Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2010 o 20:45, necron1501 napisał:


Nie zgodzę się. Nie wyobrażam sobie chodzić w pełnych butach po piachu, albo gdzieś gdzie
temperatury są wyższe niż w Polsce. Japonki pedalskie? To co, japończycy to pedały? samuraje?
Ogarnij słowo.


No też racja, ale ogarnij też, że to w ich kulturze normalka, tak samo jakbyś powiedział, że Święty Zastęp jest pedalski w czasach starożytnych Teb. Kultura to jednak kultura inna u nas inna w Japonii, choć jestem za globalizacją, to jednak japoneczki wydają się lekko zniewieściałe. A sandały-> musisz ogarniać sobie stópki, żeby nie było przypałowo nosić, ale okej są do zaakceptowania, ale nie ma to jak zwykłe klaputki na nogi marki KUBOTA :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 20:51, bartog123 napisał:


No też racja, ale ogarnij też, że to w ich kulturze normalka, tak samo jakbyś powiedział,
że Święty Zastęp jest pedalski w czasach starożytnych Teb. Kultura to jednak kultura
inna u nas inna w Japonii, choć jestem za globalizacją, to jednak japoneczki wydają się
lekko zniewieściałe. A sandały-> musisz ogarniać sobie stópki, żeby nie było przypałowo
nosić, ale okej są do zaakceptowania, ale nie ma to jak zwykłe klaputki na nogi marki
KUBOTA :)))


No to jeśli już bawimy się określeniami typu pedalskie to sorry ale klapki typu kuPota to wiocha straszna i dresiarstwo.Już wolę założyć japonki czy sandały niż klapki. A co do ogarniania stópek to stary w jakim Ty świecie żyjesz ? Może mam chodzić w lecie w rękawiczkach bo trzeba paluszki ogarniać i w czapce bo trzeba włoski myć ?? Albo o siebie dbasz i nie masz się czego wstydzisz, albo zarastasz brudem i chodzisz w upalne dni w ciężkich butach i takowym ubiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2010 o 21:03, Piter_Fersin napisał:

> KUBOTA :)))


To była ironia/sarkazm. A co do dbania, to... czy nie miałeś kiedyś lenia i nie chciało Ci się np. obcinać paznokci u stóp, etc.? Na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:03, Piter_Fersin napisał:

No to jeśli już bawimy się określeniami typu pedalskie to sorry ale klapki typu kuPota
to wiocha straszna i dresiarstwo.


Lepsza taka wiocha i dresiarstwo niż wypasione klapeczki adidasa +7 do snobizmu :D.

@hagen321
O boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 20:49, hagen321 napisał:

jak Wam sie podobaja te buty ?

Jak dla mnie zbyt żółte, zbyt błyszczące i zbyt dużo dziurek, poza tym zbyt "wysokie". I trochę za dużo kontrastujących ze sobą kolorów.
Mógłbym napisać co innego, żebyście znowu się pienili, ale obietnica, że mam być poważny... Głupi pakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Jak widzę pazury jak u yeti, albo co gorsza, grzybicę, to odechciewa się żyć.

byverter

Co jednak ich ubioru i stroju nie czyni pedalskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:52, natanadler napisał:

Ha doszły dziś moje:)

Uwielbiam Converse i kocham Pink Floyd:)


Tak z ciekawości - ile cię to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:02, rob006 napisał:

> Ha doszły dziś moje:)
>
> Uwielbiam Converse i kocham Pink Floyd:)

Tak z ciekawości - ile cię to kosztowało?


Normalnie 179,90 ale ponieważ była ostatnia para udało mi się wytargować na 99,90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:52, natanadler napisał:

Ha doszły dziś moje:)


Ładne, ładne. Pink Floyd FTW.

Mi wczoraj doszły kolejne już Vansy (gdzieś tam wcześniej wrzucałem podglądowe foto poprzednich; wysokie są i się średnio nadają na lato).

20100611221807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:20, LESZ3u napisał:

Mi wczoraj doszły kolejne już Vansy

Nie wiem jak jest na prawdę, ale na tym zdjęciu wyglądają jak takie tanie, dziadowskie, śmierdzące chińska gumą trampki z targu od Koreańczyków. Tak ogólnie to nie podobają mi sie takie buty. Nie wiadomo do czego to, na śnieg się nie nadają, na deszcz też nie...

I nie, tym razem nie chcę rozpętać kolejnej wojny, obiecałem to dotrzymam słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 23:03, Markush napisał:

na śnieg się nie nadają, na deszcz też nie...


Prawda. Dlatego mam drugą parę. Te na lato nadają się jak raz.

Dnia 11.06.2010 o 23:03, Markush napisał:

I nie, tym razem nie chcę rozpętać kolejnej wojny, obiecałem to dotrzymam słowa.


Każdy Twój post w tym wątku jest jedynie narzekaniem, więc już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 08:01, Tyler_D napisał:

Pytam całkiem serio, to naprawde jest wygodne i nadaje się na lato?


Materiał jest przewiewny, noga się nie męczy. Air Maxy to nie są, ale na wygodę też nie mogę narzekać. Skoro Cię nie dziwi, że ludzie chodzą w lato w trampkach Converse (bo pewnie nie), to nie rozumiem tych wątpliwości. Ja jestem bardzo zadowolony. Na pocieszenie powiem, że mojej mamusi też się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:56, Graszcz napisał:

nie grajcie w trampkach w piłkę nożną na betonie. to skutkuje pęknięciem podeszwy. rob,
chyba miałeś rację :D

Bo conversy wcale nie są takie wytrzymałe jak się mówi , jak masz szczęście to przez około miesiąc nic nie popęka , potem zaczynają się rozlatywać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach