. W CoD w 2 dni można mieć porucznika. a w BFie po tygodniu mam dopiero kaprala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 23:13, Piter Fersin napisał:

A jakie masz łącze internetowe moze to nie sa zwiechy tylko lagi zwyczajne ???


jak juz pisalem, mam neo 512...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie. Dlaczego na niektórych serwach pingi u wszystkich graczy wynoszą 999 ? Czy jest to jakiś błąd, czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 23:42, LuQeMaStEr napisał:

Mam do was takie pytanie. Dlaczego na niektórych serwach pingi u wszystkich graczy wynoszą
999 ? Czy jest to jakiś błąd, czy coś ?

Albo chwilowy błąd albo poprostu mają po uruchamiane gg, skypy, tleny, bitcomety i inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 23:42, LuQeMaStEr napisał:

Mam do was takie pytanie. Dlaczego na niektórych serwach pingi u wszystkich graczy wynoszą
999 ? Czy jest to jakiś błąd, czy coś ?



błąd serwera, z tego co zauważyłem występuje głównie na scrakowanych serwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A jakie polecacie perki do RPD na HC, bo mam zamiar z tym klasę zrobić, ale nie orientuje się w LKMach.
A no i jeszcze jak by ktoś powiedział jakie perki do M16 bym był wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 09:27, Falconer napisał:

Warto kupić grę za 99zł?



Że CoDa? no to jeśli lubisz multi no to jak najbardziej, bo single jest krótki, ale multi jest super Więc moją odpowiedzią jest Tak
PS t nie kosztuje 99zł można to znaleźć za 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 10:04, Falconer napisał:

Hm... No tak. Ale bardziej mi zależy na singlu...


Jeśli zależy Ci na singlu, to zwyczajnie nie warto - jest za krótki, mimo swojej... fajności.

@Trutututu

Dnia 13.04.2008 o 10:04, Falconer napisał:

A no i jeszcze jak by ktoś powiedział jakie perki do M16 bym był wdzięczny.


Moc obalająca, Bandolier, Głębokie uderzenie/Pewne celowanie - taki zestaw sprawia, że jedna seria (3 pociski) zabija od razu każdego przeciwnika. Oczywiście, im dalszy dystans, tym jest ta skuteczność mniejsza, ale tak ma każda broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować