Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie


Jak tak bardzo przywiązałeś sie do tego lv i renomy oraz sytuacji, to możesz pobawić się w import/export.
Exportujesz swoją postać.
Wchodzisz w "odpowiednie miejsce" gdzie jest plik tekstowy tej postaci. Tam "naprawiasz" co trzeba i zapisujesz plik. Wczytujesz znowu grę i wtedy importujesz postać ;) Wtedy powinieneś zatrzymać zamki, renown relacje i wszystko a postać będzie inaczej poukładana ;)
Edit: A niech Cię JaqbD!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:56, KuroNeko napisał:

> > > Ok, czyli robić nową postać czy nie?;p
> > Jeśli nie bawi cię granie starą postacią, stwórz nową.
> > EDIT:
> > Nie, nie chcę cię spławić, ale odkrywanie wszystkiego samemu jest znacznie
lepsze.
> Podstawowych
> > wskazówek Ci udzieliliśmy, każdy ma swój styl gry ;]
>
> Hmm... no wszystko jest ok tylko brakuje mi punktów na charyzme i siłke apotem na
całą
> reszte, troszke źle tą postać pokierowałem ale już mam 2k renomy i 24 poziom takze
to
> troszke dużo.
Jak tak bardzo przywiązałeś sie do tego lv i renomy oraz sytuacji, to możesz pobawić
się w import/export.
Exportujesz swoją postać.
Wchodzisz w "odpowiednie miejsce" gdzie jest plik tekstowy tej postaci. Tam "naprawiasz"
co trzeba i zapisujesz plik. Wczytujesz znowu grę i wtedy importujesz postać ;) Wtedy
powinieneś zatrzymać zamki, renown relacje i wszystko a postać będzie inaczej poukładana
;)



Czekaj, cze
kaj.... wytłumacz mi to bo nie rozumiem... czyli co mam po kolei robić? Poinstruujesz mnie?:D

PS: To równie dobrze mogłbym w takim razie włączyć kody... racja? To jest mniej wiecej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poinstruujesz mnie?:D
Oczywiście.
Postać ---> szukasz opcji import/export ---> export ---->alt+tab -----> folder z grą, katalog ''charexport'' ----> plik txt z imieniem twojej postaci --> modyfikujesz wg. uznania.

Dnia 22.12.2009 o 15:57, kuki288 napisał:

PS: To równie dobrze mogłbym w takim razie włączyć kody... racja? To jest mniej wiecej to samo...

Niekoniecznie. Na kodach nie zmodyfikujesz postaci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:59, JaqbD napisał:

>Poinstruujesz mnie?:D
Oczywiście.
Postać ---> szukasz opcji import/export ---> export ---->alt+tab -----> folder
z grą, katalog ''charexport'' ----> plik txt z imieniem twojej postaci --> modyfikujesz
wg. uznania.
> PS: To równie dobrze mogłbym w takim razie włączyć kody... racja? To jest mniej
wiecej to samo...
Niekoniecznie. Na kodach nie zmodyfikujesz postaci ^^


Ale to jest że tak powiem... oszustwo;p Ok, mam inną postać którą wyexpiłem bez kodów na wakacjach - u nordów, świetnie się nią gra, Jestem panem Reyvadin i okolicznych wiosek, mam 8 k renomy i mam bardzo dużo pkt, u króla mojego.;p Aha i tak na marginesie to mam tam 40 -któryś lvl;p JJutro jade do ciotki to wezme i pendrivea po świętach z savem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:51, karolekx23x napisał:

grałem w gierke ale gierka jest zarazem fajna ale jak dłuzej gram to sie nudzi , ale
jak odstawiam ja na kilka dni chec do gry powraca
zbyt monotonna

Ważnym aspektem gry są mody.
Zainstaluj kilka i zagraj w nie. Gwarantuję, że nie będziesz w stanie się oderwać od M&B przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:49, Zenek212 napisał:

Mam problem bo wieze obleznicze mi nie jezdza nawet jak podchodze do niej z cala armia
co mam zrobic?

czy wydałeś armii jakiś rozkaz? Bo żeby pchali wieżę musisz ich zostawić samych sobie, bez rozkazu lub daj im rozkaz do ataku, wtedy powinni zacząć ją powoli posuwać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:07, KuroNeko napisał:

> Mam problem bo wieze obleznicze mi nie jezdza nawet jak podchodze do niej z cala
armia
> co mam zrobic?
>
czy wydałeś armii jakiś rozkaz? Bo żeby pchali wieżę musisz ich zostawić samych sobie,
bez rozkazu lub daj im rozkaz do ataku, wtedy powinni zacząć ją powoli posuwać...
:D

dobra juz dziala dzeki ;] i wesolych swiat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie od tej gry pobrałem sobie betę The Wedding Dance. Mniam. Autor mocno podkreśla, że mod jest ,,Adult only" i słusznie bo golizny jest tu sporo. Wielu barbarzyńców chodzi kompletnie bez niczego... brr^^. Sporo ciekawego sprzętu, nowe rodzaje zadań i przede wszystkim - jakaś konkretna historia naszego bohatera. Żadna rewolucja, ale bardzo przyjemnie mi się gra i oderwać się nie mogę. A na zachętę jeszcze dodam, że tekstury nagich pań są nawet, nawet:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:07, tomoliop napisał:

Po długiej przerwie od tej gry pobrałem sobie betę The Wedding Dance. Mniam. Autor mocno
podkreśla, że mod jest ,,Adult only" i słusznie bo golizny jest tu sporo. Wielu barbarzyńców
chodzi kompletnie bez niczego... brr^^. Sporo ciekawego sprzętu, nowe rodzaje zadań i
przede wszystkim - jakaś konkretna historia naszego bohatera. Żadna rewolucja, ale bardzo
przyjemnie mi się gra i oderwać się nie mogę. A na zachętę jeszcze dodam, że tekstury
nagich pań są nawet, nawet:P.

O, a to ciekawe..
Mogę prosić o link do pobrania? Rozumiem, że mod nie jest pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:10, Wrukos napisał:

> Po długiej przerwie od tej gry pobrałem sobie betę The Wedding Dance. Mniam. Autor
mocno
> podkreśla, że mod jest ,,Adult only" i słusznie bo golizny jest tu sporo. Wielu
barbarzyńców
> chodzi kompletnie bez niczego... brr^^. Sporo ciekawego sprzętu, nowe rodzaje zadań
i
> przede wszystkim - jakaś konkretna historia naszego bohatera. Żadna rewolucja, ale
bardzo
> przyjemnie mi się gra i oderwać się nie mogę. A na zachętę jeszcze dodam, że tekstury

> nagich pań są nawet, nawet:P.
>
O, a to ciekawe..
Mogę prosić o link do pobrania? Rozumiem, że mod nie jest pl?


mbrepository.com ... niech ci będzie: http://www.mbrepository.com/category.php?id=7. Oczywiście, że nie pl, ja pl nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 13:06, Eregion napisał:

jest jakieś spolszczenie do moda " Wiek Smuty" jeżeli tak to można prosić jakiś link??
wesołych świat;-)

Nie słyszałem o spolszczeniu do WS, ale możesz sprawdzić na Forum Tawerny Four Ways.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli panstwo nie ma juz zadnego terytorium to z tego co pamietam to lordowie danej frakcji beda sie przylaczac do innych frakcji
a teraz pytanie w modzie "Wielka Smuta" jest jakas linia fabularna, sa jakieś wydarzenia historyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:21, Eregion napisał:

jezeli panstwo nie ma juz zadnego terytorium to z tego co pamietam to lordowie danej
frakcji beda sie przylaczac do innych frakcji
a teraz pytanie w modzie "Wielka Smuta" jest jakas linia fabularna, sa jakieś wydarzenia
historyczne???


Aha... a gdzie można spotkać jakiegoś waegirskiego lorda?:D Bo ja żadnego nie widziałem już od niepamiętnych czasów... a Król Ragnar mi mówi że jesteśmy o KROK od wygrania wojny... czyli jeszcze jej nie wygraliśmy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować