Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

mam pytanie ten plik wav w podpowiedzi w 4 to takie buczenie czy to u mnie jakiś błąd przy ściąganiu tego??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:19, Obi-wan Kenobii napisał:

Pytania są tak banalnie proste że nie widze sensu brania udziału w tym konkursie :D

A roczny zapas pizzy to nie jest wystarczający sens? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja myślałem, że telepizza z cenegą współpracuje - ostatnio tam dostałem płytkę z demami tytułów z Kolekcji Klasyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wygranemu, ale mi na pewno pizza by zbrzydła :P A fuj jedna na tydzień to i tak za dużo... ;P
Nie lubię was, przez wasz konkurs mam ochotę pograć w grę na którą ostatnio bardzo psioczyłem ;P A udziału nie wezmę, bo to koniec roku i ocenkami trzeba się wreszcie zatroszczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:33, lampak napisał:

> Pytania są tak banalnie proste że nie widze sensu brania udziału w tym konkursie :D
A roczny zapas pizzy to nie jest wystarczający sens? ;)

pizza mi sie obrzydziła, jek ją codziennie od niecałego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde.. jakbym miał czas to bym sobie posiedział trochę nad tym konkursem. A tak to ani czasu nie ma ani nie zamierzam jeszcze bardziej przytyć. ;-)
Ale trzeba przyznać, że ciekawy konkurs i wreszcie coś trudnego. Brawo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest na tyle interesujący, że serwer się zapchał i nie można ściągnąć podpowiedzi :)
A kumple może mi pomogą z paroma tekstami.
Ciekawe, jeszcze nigdy nic nie wygrałem, a taką "elitą" nie jestem, żeby pamiętać wszystkie teksty :)
Zwłaszcza, jeśli grałem w niemiecką wersję językową u kumpla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat Telepizza to jedna z najgorszych sieci oferujących pizze w Polsce. Widziałem kilka ich lokali - nie dość, że ceny wysokie to poziom czystości mają marny. Nawet zimą można tam zastać owady, których normalnie w tamtym okresie spotkać nie można. Taki przynajmniej poziom prezentują ich lokale w moich okolicach. Zwycięzcom życzę smaczego i odradzam :] Można było do konkursu wybrać lepszego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 narazie :P Miałbym więcej, gdyby nie to, że pierwszej podpowiedzi dźwiękowej nie ma na serwerze wogóle, a dostęp do drugiej jest chroniony hasłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs fajny, ale pytań to już trudniejszych się nie dało zrobić ? ;P Nawet z podpowiedziami nie wiem ani jednego ;( Spróbuję troche poszukać, ale wątpie czy cokolwiek znajde. Jednak nagrody są fajne, roczny zapas pizzy - tego jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego się domyślam, 7, 8 to pewnik, 9 jestem prawie pewny, a o 10 pytam kumpli, bo coś kojarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:58, Qbli napisał:

Pierwszego się domyślam, 7, 8 to pewnik, 9 jestem prawie pewny, a o 10 pytam kumpli, bo coś
kojarzę ;)


Podziel się odpowiedziami bo ja coś nic nie moge. No 7 w sumie wiem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol! Chyba najbardziej psychodeliczny konkurs w historii. Nagroda ciekawa, jednak póki co kojarzę tylko jedną grę i raczej nie będę miał chęci by szukać reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować