Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

mam pytanko. myslelismy by uruchomic serwer publiczny, troche inny niz reszta. Lecz by wypromowac serwer to nei prosta sprawa.

-16 osob - S&D only
-nierankingowy (nie nalicza fragow i zgonow achivmentw itp)
-na pam4 hardcore - z tym, ze pama4 w ogole nie bedzie widac, tylko posluzy do wylaczenia/wlaczenia paru rzeczy, praktycznie zwykly HC tylko odgornie wylaczone niektore rzeczy.
-wylaczone heli
-wylaczone denerwujace perki: last stand, martyr, wybuch soniczny, 3x nady
-bez p90
-bez granatnikow
-staralibysmy sie by zachowano kulture, nie cheatowano na serwie.
-bylby streamowany przez jakis anti-cheat, pewnie pbbans

oczywiscie bysmy stworzyli dzial, gdzie gracze by dawali sugestie. Jak myslicie bylby popyt czy stalby ppusty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebralibyście cała przyjemność, S&D onlyy? czemu tylko S&D , granatniki moge zrozumień, ale wyłączene heli i pktów to głupota, wyłączenie perków to też głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 07:03, Xanas napisał:

Odebralibyście cała przyjemność, S&D onlyy? czemu tylko S&D , granatniki moge zrozumień,
ale wyłączene heli i pktów to głupota, wyłączenie perków to też głupota...


Ale nie wyłączenie perków wszystkich :P Tylko tych bardziej wkurzających, które opisał High :) IMO będzie dużo graczy, bo właśnie servery z PAM są oblegane :) A jest ich naprawdę małooo. Heli to nie głupota.. jest to jedna z imo najbardziej wkurzających rzeczy w CoD''ie :P. Czemu S&D? Bo to jest jedyny imho taki "poważny" tryb :P No i to właściwie tyle ode mnie :) Jakby ktoś miał dla nas rady, porady. To z chęcią wysłuchamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

mam pytanko. myslelismy by uruchomic serwer publiczny, troche inny niz reszta. Lecz by
wypromowac serwer to nei prosta sprawa.

-16 osob - S&D only

No to może być

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-nierankingowy (nie nalicza fragow i zgonow achivmentw itp)

Też nie ch sobie będzie

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-na pam4 hardcore - z tym, ze pama4 w ogole nie bedzie widac, tylko posluzy do wylaczenia/wlaczenia
paru rzeczy, praktycznie zwykly HC tylko odgornie wylaczone niektore rzeczy.
-wylaczone heli

Ło to na pewno

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-wylaczone denerwujace perki: last stand, martyr, wybuch soniczny, 3x nady

3x nady to sa granaty? jeśli tak to głupi pomysł (chociaż na S&D jest wkurzające)

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-bez p90

No zgadzam się

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-bez granatnikow

Na S&D to dobrze by było

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-staralibysmy sie by zachowano kulture, nie cheatowano na serwie.

...

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:

-bylby streamowany przez jakis anti-cheat, pewnie pbbans

...

Dnia 14.04.2008 o 21:22, Araondoion napisał:


oczywiscie bysmy stworzyli dzial, gdzie gracze by dawali sugestie. Jak myslicie bylby
popyt czy stalby ppusty? ;)



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bede mial ludzi ktorzy beda dbali o porzadek, nie pozwolimy by bluzgane od tak sobie na naszym serwie- ostrzezenie, kick, ban. Cheatowanie na pewno nie bedzie mile widziane, zauwazzone - ban.

Zdecydowalem po prostu pokazać wam jak to wygląda:

=F2F= PAM4 HC Server
IP: 193.33.177.182:28960 Hasło: 123

PROSIMY NIE PRZEKLINAĆ!

Jest to na naszym serwerze prywatnym meczowym. Nie sposób było wszystko skonfigurować, na nowym serwie oczywiście zostanie wszystko dopracowane. Na razie jest to w fazie TESTOWEJ.

Cechy:
-Serwer łączący zalety HC i PAM4 - wyłączone tak bardzo irytujące nas perki i ustawienia. Ale w sumie dalej wszystko wygląda identycznie jak HC.
-16 osób - powyżej już robi sie bardzo tłoczno.
-S&D Only - najlepszy tryb w grze (ewentualnie dałoby sie jakiś Sabotaż czy TDM - szczerze nie chciałbym)
-PAM4
-Hardcore
-Nierankingowy

-Friendly Fire włączone
-brak Heli - bardzo denerwująca rzecz (uav włączone, naloty w kwestii rozważań, przy takiej ilości osób nie powinny być szkodliwe)
-brak acog - dostępne tylko w snajperkach.
-brak granatników
-brak p90 - dla mnie ludzie mogą sobie tym grać, ja nie używam - ale większość będzie przeciw.

-1 grupa perków: brak 3x granaty błyskowe i odłamkowe, w celu uniknięcia spamu. - do rozstrzygnięcia.
-2 grupa perków: brak niszczyciela i wybuchu sonicznego.
-3 grupa perków: brak męczennika i ostatniego bastionu.

-prawdopodobnie udostępnilibyśmy kanał publiczny na TS, wtedy z graczy robi się fajna paczka.

PS> chyba zapomnialem o czymś, po prostu sprawdzcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:30, Xanas napisał:

i tak bym nie grał bo nie lubie S&D :p wychowałem się na quake 3 arena :p

no coz ja wole bardziej cos w stylu meczy niz wlasnie q3. S&D bardzo lubie, TDM jest dla mnie bezsensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 11:48, Araondoion napisał:

/.../

No offence, ale wyłączyliście praktycznie wszystko. Rozumiem brak męczennika - ależ oczywiście, to irytujący perk. Podobnie z samymi granatnikami, ale dalej już przesadzacie. Ostatni bastion, niszczyciel i wybuch soniczny wymagają skilla, wspomagają go tylko - samemu nic nie zdziałają. Przy tak małej ilości osób ograniczenie granatów to także bzdura, bo nie zostaje już nic. P90 - sorry, ale ktoś tu chyba ma kompleksy.

Bzdura panowie, bo silicie sie na udawanie skillowskiego serwera, a wrzucacie wkurzający hardcore, który jest w 80% szczęściem i fajnym pingiem... I 16 osób? Jak nie będziecie tego nikomu wynajmować, to popularności zbyt wielkiej nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widze, ze offence jest. Wylaczylem to co imo wiekszosc krytykuje. Sam napisalem, ze dla mnie p90 moze byc (wiec moze czytaj uwazniej? wiekszosc krytykuje dlatego - brak). Gram na normalach i hardcore. Normal bez pam4 to juz w ogole syf i zalamka. Hardcore jest dosc ok, normal jest dosc skopany.

bardzo malo imo zostalo wylaczone.
Ostatni bastion - taa wymaga ogromnego skilla... na normalu to moze ale na HC z pewnoscia nie i raczej wkurza.
Niszczyciel - zostalo mi to tak doradzone dla mnie moze byc
Wybuch soniczny chyba wlacze - bo skoro nei ma granatnikow, to bedziew szystko ok.
granaty, spam nadów: kazdy bierze 3x odlamkowy, daje nam to imponujaca liczbe 24 granatow na druzyne. super.

Hardcore jest fajny, na tym serwie wywalilem tez hit icony czyli nie widac gdy sie trafia kogos, zatem wyeliminuje w taki sposob skanowanie scian.

nie sile sie na udawanie skillowskiego serwa, ma byc z zachowaniem 4fun. Pro graja w ogole bez perkow przeca nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:33, Araondoion napisał:

Hardcore jest dosc ok, normal jest dosc skopany.

To najwyraźniej pan ma szybkie łącze.

Dnia 15.04.2008 o 17:33, Araondoion napisał:

Niszczyciel - zostalo mi to tak doradzone dla mnie moze byc

Właśnie podstawowy błąd, nie trzeba myśleć o swoich upodobaniach, tylko temu jak tu podbić liczbę osób grających na serwerze.

Dnia 15.04.2008 o 17:33, Araondoion napisał:

Wybuch soniczny chyba wlacze - bo skoro nei ma granatnikow, to bedziew szystko ok.
granaty, spam nadów: kazdy bierze 3x odlamkowy, daje nam to imponujaca liczbe 24 granatow
na druzyne. super.

Dodając do tego, że na hardcore ze spamem granatów spotykam się tylko na Shipment, zresztą nawet na normalu niewiele granatów jest gdy gra się w tak mało osób. Te 24 granatów nie wyleci chyba w jednym momencie...

Dnia 15.04.2008 o 17:33, Araondoion napisał:

Hardcore jest fajny

Fajnie.

Tak odchodząc delikatnie od tematu, sam przeszedłem całkowicie na cod4 zombies, najlepszy mod powstały na razie do gry - wymaga skilla, a przy tym rozrywki w tym co nie miara, gdy 4 osoby bronią się w rogu przed atakiem 50 zombies. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skilla to wymaga wszyzstkie perki off oprocz mocy obalajacej pam4 i normal.

server ma byc S&D, czyli trzeba zaplantowac bombe, wiec wlasnie granaty leca na samym poczatku w 1 momencie kapujesz? Podobnie lecialyby airy, granatniki i co sie tylko da na spawn przeciwnika.

btw. co do nieszcyzciela - wlasnie nie mowie o wlasnych upodobaniach, tylko lista glosow przeciw niszczycielowi, dlatego zostalo to usuniete. Nie potrafisz zrozumiec, ze to test i zbieram informacje na uruchomienie serwa. Po to wlasnie tu napisalem, a Ty mnie tu wyzywasz od pseudo skilli, bo Ty wiesz wszystko najlepiej. Testuje rozne ustawienia. I pewnie duzo sie zmieni w praniu -.-

Wlasnie robie wszystko by podbic ilosc osob na serwie.

PS. duzo ludzi lubi hardcore, jesli Ty nie w ogole nie powinienes sie wypowiadac.

Swoja droga niszczyciel prawie, ze jest nieprzydatny.


i nie wiem o co chodzi Ci z tym laczem, dla mnie gdy ping jest ponad 120 ms to juz sie grac nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna, aż chce się grać, tylko na moim kompie to niemożliwe (chyba.)
Konfig (to za duzo powiedziane):

Intel Celeron D 2.67 GHz
512 mb ram
gf 5200 fx 128 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:40, KrzyCH1995 napisał:

Gierka jest świetna, aż chce się grać, tylko na moim kompie to niemożliwe (chyba.)
Konfig (to za duzo powiedziane):

Intel Celeron D 2.67 GHz
512 mb ram
gf 5200 fx 128 mb

Za słaba karta.Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:36, Araondoion napisał:

Swoja droga niszczyciel prawie, ze jest nieprzydatny.

To go zostaw, niektórzy go lubią.

Dnia 15.04.2008 o 18:36, Araondoion napisał:

i nie wiem o co chodzi Ci z tym laczem, dla mnie gdy ping jest ponad 120 ms to juz sie
grac nie da.

Chodzi mi o to, że w hardcore liczy sie tylko skill i ilość czasu między reakcją mózgu a naciśnięciem przycisku - kto pierwszy, ten przeżyje.

Dnia 15.04.2008 o 18:36, Araondoion napisał:

PS. duzo ludzi lubi hardcore, jesli Ty nie w ogole nie powinienes sie wypowiadac.

Bo ty lubisz hardcore, to ja zamykam mordę. Racja, racja. Więc się zamykam, bo wpływu żadnego nie wywrę. Jakoś 3/4 z serwerów które znajduję, to gry z wieloma graczmi, zwykle TDM bez ograniczeń. Właśnie tak wygląda typowy ffa, nie widziałem zbyt wiele popularnych serwerów dla max 16 graczy z S&D. Nie mówiąc o tym, że granie go z nieznajomymi jest nużące - zamiast obserwować jak ktoś gra, chętniej sam bym się zrespawnował. Oczywiście nie zaprzeczam, że na klanówy i gry z kumplami to tryb najciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:50, Cmq napisał:

To go zostaw, niektórzy go lubią.

Dlatego wlaczylem juz, dziekuje za rade. :)

Dnia 15.04.2008 o 18:50, Cmq napisał:

Chodzi mi o to, że w hardcore liczy sie tylko skill i ilość czasu między reakcją mózgu
a naciśnięciem przycisku - kto pierwszy, ten przeżyje.

no i to jest najlepsze wlasnie. Nie decyduje przypadek tylko skill. Tych bardziej pro graczy wlasnie to denerwuje (nie jestem pro, sa duzo lepsi ode mnie). Ogolnie uwazam, ze co do skilla wlasnie najlepiej sie sprawdzic bez perków na pam4 i na normalu. Moje zarzuty do normala - niestety tylko ak47 i ak74u sa sensowne uzywac. Na HC mozna zabijac wszystkim - ale nie stety glupia kula z G3 w kostke zabija ;/ dlatego chcialbym zrobic HC ale pobawic sie jakos z obrazeniami broni itp. itd. by to bardziej sensowne zrobic.

Dnia 15.04.2008 o 18:50, Cmq napisał:

Bo ty lubisz hardcore, to ja zamykam mordę. Racja, racja. Więc się zamykam, bo wpływu
żadnego nie wywrę. Jakoś 3/4 z serwerów które znajduję, to gry z wieloma graczmi, zwykle
TDM bez ograniczeń. Właśnie tak wygląda typowy ffa, nie widziałem zbyt wiele popularnych
serwerów dla max 16 graczy z S&D. Nie mówiąc o tym, że granie go z nieznajomymi jest
nużące - zamiast obserwować jak ktoś gra, chętniej sam bym się zrespawnował. Oczywiście
nie zaprzeczam, że na klanówy i gry z kumplami to tryb najciekawszy.

Chodzi mi o to, ze jedni lubia to drudzy tamto. Lubisz normal ok, ja nie bede Ci psul gry. Nie psuj i nam, ktorzy lubia HC. Nie, że mi. W ogolnym zamierzeniu na 100% ma byc HC i nie jest to jakies moje widzimisie. Runda trwa 2 minuty. Nie tak duzo, zreszta dobrzy gracze dosc sobie poradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc twórcy moda Pam4 i administratorzy lig, które z niego korzystają (czyli właściwie wszystkie największe) są według ciebie tak zakompleksieni? Chociaż widząc twoją wypowiedź można by zacytować Pratchetta. "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości". I chyba przez pryzmat tego należy odpowiadać na twój post ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z p90 chyba jednak zrezygnujemy, poniewaz znaczna wiekszosc graczy bedzie reagowac anty i beda same teksty typu "omg p90 noob" ktorych wolalbym uniknac. Mysle, ze z p90 bedzie to raczej anty reklama dla serwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 10:35, Falconer napisał:

> > Hm... No tak. Ale bardziej mi zależy na singlu...
>
> Jeśli zależy Ci na singlu, to zwyczajnie nie warto - jest za krótki, mimo swojej...
fajności.

Znacznie krótszy od tego z pierwszego CoD?

Tak długi jak dwójka, a jakieś 2/3 jedynki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować