Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2010 o 16:16, Markush napisał:

> Moze idź do szewca?
U mnie w mieście ten zawód wymarł i chyba nie mam żadnego.


Mamy jeszcze Prosiaqa! Jego rodzina siedzi w tym biznesie. Ba, nawet skorzystałem. Zgodzę się jednak, że to coraz rzadszy zawód. W USA dosłownie jak na lekarstwo. Przynajmniej w Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 16:16, Markush napisał:

> Moze idź do szewca?
U mnie w mieście ten zawód wymarł i chyba nie mam żadnego.


Nie dobrze :D U nas przynajmniej paru jeszcze zostało. Może jakiś specjalistyczny rozpuszczalnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie.
Co myślicie o tych butach? Czy opłaca mi się je kupić? Nie jestem jeszcze jakimś super graczem w nogę, ale mam w planach coś pograć. Chcę ich także używać do codziennego przechadzania się. Wizualnie mi się b. podobają. Ma je ktoś? Są wygodne? Ta podeszwa mnie zastanawia,czy odczuwa się każda nierówność pod stopą?Czy są wytrzymałe?

20100618212719

20100618212742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polećcie mi jakieś buciki na lato. bo wiecie, cieplutko się robi i w adidaskach trochę przygrzewa w stópkę. sandałki odpadają, trampki też, bo się szybko rozlatują i mają cieniutką podeszwę

ppoz93
IMHO wyglądają beznadziejnie

Mario
jak wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet w adasiach i trampach jest ci za ciepło chyba pozostaje ci tylko obuwie ''na Cejrowskiego'' zwłaszcza jeśli mieszkasz w rejonie powodziowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:06, Tyler_D napisał:

Skoro nawet w adasiach i trampach jest ci za ciepło chyba pozostaje ci tylko obuwie ''na
Cejrowskiego'' zwłaszcza jeśli mieszkasz w rejonie powodziowym.

przecież piszę, że w trampach nie jest za ciepło, tylko się rozlatują. lrn2czytaniezezrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 14:48, Graszcz napisał:

> Skoro nawet w adasiach i trampach jest ci za ciepło chyba pozostaje ci tylko obuwie
''na
> Cejrowskiego'' zwłaszcza jeśli mieszkasz w rejonie powodziowym.
przecież piszę, że w trampach nie jest za ciepło, tylko się rozlatują. lrn2czytaniezezrozumieniem


To zainwestuj w porządne trampki a nie takie za 10 zł no i szanuj bardziej obuwie :D Ja moje trampki z Rbk mam juz ponad 2 lata i cały czas się dobrze trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 14:48, Graszcz napisał:

> Skoro nawet w adasiach i trampach jest ci za ciepło chyba pozostaje ci tylko obuwie
''na
> Cejrowskiego'' zwłaszcza jeśli mieszkasz w rejonie powodziowym.
przecież piszę, że w trampach nie jest za ciepło, tylko się rozlatują. lrn2czytaniezezrozumieniem


Tanie trampki się rozlatują. Chociaż spotkałem się z chińszczyzną, która o dziwo wytrzymywała więcej niż jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:29, ppoz93 napisał:

Witam,
Mam pytanie.
Co myślicie o tych butach? Czy opłaca mi się je kupić? Nie jestem jeszcze jakimś super
graczem w nogę, ale mam w planach coś pograć. Chcę ich także używać do codziennego przechadzania
się. Wizualnie mi się b. podobają. Ma je ktoś? Są wygodne? Ta podeszwa mnie zastanawia,czy
odczuwa się każda nierówność pod stopą?Czy są wytrzymałe?


Chłopie. Nie kupuj.
Te buty są na tym samym poziomie co Nike na rzep. Wybaczcie, ale większość pseudo-dwustuzłotowych-najków w sklepach graniczy z badziewiem.

Nie żebym wybrzydzał, ale projekty butów w porównaniu z Pumą lub Germaniddasem wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graszcza nie przekonacie, zaraz wam odpisze, że lansiarskich gównianych konwersów nie będzie kupował, bo jest zbyt dużym nonkonformistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 17:32, Daelor napisał:

Graszcza nie przekonacie, zaraz wam odpisze, że lansiarskich gównianych konwersów nie
będzie kupował, bo jest zbyt dużym nonkonformistą.

:D

po prostu do tej pory sądziłem, że wszystkie trampki, bez względu na cenę, się rozlatują, co wynika z konstrukcji tego typu obuwia.

ale skoro tak nie jest, to polećcie może jakieś normalne, zwyczajne trampki o jak najwyższym współczynniku wytrzymałość/cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:29, ppoz93 napisał:

Witam,
Mam pytanie.
Co myślicie o tych butach? Czy opłaca mi się je kupić? Nie jestem jeszcze jakimś super
graczem w nogę, ale mam w planach coś pograć. Chcę ich także używać do codziennego przechadzania
się. Wizualnie mi się b. podobają. Ma je ktoś? Są wygodne? Ta podeszwa mnie zastanawia,czy
odczuwa się każda nierówność pod stopą?Czy są wytrzymałe?



1.Do gry w piłke średnie(tutaj raczej wyglad nie gra roli raczej materiał wierzchni wyscielacz i podeszwa najwazniejsza ale sa lepsze np. adidas world cup lub f 50)
2.Na codzień?Nie żartuj...
3.Wytrzymałe nie są żadne NIKE ani do piłki ani do chodzenia.
4.Spody typowo pod hale raczej na "Orliki" sie nie nadają chyba że jest idalnie sucho i nie ma piachu...inaczej będziesz wyrywał orły i szpagaty...lepiej zainwestuj w Turf-y...

Ogólnie odradzam te buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 18:21, Graszcz napisał:

ale skoro tak nie jest, to polećcie może jakieś normalne, zwyczajne trampki o jak najwyższym
współczynniku wytrzymałość/cena

Jeśli chcesz zwykłe, niczym nie wyróżniające się trampki to raczej tylko klasyczne Converse. Ewentualnie poszukaj Lacoste lub Caterpillar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czyta Top Gear to będzie wiedział o co mi chodzi :)

W najnowszym numerze są zaprezentowane buty z Croppa w kolorze czarno-zielonym (czarny góra, zielony boki)...szukałem takich w necie jednak nie znalazłem. Jeśli ktoś się orientuje to proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytałem o najzwyklejsze trampki na świecie, a ty mi wyjeżdżasz z całą gamą pedalskich wzorów, i to nie tylko trampków.

cóż, dzięki za chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach