Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2010 o 12:04, Net_com napisał:

Bo conversy wcale nie są takie wytrzymałe jak się mówi , jak masz szczęście to przez
około miesiąc nic nie popęka , potem zaczynają się rozlatywać ;P

conversy conversami, ale ja za swoje dałem 15 zł, więc nie rozpaczam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:08, Graszcz napisał:

> Bo conversy wcale nie są takie wytrzymałe jak się mówi , jak masz szczęście to przez

> około miesiąc nic nie popęka , potem zaczynają się rozlatywać ;P
conversy conversami, ale ja za swoje dałem 15 zł, więc nie rozpaczam ;]

No od trampek za 10zł , które można kupić w hipermarkecie to na pewno są lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:13, Net_com napisał:

No od trampek za 10zł , które można kupić w hipermarkecie to na pewno są lepsze ;)

to są jeszcze tańsze? muszę se kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 13:36, Graszcz napisał:

> No od trampek za 10zł , które można kupić w hipermarkecie to na pewno są lepsze
;)
to są jeszcze tańsze? muszę se kupić


Za 15 zł to możesz mieć już wyczesane w kosmos trampki-halówki, które są co najmniej 10 razy wytrzymalsze niż zwykłe trampki. Co prawda wyglądają gorzej, ale to już jest kwestia względna. ;]

http://cokupic.pl/produkt/TRAMPKI-halowki-TOP-SPORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 16:10, Tyler_D napisał:

Mnie nie chodzi o markę czy to że to są trampki tylko o to że imo strasznie dziwnie wyglądają
... no ale cóż, wolna wola.


Marka często jednak znaczy jakość. Ile takie trampy wytrzymają podczas intensywnego uzytku? Miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wytrzymają miesiąc to są tak tanie, że co miesiąc mógłbyś je wymieniac a kosztowałoby Cię to łącznie tyle samo a może i mniej co nowiutkie najacze czy adidaski za 200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 19:07, Rogalenko napisał:

Nawet jak wytrzymają miesiąc to są tak tanie, że co miesiąc mógłbyś je wymieniac a kosztowałoby
Cię to łącznie tyle samo a może i mniej co nowiutkie najacze, adidaski za 200zł :)


Różnica polega na tym że przez ten czas miałbyś na nogach zajebiście wygodne i porządne buty, a nie jakiś szajs z bazarku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam aktualnie do zajęc na sali butów halowych marki adidas, a konkretnie modelu AdiNova, za które zapłaciłem blisko 200zł i nie ukrywam że kupiłem je nie tylko dla wygody użytkowania ale także dla firmy i wyglądu. Przyznaje z ręką na sercu w tych butach które kupuje muszę dobrze wyglądac, a przyznacie że w tych adidasotrampkach za 15zł byłoby o to cholernie ciężko :D A propos "szajsu z bazarku" jak je nazwałeś, to używałem ich jeszcze w czasach podstawówki czyli jakieś 6-8 lat temu, i porównując ich wygodę i mojego aktualnego modelu to nie widzę dużej różnicy, a niektórzy twierdzą że skoro nie widac różnicy...


Nie widzę nic zajebiście wygodnego i porządnego w moich aktualnych butach, mimo to je lubię :)

A zajebistośc to też pojęcie, które ludzie różnie postrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 19:24, Rogalenko napisał:

Nie widzę nic zajebiście wygodnego i porządnego w moich aktualnych butach, mimo to je
lubię :)


Hmm, no wiec powiem na własnym przykładzie. Tych halówko-trampek używam dość często na codzień, głównie dlatego bo są tanie i lekkie, a poza tym ich nie szkoda. :D Nie będę wspominał o tym że większość szkoły przechodziłem właśnie w takich butach. I jeśli chodzi o wytrzymałość, to nie porażają nią (choć to zależy od modelu, tu jest loteria), pracując na budowie takie buty zużywałem w czasie krótszym niż miesiąc, podczas gdy jakieś 2-letnie i spisane już na straty tańsze adidasy Sprandi wytrzymały tych miesięcy 5. Poza tym te halówko trampki kompletnie nie mają amortyzacji, w porównaniu do moich 5-letnich już halówek Pumy za niecałe 200 złotych, to jakbyś sobie dechę przywiązał do stopy. Po 8 godzinach na nogach w takich butach człowiek ma już ich serdecznie dość. ;] Największym plusem tych butów jest lekkość, przewiewność, no i cena, ale nie ma się co oszukiwać, jaka cena taka jakość, i różnica pomiędzy każdymi butami jakie miałem, i za które dałem więcej niż 100 zł, jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 19:24, Rogalenko napisał:

Używam aktualnie do zajęc na sali butów halowych marki adidas, a konkretnie modelu AdiNova,
za które zapłaciłem blisko 200zł i nie ukrywam że kupiłem je nie tylko dla wygody użytkowania
ale także dla firmy i wyglądu. Przyznaje z ręką na sercu w tych butach które kupuje muszę
dobrze wyglądac, a przyznacie że w tych adidasotrampkach za 15zł byłoby o to cholernie
ciężko :D A propos "szajsu z bazarku" jak je nazwałeś, to używałem ich jeszcze w czasach
podstawówki czyli jakieś 6-8 lat temu, i porównując ich wygodę i mojego aktualnego modelu
to nie widzę dużej różnicy, a niektórzy twierdzą że skoro nie widac różnicy...


Nie widzę nic zajebiście wygodnego i porządnego w moich aktualnych butach, mimo to je
lubię :)

A zajebistośc to też pojęcie, które ludzie różnie postrzegają.


Ja mam też Adidas AdiNova na z małymi kołeczkami, przyznam mam je pół roku i są zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale co powiecie o tych bucikach
http://allegro.pl/item1068788040_nike_classic_cortez_leather_r_42_od_sportive.html
my cousin je miał ale białe z zielonym i mi się jakoś spodobały, miał je ktoś z was gramowiczów ? może jakieś inne tak żeby pasowały do jeansów i krótkich spodenek mogą być "skaty", ale nie trampki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:04, Net_com napisał:

> nie grajcie w trampkach w piłkę nożną na betonie. to skutkuje pęknięciem podeszwy.
rob,
> chyba miałeś rację :D
Bo conversy wcale nie są takie wytrzymałe jak się mówi , jak masz szczęście to przez
około miesiąc nic nie popęka , potem zaczynają się rozlatywać ;P


Ponieważ Converse ma świetną politykę reklamacyjną to jak mi się moje stare rozwaliły to przez 2 lata wymieniają buty od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 00:50, natanadler napisał:

> > nie grajcie w trampkach w piłkę nożną na betonie. to skutkuje pęknięciem podeszwy.

> rob,
> > chyba miałeś rację :D
> Bo conversy wcale nie są takie wytrzymałe jak się mówi , jak masz szczęście to przez

> około miesiąc nic nie popęka , potem zaczynają się rozlatywać ;P

Ponieważ Converse ma świetną politykę reklamacyjną to jak mi się moje stare rozwaliły
to przez 2 lata wymieniają buty od ręki.

To nie wiedziałem , czyli od razu jak zwracam je do sklepu do wymieniają na nowe , czy trzeba czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Ja wymieniałem w oficjalnym sklepie Converse w Wawie przy Jerozolimskich. Nie było mojego modelu jaki wymieniałem i czekałem 4-5 dni bo zamówili z magazynu. Ale tak od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie całkiem na serio: Jak usunąć z podeszwy zaschniętą smołę połączoną z wapnem? Bo na działce, gdzie budowa trwa mi się wpadło w taką "kałużę''''. Takie wygodne buty były.

Myślałem nad rozpuszczalnikiem, ale musiałby być jakiś inteligenty, który nie rozwaliłby podeszwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach