Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

nienawidze jak jakis fart mnie przeskanuje i zabije przez sciane.

w Cod 4 wlasnie brakuje mapy w budynku ale bez przebijalnosci scian, tymczasem mozna mnie zabic deaglem przec sciane albo nawet nozem jesli mi konczyna wystaje zza sciany... skonczy sie na tym ze bedzie to taki sam skan przez sciany jak na vacant :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:38, Araondoion napisał:

w Cod 4 wlasnie brakuje mapy w budynku ale bez przebijalnosci scian, tymczasem mozna
mnie zabic deaglem przec sciane albo nawet nozem jesli mi konczyna wystaje zza sciany...
skonczy sie na tym ze bedzie to taki sam skan przez sciany jak na vacant :/


Krótki komentarz do sytuacji - mój braciszek dorwał raz Deagla w Znajdź i Zniszcz i od niechcenia strzelił dwa-trzy pociski w sufit (znajdował się w budynku). Zabił przeciwnika. Rozumiem, szczęście i tak dalej, ale raz, że zabity gracz był zapewne niesamowicie zdenerwowany, dwa, że nie trudno w takiej sytuacji o wyzywanie od wallhackerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomnoz to razy 30 osob + dodaj jakies lkmy, ak47, glebokie uderzenia itp. to wyjdzie bardzo spora liczba takich fartow. Do tego w tej grze jest krzyzyk ktory zawsze pokazuje sie gdy trafiamy, nawet przy rzucaniu flasha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm może tak - po pierwsze gracie normal czy hc ? Na hc nie znoszę grać bo tam faktycznie jest to zwykły fart załóżmy sytuacje na crashu : pcw , z respa opy można skanować przez małą szparkę niebieski budynek gdzie często przebiegają gracze - czasem jedna seria trochę farta a zdarzało się że ginęło nawet 2 członków mojej drużyny ;/ Co do normalu i skanowania - tu trzeba wykazać się jednak skillem a nie jest to tylko i wyłącznie fart - po pierwsze nie zabija się przeciwników jedną kulą nawet z bezpośredniego trafienia , a co dopiero trafić kogoś przez ścianę i go zabić...;)
DJ Szlafrok - nie wiem jak on to zrobił ale ja bym na miejscu zabitego się wkurzył ;ppp ^^
Araondoion - co do krzyżyka , przydaje się on do skanowania ale ja głównie dzięki niemu mogę trafiać cele bez przybliżania celownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:29, Araondoion napisał:

pomnoz to razy 30 osob + dodaj jakies lkmy, ak47, glebokie uderzenia itp. to wyjdzie
bardzo spora liczba takich fartow. Do tego w tej grze jest krzyzyk ktory zawsze pokazuje
sie gdy trafiamy, nawet przy rzucaniu flasha :/


A ten krzyżyk nie jest przypadkiem wyeliminowany na hc? Nie wiń mnie, bo pamięć może i dobra, ale krótka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:45, DJ Szlafrok napisał:

> pomnoz to razy 30 osob + dodaj jakies lkmy, ak47, glebokie uderzenia itp. to wyjdzie

> bardzo spora liczba takich fartow. Do tego w tej grze jest krzyzyk ktory zawsze
pokazuje
> sie gdy trafiamy, nawet przy rzucaniu flasha :/

A ten krzyżyk nie jest przypadkiem wyeliminowany na hc? Nie wiń mnie, bo pamięć może
i dobra, ale krótka. ;-)


No to jednak masz dobrą pamięć, bo zapamiętałeś że masz krótką pamięć (jeśli cię obraziłem to przepraszam, nei chciałem), ale nie na HC nei jest wyeliminowany ten krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:49, trutututu napisał:

No to jednak masz dobrą pamięć, bo zapamiętałeś że masz krótką pamięć (jeśli cię obraziłem
to przepraszam, nei chciałem), ale nie na HC nei jest wyeliminowany ten krzyżyk


Człowiek się starzeje... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:13, timon 111 napisał:

Araondoion - co do krzyżyka , przydaje się on do skanowania ale ja głównie dzięki niemu
mogę trafiać cele bez przybliżania celownika ;)


No do tego zmierzam, przydaje sie do skanowania, koles walnie w sciane zobaczy krzyzyk i wali dalej :/ noskillowe i tyle. Przez to ludzie wala na taka pałe. I jest na maxa realistyczne i ludzie przez to farcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Araondoion - to sie nazywa stary nawyk z CS!!
dobra wie ktoś który plik w profilu jest odpowiedzialny za exp na multi!!??(stary profil powodowal crash gry i caly sprzet diabli wzieli :( !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za double posta ale już znalazłem ten plik(jedyne co mi zostało z tego profilu) a co do tego crasha to 3 - 4 strony wczesniej (nie chce mi się wszystkiego zdobywać od nowa!!XD)
a co do map nowych
to Creek rules za skok na HC i bug z kłodą!!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:53, dante1007 napisał:

Od kiedy pobrałem patch 1.6 to po 30 minutach gry w multi wyłacza mi się komputer. Gram
od premiery i wczesniej wszysko dobrze działało.


Próbowałeś przeinstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:53, dante1007 napisał:

Od kiedy pobrałem patch 1.6 to po 30 minutach gry w multi wyłacza mi się komputer. Gram
od premiery i wczesniej wszysko dobrze działało.


Hm a jaki masz sprzęt - patch 1.6 zżera strasznie dużo fpsów (mówię tu głównie o nowych mapach) - wyobraźcie sobie sytuacje kiedy to na patchu 1.5 mam 125fps , a przechodząc na 1.6 spadek do 60 , momentami przy dużym natężeniu działań (dymy ,ostrzał) nawet do 30..... Po zainstalowaniu nowych sterowników do karty sytuacja stała się znośna . Może po prostu sprzęt nie wytrzymuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:29, Tokix napisał:

Macie IP do serwerów na których można popykać na nowych mapach ?? (mogą być pub''y)


Jeżeli szukasz rozwałki proszę (ja lubię tu pograć i odpocząć po sd ^^) :

TDM / 54os max / 193.47.83.174:28932
SAB / 50os max / 193.200.158.200:28930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej przypadl do gustu jak odpalili "grzybka" (bomba atomowa i te powietrze fajne efekty byly i ten grzybek tez fajnie wygladal :) a terazx utknelem w misji jak trzeba nosic na ramionach tego rannego co sie tak skradalem z nim jestem w tym budynku tylko ze tam duzo terrorystow jest a ja mam juz tylko pistolet i jego na ramieniach co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przejść ją. Zakładam, że grasz na najniższym poziomie. Jeśli tak, to poziom botów jest tak niski, a obrażenia przez nich zadawane - tak małe, że nie powinno być problemów. I jeszcze jedna rzecz. Nie pamiętam, czy ta część misji jest na czas. Jeżeli nie, to tego McMilana połóż w jakichś krzaczorach, zdejmij jakiegoś wroga z tego pistoletu i weź jego guna.

2. Zacznij tą misję od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:17, LuQeMaStEr napisał:

1. Przejść ją. Zakładam, że grasz na najniższym poziomie. Jeśli tak, to poziom botów
jest tak niski, a obrażenia przez nich zadawane - tak małe, że nie powinno być problemów.
I jeszcze jedna rzecz. Nie pamiętam, czy ta część misji jest na czas. Jeżeli nie, to
tego McMilana połóż w jakichś krzaczorach, zdejmij jakiegoś wroga z tego pistoletu i
weź jego guna.

2. Zacznij tą misję od początku.

to jest misja na czas :) i gram na normalnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:43, lukase napisał:

> 2. Zacznij tą misję od początku.
to jest misja na czas :) i gram na normalnym poziomie


Czasu tam jest w pizdu. Nawet idąc powoli zostanie ci więcej niż połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi po dojściu do punktu ewakuacyjnego zostało 16min! Nawet zebrałem laptopa. A misja ta jest bardzo łatwa. Ja MacMilana kładłem tylko 3 razy. Zaraz po jego wypadku. W budynku z psami i żołnierzami oraz na końcu misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować