Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EMA przyznała nominacje

34 postów w tym temacie

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego gry RPG i strategie zostały wrzucone do jednego worka? :/ I gdzie podziało się Company of Heroes?

A grą roku zostanie Gears of War - to pewne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Roku na PC: World of Warcraft: The Burning Crusade, Cars - naprawdę nie było nic więcej? To jakaś kpina.

Najlepszy RPG/Strategia: Hitman: Blood Money - lol wut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 12:56, Gul4sH napisał:

Gra Roku na PC: World of Warcraft: The Burning Crusade, Cars


Mam nadzieję, że te Auta to jakiś niesmaczny żart. A gdzie Oblivion? Neverwinter 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wygra w kategori PC? WoW:TBC czy może cars? :-). W tym roku było znacznie więcej DOBRYCH gier niż WoW:TBC, i jakim cudem dostało się tam CARS?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"EMA do swoich nagród nominowało gry, które miały swe premiery w przedziale od 1 kwietnia 2006 do 31 marca 2007. Dzięki temu nominowane mogły zostać takie produkty, jak God of War 2 czy World of Warcraft: The Burning Crusade, natomiast udziału w konkursie nie weźmie The Elder Scrolls IV: Oblivion, który ukazał się 20 marca 2006."

a brak CoH rzeczywiście może dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Hitman to nie jest typowa strzelanka przecież nie chodzisz i strzelasz do wszystkiego co się rusza.
właściwie chodzi o to żeby jak najmniej strzelać
w hitmanie trzeba było działać rozważnie ''''punktowany'''' był każdy ruch. Więc prędzej ja bym go zaliczył do rpg ale tak naprawdę jest to sprawa dyskusyjna xD

gra roku na pc WoW i Cars hmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś bzdura. EMA - kto to w ogóle wymyślił ? ;-)
Najlepszy RPG/Strategia ?!?! Kto do jasnej cholery wymyślił taką kategorię ?? Aż się scyzoryk w kieszeni otwiera :-O Abstrahuję już od tego, że nie widzę wśród tam nominowanych żadnej strategii , ani nawet żadnego RPG :-D (lol ?)
I jeszcze jedno ? Czy ja coś może przespałem, albo w ciągu ostatniego roku ukazały się tylko dwie dobre gry na PC ? Paranoja !!! ;-).
Zresztą piszę dobre, ale ja osobiście dodatku do WoWa, ani tym bardziej jakiegoś cars (?!?! w00t ?) do takich bym nie zaliczył. To jest jakaś piramidalna bzdura.
Innymi słowy : widać, że cała ta farsa robiona specjalnie pod konsole, o czym świadczy choćby fakt, że panowie ignoranci z EMA celowo (jak mniemam) pomijają te gatunki i tytuły gier, które z założenia i z pochodzenia są PC only.
Takiego wybiórczego idiotyzmu można panom z EMA jedynie współczuć (bo raczej nie zazdrościć :-)).
Jeszcze miałem coś napisać, ale uznałem że nie ma to zupełnie sensu ;-).
Jak dla mnie całe to EMA i te ich "wybory" podchodzą pod drugą kategorię (jeśli nie trzecią). Ja dziękuję, postoję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:32, bakubartek napisał:

(...)
Hitman to nie jest typowa strzelanka przecież nie chodzisz i strzelasz do wszystkiego co się
rusza.
właściwie chodzi o to żeby jak najmniej strzelać

Ale nazywać to RPG, a tym bardziej strategią?

Dnia 01.05.2007 o 13:32, bakubartek napisał:

w hitmanie trzeba było działać rozważnie ''''punktowany'''' był każdy ruch. Więc prędzej ja
bym go zaliczył do rpg ale tak naprawdę jest to sprawa dyskusyjna xD

Już prędzej gra akcji z elementami taktyki, albo po prostu skradanka.

Dnia 01.05.2007 o 13:32, bakubartek napisał:

gra roku na pc WoW i Cars hmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nominacje trochę inaczej bym poprzydzielał, ale to nie ja rozdaje nagrody i jestem tylko zwykłym szarym graczem. Z wymienionych tytułów moim zdaniem nagrody powinny zdobyć następujące produkcje. Zobaczymy ile trafię ;)
Gra Roku: Gears of War
Gra Roku na Xboksa 360: Gears of War
Gra Roku na PS3: Resistance: Fall of Man
Gra Roku na Wii: The Legend of Zelda: Twilight Princess
Gra Roku na PC: World of Warcraft: The Burning Crusade (coś strasznie mały wybór)
Gra Roku na PS2: God of War 2
Gra Roku na DS-a: Brain Age: Train Your Brain in Minutes a Day
Gra Roku na PSP: Grand Theft Auto: Vice City Stories
Najlepsza Gra Akcji/Przygodowa: Dead Rising
Najlepsza Produkcja dla Okazjonalnych Graczy: Guitar Hero II
Najlepsza Gra Familijna: WarioWare: Smooth Moves
Najlepsza Bijatyka: Def Jam: Icon
Najlepsza Gra Wyścigowa: Test Drive Unlimited
Najlepszy RPG/Strategia: Final Fantasy XII
Najlepszy Shooter/Gra Militarna: Gears of War
Najlepsza Gra Sportowa: Tony Hawk''s Project 8 (pewnie i tak wygra jakaś koszykówka albo inny typowo amerykański sport, który mnie raczej nie pociąga)
Najlepsza Grafika: Gears of War
Największa Innowacyjność: Wii Sports

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sobie zartują chyba... No bo przecież :

1. te kategorie nie trzymają się kupy (kto normalny robi robi kategorię RTS/RPG - gdzie wkłada gry akcji, MMO i zręcznościówkę z elementami RPG?)
2. niepoważna konkurencja typu WoW vs. Auta ;]]]]]]]]]]]]]] hahahahhahahaha
3. osoby typujące to chyba jakieś staruszki ze zdemenciałym już umysłem :\ i w ogóle nie znające się na rynku
4. z nazwą to chyba przesadzili ;] na początku pomyślałem, ze chodzi o European Music Awards lub Eska Music Awards :PPP
5. gdzie są kategorie i gry na PC?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - "gdzie PC?", "gdzie PC?"... Za jakieś parę lat ktoś wspomni "ech, kiedyś jeszcze wychodziły gry na PC" a reszta na to "PC? Co to jest? Jakaś nowa konsola?". Nie mówię tu nawet o wychodzeniu gier ale o tym że coraz więcej ludzi zapomina o istnieniu tej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować